Quantcast

GTA 4 ???

• Začetnik teme Kole.
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Leka

Aktivan član
Poruka
1.669
Kole.:
Da li može da se igra ova igra na Win XP professional??? Ja sam pokušao i nije htelo! Daj pomozite, please!!!
Jel ti to mislis na Vice City???Ne moze da se igra ali moze da se predje! :wink:
Salim se,kako nece jel instaliras pa nece da se pokrene ili nemas original cd pa ne znas da krek...(piiiiip) ili nisi instalirao DirectX 9 ili tvoja video kartica ne podrzava,sta kako nece?! :?
Daj informacije koja masina,objasni kako nece? :?

purpurna magla

Iskusan
Poruka
5.724
Presao sam 64 % igre,pa me zanima sta sad da radim jer sam fakticki presao igru ???
imas one misije oko vatrogasnih , taxi , policijski , medicinskih kola . pa onda da skupljas one zelene figurice itd ... ili da radis one rampage misije ( ikonica kao krug sa mrtvackom glavom ) ...

...
mogao bi i da se otvori forum " klinci " ili " tutorial za klince pocetnike na forumima " :)

MetalBoy94

Iskusan
Poruka
6.322
Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock! Lock!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.