Quantcast

Grupa F: Brazil, Hrvatska, Australija, Japan

Car Zg

Iskusan
Poruka
6.456
Ljudi a da mi pričekamo još koju utakmicu pa da onda komentiramo? Brazil je ipak nešto posebno i teško im je stvoriti neku priliku jer strašno čitaju igru. Inteligentni su, iskusni i motorički jaki pa zato i djeluje da igraju sa pola snage. Australija i Japan su protivnici po mjeri i tu će se moći vidjeti prava snaga...

PLESsitnihDEMONA

Poznat
Banovan
Poruka
9.594
Ljudi, ne brinite za Brazil...vec sam pomenuo kako su oni igrali 1994. kada ih je isto vodio Pereira. Cvrst i ne mnogo "umetnicki" fudbal kako su svi navikli od Brazilaca.
Mada,sad sam citao da se Ronaldo, pod presiom i kritikom novinara,zalio na iscrpljenost i glavobolju i da je odveden u bolnicu. To moze psihicki da poljulja tim,kao sto je bilo i 1998. pre pocetak finala. Ali sad Brazilci imaju dosta vremena da se konsoliduju.
Opet me nesto kopka da Italijani mogu da osvoje ovo prvenstvo. :D

rale77

Aktivan član
Poruka
1.306
Ma pusti ti sve njihove individualne sposobnosti svi znamo da su to sjajni tehnicari , trkaci suteri....
Ali pitanje je koliko je dobra ekipa .Na tekmi sa hrvatima se videlo da nema pravih ideja u napadu
iako postoje ronaldinjo i kaka mislim da su se napadaci kao i svi ostali jako lose kretali u napadu bez lopte pogotovu ronaldo ....kao sto ja slucaj i sa nasom raprenzetacijom u svim utakmicama
Ako pocnu bolje da se krecu verovatno ce uzeti titulu oped

v.v.ilic

Elita
Banovan
Poruka
23.504
Ja sticem utisak da se brazilci zayebavaju i da gol mogu da daju kad hoce. Cini mi se da igraju sa 10% svojih fizickih mogucnosti. Tehnicki pokazuju samo polovinu. I to ce izgleda biti dovoljno da prodju daleko. Samo mislim da ce za osvajanje sampionata morati ipak da ukljuce jos onaj ostatak od 90% fizicke igre.

Alex.L

Domaćin
Poruka
3.576
Nisam gledao(yebala me utakmica američkog fudbala - Sirmium Legionaries: Kragujevac Wild Boars)utakmicu, ali sam čuo da se Ronaldo nije video drugu utakmicu za redom. Njega treba izbaciti iz tima za sva vremena, nije on više ono što je bio ni 5%.Pustiti Robinja da igra i da se dokazuje. Adriano nikad neće biti najbolji igrač sveta iako ima 24 godine. Imam utisak da se Ronaldinjo boji velikih utakmica.
Barsa:Arsenal- nije se živ video
Brazil:Hrvatska-nije se živ video.
Sad sam čuo da se ni danas nije video. Šta to znači? Da je Kaka bolji od Ronaldinja, nego se svi klinci uglavnom, mada i stariji lože na njega zbog driblinga!!!!!

FLUID

Poznat
Poruka
7.918
Ovi Brazilci imali sreće kao niko. Australijanci promašili dva puta prazan gol i još par šansi. Da su umesto njih bili neki drugi Brazil bi otišao u večna lovišta.
I sve mi je veća želja da Brazil ne osvoji jer ih mnogo favorizuju i to od pre početka prvenstva. Svaka reklama je sa Brazilcima kao da oni jedini igraju na prvenstvu i to sami protiv sebe. Postali su kao politička stranka. Samo marketing.