Grupnjak

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Psihologue:

SKONTAO SAM DA SI DEVOJKA I DA TE TEMA PRIVLACHI..IMASH SHTO RETJI
O NJOJ I NEIDEM NA SPAVANJE DOK SVE NE NAPISHESH...

skroz ok, mada stvarno mislim da je bolje udvoje, nekako su bliskiji, intimniji, i mislim da je orgazam bolji kad nije samo fizicka stvar, kad su unesene i emocije (mislim na psihu)
 
A mene zaboravljate. Bojna duso odgovaraj
c029.gif
 
Psihologue:
Pa grupnjak je u pitanju kako zenama da bude lako..Obichno gledaju u zid ili nemogu od punih ustiju
da prichaju..Sve su to stresne situacije...

Stresno, stresno, nego šta...:-D
Nego, počni polako da pališ sveće i pusti neku finu muzikicu, sreća te nam se ukusi poklapaju...;-)
 
sinnke:
Oces da probamo?

probajte. iako sam neiskusna da znas da sam isprobavala i skoro da su mi ostale traume, ne moze to kod mene bez emocija i ako nisam al bas sigurna u ono sto zelim. znas ja i uopste u zivotu nisam tako opustena(mislim i u drugim stvarima)
 
Psihologue:
Pa grupnjak je u pitanju kako zenama da bude lako..Obichno gledaju u zid ili nemogu od punih ustiju
da prichaju..Sve su to stresne situacije...

lako je biti lako kad ti je lako,ali kad ti je tesko onda nije bas tako lako
la la la la...
 
bojna:
probajte. iako sam neiskusna da znas da sam isprobavala i skoro da su mi ostale traume, ne moze to kod mene bez emocija i ako nisam al bas sigurna u ono sto zelim. znas ja i uopste u zivotu nisam tako opustena(mislim i u drugim stvarima)


Nikad mi nije bio problem opustiti curu. Nista ne misli samo zazmuri ostalo prepusti meni.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top