Grupa F: Brazil, Hrvatska, Australija, Japan - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

auuuu, kakvo sudjenje!!!
onaj Grejem Pol, jeste da je Englez, ali je pi'č'ketina nevidjena...
ono je bilo strašno, tri žuta istom igraču, čist nedosudjen penal za Australiju, svaki dodir faul, ali toliko očigledno su se gurali Hrvati da je to neverovatno

pa ponašanje Hrvata, dakle stvarno su najveća stoka na svetu, za svaki faul psuju, guraju (uhvatio sam kadar kad je jedan od njih rekao sudiji ''***** ti mater''). nikad mi nije bilo draže što su ispali, prljavci, stoka!
u Sidneju, kad je pao drugi gol za Hrvatsku, grupa Hrvata pobacala baklje na Australijance

e da, bio sam na Australijskom forumu, ogorčeni su, i zbog autogola Kalaća za koji smatraju da je namešten jer je isti Hrvat, i znate kako zovu Hrvatsku reprezentaciju? ''table clots'' - stoljnjaci, zbog dresova
laughing1.gif
 
Arnold_Layne:
auuuu, kakvo sudjenje!!!
onaj Grejem Pol, jeste da je Englez, ali je pi'č'ketina nevidjena...
ono je bilo strašno, tri žuta istom igraču, čist nedosudjen penal za Australiju, svaki dodir faul, ali toliko očigledno su se gurali Hrvati da je to neverovatno

pa ponašanje Hrvata, dakle stvarno su najveća stoka na svetu, za svaki faul psuju, guraju (uhvatio sam kadar kad je jedan od njih rekao sudiji ''***** ti mater''). nikad mi nije bilo draže što su ispali, prljavci, stoka!
u Sidneju, kad je pao drugi gol za Hrvatsku, grupa Hrvata pobacala baklje na Australijance

e da, bio sam na Australijskom forumu, ogorčeni su, i zbog autogola Kalaća za koji smatraju da je namešten jer je isti Hrvat, i znate kako zovu Hrvatsku reprezentaciju? ''table clots'' - stoljnjaci, zbog dresova
laughing1.gif
Tačno, ali ne zaboravimo gol Australije iz ofsajda. Mada se tu ne može zameriti sudijama jer nisu mogli biti sigurni da je onaj dirao loptu pre Kewella. U svakom slučaju ispade kako treba, pošteno. Hrvati bezobrazni za primer. I jel onaj sigurno imao već žuti karton pre ''drugog''?
 
sigurno!!

znam kad sam ga video da je dobio prvi žuti (Šimunić) rekoh sebi da izgleda kao komandant iz Jasenovca....prava ona nacistička faca, zato sam zapamtio...

jedan gol iz (mogućeg) ofsajda naspram cele utakmice u kojoj je bukvalno svaka odluka bila na strani Hrvata, ali neverovatno!!
ovu utakmicu bih predložio kao kandidata za najveću kradju na svetskim prvenstvima svih vremena
 
banegad:
i sale ilic je ovo izgovorio par puta protiv slonovace
sale kapiten
Ja se secam (gledao sam taj snimak 2 miliona puta) kako Binic na utakmici protiv Bajerna kaze : "uklizaj, ***** ti mater u picku"

Nije to hrvatska uza specijalnost, to radimo i mi vise nego oni. (Nas je vise). Ali mislim da bismo bez toga bili kao svadba bez muzike.
 
To rade svi, ali Hrvati su specifični po tom pitanju. I u momentima kad protivnički igračkrene da se izvini ako je kriv, ovaj ga šalje u PM. U trenucima neslaganja sa bilo kakvom odlukom sudije ili potezom protivnika, oni opet. Rade to i kad je za očekivati i kad nije. Posle one frke na gol liniji Pletikosa ni reč nije zamerio onoj dvojici što su legli na njega, a jedan, ne znam koji od igrača, zaleće se prema njima sa količinom zla u očima na kome bi pozavideli mnogi svetski kriminalci i manijaci. Pa kad je naj sudiju hvatao za rukav... Eh... Krv je to... Gen!
 

Back
Top