Quantcast

GRUPA NAZADNJAKA,PROTIV PROGRESA BEOGRADA !

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.170
U Beogradu se poslednjih sedam dana,desavaju vise nego cudne stvari.Pre izvesnog vremena,grad Beograd je proglasen od svetske zdravstvene organizacije,
za grad,sa najzagadjenijim vazduhom.Naravno da je sam centar grada,jos najzagadjeniji.Uvidevsi kakva je situacija,Skupstina grada Beograda,donela je Odluku,
da sledeci ostale velike evropske gradove,prosiri pesacku zonu,kako bi gradjani koji zive u najugrozenijem delu grada,tj.u centru,imali koliko toliko snosljiv zivot.
Medjutim,kada je red dosao ,da se srede ulice Toplicin Venac i Cubrina ulica u Opstini Stari Grad,pobunila se grupa ljudi,koji svakodnevno svojim dzipovima,dolaze
u Kafe restoran,koji se nalazi,pored samog Hotela "PALAS".Obzirom da im ne odgovara (posle rekonstrukcije), da svoje dzipove parkiraju u obliznjoj garazi na
Obilicevom vencu,oni pretstavljajuci se kao gradjani koji zive u te dve ulice,pisu proteste,protiv pesacke zone.Da je sve ostalo na tome,ni po jada.Medjutim,evo vec
sedam dana,osam mladica i dve devojke,silom su obustavili sve radove,na ovoj lokaciji.Ceo masinski park stoji,radnicima se ne dzvoljava pristup lekamo okaciji,gde treba radove da izvode.Mi,stvarni stanovnici dve navedene ulice,sa gnusanjem gledamo,kako par siledzija,moze da neutralise Odluke Skupstine grada.Gradonacelnik Beograda,
ne daje nikakve izjave, a zamenik Gradonacelnika,ocigledno nema (i ako se mnogo trudi) nikakvu podrsku.Rezime ove situacije je,da je grad izgubio "bitku", sa grupicom
nasilnika.!!!

Lord Gledston

Iskusan
Poruka
5.170
Posto je Gradonacelnik drug Zoran Radoicic,ocigledno samo fikus u gradskoj upravi,treba G.Vesica promovisati u Gradonacelnika.Ukoliko je to
neostvarljivo,onda treba raspisati nove opstinske izbore za grad Beograd. Od kako je nova uprava na vlasti,u beogradu je nastao opsti haos.Taksisti
blokirajus saobracaj,kako im se hoce.Grupice nasilnika,obustavljaju (fizicki),radove na gradnji pesacke zone u centru beograda.Vise je nego ocigledno,
da beograd u stvari,NEMA GRADONACELNIKA.Ovaj sadasnji,hoce sa jednim d...m da sedi na dve stolice.On i dalje radi u bolnici, a G.dina..Vesica
je upregao da radi sve sam,i da snosi sve eventualne posledice,dok je on zasticen...svojim neodgovornim neradom,na mestu,za koje je izabran.
Grad gubi jednu "bitku" za drugom.A sve to trpimo mi gradjani.Dosta politicarenja i nerada.Svako treba da radi SVOJ POSAO.!!!

Platin

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.563
Заменик градоначелника је заменик само зато што је сву кривицу лако свалити на градоначелника... само је питање тренутка и теме. Вечити Број 2 ће то да остане.