Grupa mladića u crnom pretresa građane i otima stvari u centru Inđije

Strigoi

Buduća legenda
Poruka
25.015
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/grupa-mladica-maltretirala-gradjane-u-centru-indjije/

Kako piše lokalni portal IN medija, SNS je u subotu u Inđiji imao postavljene štandove. No tokom stranačke akcije pojavili su se muškarci koji su „patrolirali“ Inđijom tokom celog dana.

Kako se precizira, grupa od njih više od 20 je u dvorištu gimnazije pretresala prolaznike, otimala im telefone i lične stvari, snimala sadržaj poruka iz telefona, a jednog muškarca su odveli na krov obližnje zgrade i pretili mu

"Što je imperija bliže kraju, to su joj zakoni i postupci sve luđi"
 
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/grupa-mladica-maltretirala-gradjane-u-centru-indjije/

Kako piše lokalni portal IN medija, SNS je u subotu u Inđiji imao postavljene štandove. No tokom stranačke akcije pojavili su se muškarci koji su „patrolirali“ Inđijom tokom celog dana.

Kako se precizira, grupa od njih više od 20 je u dvorištu gimnazije pretresala prolaznike, otimala im telefone i lične stvari, snimala sadržaj poruka iz telefona, a jednog muškarca su odveli na krov obližnje zgrade i pretili mu

"Što je imperija bliže kraju, to su joj zakoni i postupci sve luđi"
jel to nesto tipa kada je policija ubila onog klinca od 16 godina, pipkala privedenu devojku itd itdgluposti? :think:
 
nsdap na radikalski nacin...cak numeju ni da sa hrabroscu priznaju ko su i zaogrnu u formu da imaju svoje uniforme i ambleme, stranice i blogove, jasan program sta ce raditi sa svima koji nisu kao oni i sa glavom koja ih vodi koja je javno ekponirana...vako ko maggeri po coskovima u mraku 5 na jednog napadaj, u nivou globtrotera u harlemu zvanom indjija a koju ni loptom numeju da barataju.
 
Poslednja izmena:
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/grupa-mladica-maltretirala-gradjane-u-centru-indjije/

Kako piše lokalni portal IN medija, SNS je u subotu u Inđiji imao postavljene štandove. No tokom stranačke akcije pojavili su se muškarci koji su „patrolirali“ Inđijom tokom celog dana.

Kako se precizira, grupa od njih više od 20 je u dvorištu gimnazije pretresala prolaznike, otimala im telefone i lične stvari, snimala sadržaj poruka iz telefona, a jednog muškarca su odveli na krov obližnje zgrade i pretili mu

"Što je imperija bliže kraju, to su joj zakoni i postupci sve luđi"
koja imperija bre...rim je bio imperija sa onakvim mozgovima, ovo je kanalizacija sta napravise od drzave
 
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/grupa-mladica-maltretirala-gradjane-u-centru-indjije/

Kako piše lokalni portal IN medija, SNS je u subotu u Inđiji imao postavljene štandove. No tokom stranačke akcije pojavili su se muškarci koji su „patrolirali“ Inđijom tokom celog dana.

Kako se precizira, grupa od njih više od 20 je u dvorištu gimnazije pretresala prolaznike, otimala im telefone i lične stvari, snimala sadržaj poruka iz telefona, a jednog muškarca su odveli na krov obližnje zgrade i pretili mu

"Što je imperija bliže kraju, to su joj zakoni i postupci sve luđi"
Gesnstapo.
 
nsdap na radikalski nacin...cak numeju ni da sa hrabroscu priznaju ko su i zaogrnu u formu da imaju svoje uniforme i ambleme, stranice i blogove, jasan program sta ce raditi sa svima koji nisu kao oni i sa glavom koja ih vodi koja je javno ekponirana...vako ko maggeri po coskovima u mraku 5 na jednog napadaj, u nivou globtrotera u harlemu zvanom indjija a koju ni loptom numeju da barataju.

Имате ли неки план за беЗанију кад вас победе ти и такви? Или Цете и то одрадити онако, одокативно као све до сада?
 
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/grupa-mladica-maltretirala-gradjane-u-centru-indjije/

Kako piše lokalni portal IN medija, SNS je u subotu u Inđiji imao postavljene štandove. No tokom stranačke akcije pojavili su se muškarci koji su „patrolirali“ Inđijom tokom celog dana.

Kako se precizira, grupa od njih više od 20 je u dvorištu gimnazije pretresala prolaznike, otimala im telefone i lične stvari, snimala sadržaj poruka iz telefona, a jednog muškarca su odveli na krov obližnje zgrade i pretili mu

"Što je imperija bliže kraju, to su joj zakoni i postupci sve luđi"
slace oni te batinase da te prebiju i opljackaju, pa ce sutra da te okrive za nasilje, a na TVu lazni statisti ce da kazu da si napao SNS....brnabicka govori kako blokaderi tuku njihove...


zivimo u laznoj drzavi, lazni aktivisti lazni svedoci lazne medije, lazna ekonomija lazni zivot...
 
https://www.danas.rs/vesti/drustvo/grupa-mladica-maltretirala-gradjane-u-centru-indjije/

Kako piše lokalni portal IN medija, SNS je u subotu u Inđiji imao postavljene štandove. No tokom stranačke akcije pojavili su se muškarci koji su „patrolirali“ Inđijom tokom celog dana.

Kako se precizira, grupa od njih više od 20 je u dvorištu gimnazije pretresala prolaznike, otimala im telefone i lične stvari, snimala sadržaj poruka iz telefona, a jednog muškarca su odveli na krov obližnje zgrade i pretili mu

"Što je imperija bliže kraju, to su joj zakoni i postupci sve luđi"
Maltretirate i vi blokaderi građane neprijavljenim i neodobrenim skupovima ali Danas.rs o tome ne izveštava.
 
slace oni te batinase da te prebiju i opljackaju, pa ce sutra da te okrive za nasilje, a na TVu lazni statisti ce da kazu da si napao SNS....brnabicka govori kako blokaderi tuku njihove...


zivimo u laznoj drzavi, lazni aktivisti lazni svedoci lazne medije, lazna ekonomija lazni zivot...
I lažni studenti.
 

Back
Top