Grupa H (Belgija, Alžir, Rusija, Južna Koreja) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    16
  • Anketa je zatvorena .
Смешна група! Жреб за овај Мундијал је био катастрофалан! :think:

Belgija vec krenula sa implozijom. Izvikana ekipa, kao Englezi...

Смешна екипа, извикана. И још се муче као бос по трњу у најлакшој групи са најсмешнијим могућим противницима! :hahaha:

...Belgija je bila zrela da joj se uzmu sva 3 boda....

Тамо полицајци прете имигрантима ако не будеш хтео да играш за нас у фудбалу, никад нећеш добити азил! :lol:
 
Iskreno navijao sam za Ruse ali zaista zasluzeno su ispali , igrali su ocajno tokom citavog prvenstva , bas nista nisu pokazali i bolji tim je otisao dalje , takodje Alzir je igrao sa mnogo vise zara i vidi se da su vise zeleli pobedu odnosno taj prolaz u narednu rundu , stvarno Halihodzic radi odlican posao sa njima.

Sto se tice ovog Kapela , ljudi yebite me ako iko zna zasta on tamo prima 7,8 miliona godisnje , onako kako on vodi ekipu moze svaki lokalni pivopija ispred dragstora da je vodi , takodje Dzagoeva , mozda jedinog igraca kod Rusa koji moze nesto da iskreira drzi na klupi :S
Inace vidi se da ekipu vodi ko od bede , ko preko one stvari , bez i trunke entuzijazma i da je dosao u Rusiju samo da uzme pare
 
Sad mi je tek žao što ne igramo SP, kad vidim kakve sve ekipe odoše u osminu finala...

Вид само нашу групу - Хрвати брже боље дома, а Белгијанци ништа посебно.
Заиста су европске селекције разочарале, осим Француске и Холандије (прва зато што је неевропска).
Чак ни Њемци нису заблистали.
 
Модератор који се прави паметан и брише моје постове, а не брише тотални и чисти спам, упакован у, неку, шатро провокацију, одређених искомплексираних ботина, нека се замисли мало.

Vidis sta ti je to kad dodjes na pdf gde imas moderatora :D
 
Vidis sta ti je to kad dodjes na pdf gde imas moderatora :D

Циљним тумачењем постова које одашиље дотични, видећеш да је сваки његов пост, ништа друго, до најмизернија политичка провокација. Мислим, наравно, мене ликови који су прозирни попут чаше, не могу испровоцирати, али из хигијенских разлога не желим да ћутим.
 
Човече, нисам се ја упецао на провокацију, него једноставно ми је дебилно да ћутим на политичке провокације, шатро замагљене у спортски целофан. То је можда све тако опуштено у Нишу, али...

А, ако хоћете да претворимо ову тему у политичке провокације, верујте, то је најмањи проблем...
 
I nama je najmanji problem da to prekinemo.
referee-red-card-smiley-emoticon.gif


Nemojte ovde da prenosite nerasciscene racune sa Politike, diskutujte normalno o SP.
 
Циљним тумачењем постова које одашиље дотични, видећеш да је сваки његов пост, ништа друго, до најмизернија политичка провокација. Мислим, наравно, мене ликови који су прозирни попут чаше, не могу испровоцирати, али из хигијенских разлога не желим да ћутим.

Moram priznati, tvoj post nisam ni stigao da procitam pre nego sto je obrisan, a za ove sto provociraju, sta da ti kazem... vecinu nisam nikad ni vidjao ovde na Fudbalu dok nije pocelo SP, kad zavrsi opet ce se vratiti na Politiku i nece ih biti sledece dve godine do EP... tako da se ne nerviram puno...
 
Moram priznati, tvoj post nisam ni stigao da procitam pre nego sto je obrisan, a za ove sto provociraju, sta da ti kazem... vecinu nisam nikad ni vidjao ovde na Fudbalu dok nije pocelo SP, kad zavrsi opet ce se vratiti na Politiku i nece ih biti sledece dve godine do EP... tako da se ne nerviram puno...

Kakva je to diskriminacija? :evil:

Necu valjda da dolazim ovde da komentarisem raspale Zvezde i Partizane, dabogda se ugasili za vjek vjekova :mrgreen:
 
Kakva je to diskriminacija? :evil:

Necu valjda da dolazim ovde da komentarisem raspale Zvezde i Partizane, dabogda se ugasili za vjek vjekova :mrgreen:

Ma ne pricam o tebi ti si skroz korektan, bar koliko sam ja uspeo primetiti :) Nije ni bitno, nisam ni ja ovde na Fudbalu sad neki, ne pratim ni Zvezdu ni Partizan, ponekad prokomentarisem strani fudbal, Premijer Ligu, Ligu Sampiona i to je to...
 

Back
Top