Grupa F (Argentina, BiH, Iran, Nigerija) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .
Bosanci masovno napali i vredjali neduznog coveka na Faceu, jer su ga pobrkali sa sudijom koji im je sudio protiv Nigerije :rotf:

http://www.klix.ba/magazin/zanimlji...e-saljite-mi-poruke-preko-facebooka/140625166

Мало ми је и драго што су попили шамар на првенству, много су се уздизали и превише су се наложили на првенство. Сад ладан туш и повратак у реалност.
 
Мало ми је и драго што су попили шамар на првенству, много су се уздизали и превише су се наложили на првенство. Сад ладан туш и повратак у реалност.

Za prvo ucesce su dosta pokazali. Mogli su i do nokaut faze da ih sudija nije zajeb'o protiv Nigerije.
 
Мало ми је и драго што су попили шамар на првенству, много су се уздизали и превише су се наложили на првенство. Сад ладан туш и повратак у реалност.

Mislim da ce se svi u BiH sloziti da nisu zadovoljni nastupom BiH na Mundijalu, a i sa tako losim nastupom da je bilo pravde bi trebali proci u drugi krug.



Ja sam za odlazak Safeta Susica bio prije Mundijala i dalje stojim iza toga da on nije trener za ovaj tim najprije zbog toga sto nema autoritet i sto povlaci tako neke glupe poteze.
Mislim da je protiv Argentine on postavio odlicno ekipu i golove smo primili zbog individualnih gresaka u odbrani, a protiv Nigerije snosi glavnu krivicu jer je postavio previse ofanzivnu ekipu koja je slabijoj ekipi od nas napravili prostor.
Nama je u tom mecu odgovarao x i mislim da bi sa postavom kakvom inace igramo sigurno dobili bar 1 bod.
 
Neki strucnjaci su se nasli pa prije Mundijala pisali kako se BiH plasirala na SP zahvaljujuci tome sto je u grupi imala losu Grcku.

Za one koji jos nisu poceli da jedu govna da kazem kako je Grcka jedna od 4 Evropske ekipe iz 6 grupa koje su se plasirale u naredni krug.
Pa kolege, prijatno i dobar tek vam zelim. :D

Za razliku od onih što još nisu počeli ti si izgleda počeo odavno pa bi da preneseš iskustva?
Ne znam zašto računaš samo 6 grupa kada ih ima 8. Jedino ako ne znaš da brojiš preko 6.

Iz 8 grupa, ako računamo i Belgiju koja se već plasirala i Nemačku koja samo teoretski može da ispadne, kvalifikovalo se za 1/8 finala ukupno 6 evropskih reprezentacija. To je podjednako koliko ih se kvalifikovalo i na prehodnom Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi. :bye:

Ako se dogodi da prođe i Rusija, onda će evropske reprezentacije imati i bolji uspeh nego na prethodnom mundijalu.
 
Za razliku od onih što još nisu počeli ti si izgleda počeo odavno pa bi da preneseš iskustva?
Ne znam zašto računaš samo 6 grupa kada ih ima 8. Jedino ako ne znaš da brojiš preko 6.

Ako ne mozes sam skontati zasto samo racunam 6, ******* onda.


Iz 8 grupa, ako računamo i Belgiju koja se već plasirala i Nemačku koja samo teoretski može da ispadne, kvalifikovalo se za 1/8 finala ukupno 6 evropskih reprezentacija. To je podjednako koliko ih se kvalifikovalo i na prehodnom Svetskom prvenstvu u Južnoj Africi. :bye:

Ako se dogodi da prođe i Rusija, onda će evropske reprezentacije imati i bolji uspeh nego na prethodnom mundijalu.

Eto, racunati cemo da ce se sve tri plasirati doci cemo onda do brojke od 7 Reprezentacija.
Zamisli BiH je imala slabu grupu jer je u grupi imala slabu Grcku, jednu od 7 najuspjesnijih Evropskih na SP, hej samo 7, nemoj mi reci da ti to ne smatras nekim uspjehom i smatras kako to moze svako ostvariti.
 
Pa trebali ste dati prsloj Nigeriji 3-4 gola, a ne samo kukati na sudije

Slazem se, uopste ne kukam na sudije samo govorim kako se BiH nije nimalo osramotila na SP i da se dzaba ovi prave pametni koji govore kako je BiH na SP samo zahvaljujuci losoj grupi.
Protiv Nigerije je najveci krivac Susic, a evo zasto.

ka1h00.jpg
 
BiH je na svetskom prvenstvu, skončala, baš kako je i zaslužila. Kao i svaka ekipa sa ovih prostora, iskompleksirana, statična, bezidejna, slabog morala, sa trenerom koji nema nikakav impuls, sa igračima koji izigravaju zvezde zato što su iz neke pripizdine videli sveta u klupskom fudbalu, pa se ponašaju kao neke primadone.

Kako se igra za reprezentaciju, pokazali su Meksiko, Čile, Kolumbija. Bez kompleksa, hrabro i iznad objektivnih, mogućnosti pojedinačnih igrača.
 
Ako ne mozes sam skontati zasto samo racunam 6, ******* onda.

Eto, racunati cemo da ce se sve tri plasirati doci cemo onda do brojke od 7 Reprezentacija.
Zamisli BiH je imala slabu grupu jer je u grupi imala slabu Grcku, jednu od 7 najuspjesnijih Evropskih na SP, hej samo 7, nemoj mi reci da ti to ne smatras nekim uspjehom i smatras kako to moze svako ostvariti.
Kapiram da ti dolaziš ovde da bi dokazivao nešto nekome i da se svađaš al' ne mogu da ti pomognem.

Što se Bosne tiče, pošto vidim da te to baš zaokuplja, držim da su se pošteno kvalifikovali, pošteneo igrali koliko su mogli i pošteno ispali, mada jesu oštećeni za Džekin gol.

Što se Grčke tiče, bulja od ekipe, pa taman da osvoje prvenstvo.
 
Meni se Grci nikad nisu sviđali, sa njihovim bunkerom. Mislim da nisu zaslužili da prođu dalje, u 3 utakmice dali su samo 2 gola, od toga 1 iz nepostojećeg penala.

Ljudi, svi ćemo se složiti da Grci igraju grozno za oko. Međutim, svako igra u skladu sa sopstvenim kapacitetima i mogućnostima. Grci su limitirana, spora, stara, troma ekipa koja zaista ne može da igra kao Brazil ili Nemačka. Fudbal se igra za rezultat, za prolaz dalje, za pobedu i oni su to ostvarili. Takođe, protiv Obale, realno su bili bolji i iznenadili me. Bilo je tu i polukontri, dobrih šuteva, zavidne discipline...

Naravno da protiv organizovanije ekipe nemaju šta da traže, ali za svoje kapacitete, ovo je i previše.

Kada bi Grci igrali otvorenije i lepše, primali bi po 5 komada na svakoj. To je kao kada imaš vojsku koja ima samo pešadijsko naoružanje. Od takve vojske se može očekivati samo da se ukopa i pokuša odbiti napade protivnika, pa šta uradi...
 
Poslednja izmena:
BiH je na svetskom prvenstvu, skončala, baš kako je i zaslužila. Kao i svaka ekipa sa ovih prostora, iskompleksirana, statična, bezidejna, slabog morala, sa trenerom koji nema nikakav impuls, sa igračima koji izigravaju zvezde zato što su iz neke pripizdine videli sveta u klupskom fudbalu, pa se ponašaju kao neke primadone.

Kako se igra za reprezentaciju, pokazali su Meksiko, Čile, Kolumbija. Bez kompleksa, hrabro i iznad objektivnih, mogućnosti pojedinačnih igrača.

BiH uopste nije bezidejna, smatram da je po kreativnosti u samom vrhu Evropskog fudbala, ono sto je stvaralo najveci problem je to sto BiH nije imala krilnih napadaca koji ce iskoristiti sto Dzeko za sobom moze odvuci igrace.
Ali BiH nema tih igraca pa obavezno treba igrati sa dva napadaca.
 
Slazem se, uopste ne kukam na sudije samo govorim kako se BiH nije nimalo osramotila na SP i da se dzaba ovi prave pametni koji govore kako je BiH na SP samo zahvaljujuci losoj grupi.
Protiv Nigerije je najveci krivac Susic, a evo zasto.

Pogledajte prilog 332947

Znači furali su kroz tu rupu na levoj strani...


Ljudi, svi ćemo se složiti da Grci igraju grozno za oko. Međutim, svako igra u skladu sa sopstvenim kapacitetima i mogućnostima. Grci su limitirana, spora, stara, troma ekipa koja zaista ne može da igra kao Brazil ili Nemačka. Fudbal se igra za rezultat, za prolaz dalje, za pobedu i oni su to ostvarili. Takođe, protiv Obale, realno su bili bolji i iznenadili me. Bilo je tu i polukontri, dobrih šuteva, zavidne discipline...

Naravno da protiv organizovanije ekipe nemaju šta da traže, ali za svoje kapacitete, ovo je i previše.

Hebiga, ja ću da navijam za ekipe koje igraju otvoreno, sa mudima, sa malo kalkulisanja oko bodova, i premaše svoja očekivanja, poput Kostarike. A ti navijaj za bunkericu slobodno.
Jesu bolji Grci bili od Slonova, ali su u prva dva meča bili baš sranje
 
Znači furali su kroz tu rupu na levoj strani...

Da, tako je onaj Emenike bio najopasniji od Nigerijaca.

U pocetnoj formaciji koju vidimo na TV-u na mjestu lijevog beka je bio Medunjanin koji nijednom nije isao na to mjesto, a jedini koji je bio na lijevoj strani je Lulic ali one je poslije Dzeke bio najofanzivniji igrac.
Da je u timu bio Kolasinac vjerujem da bi zaustavio Emenikea, mislim da je cak i snazniji od njeg iako je ovaj tu snagu uglavnom i koristio u duelima sa Spahicem.
 
Slazem se, uopste ne kukam na sudije samo govorim kako se BiH nije nimalo osramotila na SP i da se dzaba ovi prave pametni koji govore kako je BiH na SP samo zahvaljujuci losoj grupi.
Protiv Nigerije je najveci krivac Susic, a evo zasto.

Pogledajte prilog 332947
Nije Bosna zbog toga izgubila. Na papiru izgleda kao da je rupa u odbrani na levoj strani a u stvarnosti jedina rupa je bio Spahić koji je bio potpuno nesposoban da zaustavi Emenikea.

Ali čak i sa tim primljenim golom, Bosna je imala celo poluvreme da izjednači a nije uspela ni da napadne. Realno, bila je slabija u toj utakmici od Nigerije.
 
Nije Bosna zbog toga izgubila. Na papiru izgleda kao da je rupa u odbrani na levoj strani a u stvarnosti jedina rupa je bio Spahić koji je bio potpuno nesposoban da zaustavi Emenikea.

Ali čak i sa tim primljenim golom, Bosna je imala celo poluvreme da izjednači a nije uspela ni da napadne. Realno, bila je slabija u toj utakmici od Nigerije.

Da je Susic odlucio igrati sa lijevim bekom relativno spor, ali i "nejak stoper" Spahic nebi ni dolazio u duele sa Emenikeom i to bas po toj lijevoj strani.

Nije bila slabija.
Imala je i bolje prilike od Nigerije, a imala je i posjed, i jos su Nigerijci kriminalno krali vrijeme, puno su se valjali, a sudiaj produzio samo 3 minute.

Susic izmedju ostalog pogrijesio sto nije poceo i sa Ibisevicem, ovako je Dzeko bio sam u napadu, prostora je bilo.
 
BiH je na svetskom prvenstvu, skončala, baš kako je i zaslužila. Kao i svaka ekipa sa ovih prostora, iskompleksirana, statična, bezidejna, slabog morala, sa trenerom koji nema nikakav impuls, sa igračima koji izigravaju zvezde zato što su iz neke pripizdine videli sveta u klupskom fudbalu, pa se ponašaju kao neke primadone.

Kako se igra za reprezentaciju, pokazali su Meksiko, Čile, Kolumbija. Bez kompleksa, hrabro i iznad objektivnih, mogućnosti pojedinačnih igrača.
:ok:
:ok:
 

Back
Top