Grupa H: Spanija, Ukrajina, Tunis, Saudiska Arabija - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

FLUID:
Španci kad gaze oni gaze.

Eto, mi odigrasmo sa Špancima dve nerešeno i pobedismo Tunis u pripremnoj utakmici, a pogledajte sad gde su oni a gde smo mi. Mislim da sad Tunis ne bi mogli da dobijemo.

Pa naravno. Tako nam i treba!

A jesu se kur.cili pre pocetka prvenstva..mi smo hajduci, mi smo lavovi, bicemo kao Grci k**ac, palac...
 
Spanija fantasticna!
Braza transformacija iz odbrane u napad,dodavanja na prvu loptu,sutiranje kad je god moguce,trouglovi ,cetvorouglovi...
Najvise me odusevio jedan napad kada su se Tunizani branili plitkom zonom...
Lopta je veoma brzo kruzila oko zone ,i kada nije bilo mogucnosti da se ista probije ,igrac sa lijeve strane je iskoristio trenutak slobodnog prostora i sutirao!!
To je ono pravo!Kada mi kraj malih ekrana ,,vidimo,, sut a igrac sutne!
Jer ne zaboravite mi vidimo teren iz ,,pticije perspektive,, a igrac je potpuno u istoj ravni !
Spanija prvak!!!!
 
Ja ne znam šta je PLES gledao, ali Ukrajinci su očajni. Sa igračem više oni nisu mrdnuli. Jedine dve šanse su imali kada su već Tunižani krenuli na sve ili ništa i opet nisu dali gol. Trebao im je poklonjen penal za pobedu, a da pritom nije sviran očigledan jedanaesterac za Tunis. Bruka! Ništa nisu bolji od naših. Da i mi imamo neki autoritet kod sudija, kao Ukrajina zbog Ševčenka, bolje bi prošli.
 

Back
Top