Quantcast

Grupa F (Argentina, BiH, Iran, Nigerija)

Ko ide dalje?

• Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
913
Ercegovino jeste i vi ispali? hehehehe nego ocete li tuci Meksikance il se vracate odmah u Capljinu na vafle to mi reci?
A čuj ja se ne nadam da ćemo biti svijetski prvaci.Znači ispast ćemo 99% e sad Protiv Meksika ili koga već ispadnemo.

Mi nemamo fond igrača kao jedna Španjolska imamo puno povrijeđenih igrača pa se krpimo nekako ali kao što si vjerovatno vidio već dobro igramo,

Hvala Bogu nisam neka budaletina koja na svaki poraz pada u depresiju ovo svijetsko prvenstvo je dokazalo da se nogomet raširio na sve kontinente i da se jedna Kostarika danas izgovara sa poštovanjem i šta da kažem lijepo je biti na svijetskom prvenstvu,a kad iispadnemo opet idu kvalifikacije za euro i tako dobro to nama ide borimo se uglavnom se nikad ne osramotimo a to je najvažnije

kyo.

Elita
Poruka
22.686
A čuj ja se ne nadam da ćemo biti svijetski prvaci.Znači ispast ćemo 99% e sad Protiv Meksika ili koga već ispadnemo.

Mi nemamo fond igrača kao jedna Španjolska imamo puno povrijeđenih igrača pa se krpimo nekako ali kao što si vjerovatno vidio već dobro igramo,

Hvala Bogu nisam neka budaletina koja na svaki poraz pada u depresiju ovo svijetsko prvenstvo je dokazalo da se nogomet raširio na sve kontinente i da se jedna Kostarika danas izgovara sa poštovanjem i šta da kažem lijepo je biti na svijetskom prvenstvu,a kad iispadnemo opet idu kvalifikacije za euro i tako dobro to nama ide borimo se uglavnom se nikad ne osramotimo a to je najvažnije

potpisujem :ok:

uopšte nije bitno koji smo

mi smo već postigli velik rezultat 98-e nek ove godine budu iz Kostarike te sreće i igre :ok:

mada lično navijam za Nemačku (naravno posle Hrvatske i BiH)

KninGrad

Aktivan član
Poruka
1.905
Bosna izgledala veceras kao izdrkan ****.

Ja sam bas navijao za Bosnu i nadao se da mogu da naprave nesto na ovom prvenstvu , ali zaista su lose igrali , uostalom jos od meca protiv Argentine videlo se da to nije vise ni bleda senka one ekipe iz kvalifikacija , niti imaju tu igru , niti ima tog elana, te energije..........jednostavno nista.
Jeste cist gol Bosne ponisten , mozda je sudija kod gola Nigerije i mogao da svira faul (makar kao kompenzaciju) i jeste Dzeko pogodio stativu u zaustavnom vremenu , ali realno Bosna je stvarno podbacila i razocarala igrom , protiv jedne solidne ali ipak ipak osrednje Nigerije.
Veceras protiv Nigerije su svi samo stajali , dodavanja neprecizna i katastrofa , trcanja i ubacivanja nije ni bilo , ideje nigde, a odbrana spora i mlaka.
Glavne zvezde tima koje su nosile Bosnu kroz citave kvalifikacije i kroz nekoliko prethodnih ciklusa su potpuno podbacile , Misimovic nula , Dzeko takodje, jedino sto su nesto pokazali su golman Begovic i Muhamed Besic , a to je zaista premalo za jedno Svetsko prvensto.
Mozda su igraci i izgoreli od prevelike zelje jer iako su debitanti svi su dosta ocekivali od njih i bili su pod pritiskom , takodje ovo prvenstvo je verovatno doslo i u najgorem mogucem trenutku za njih jer imaju dosta i rovitih i umornih igraca..........ali u svakom slucaju veoma lose partije Bosne i ni bleda senka one ekipe iz kvalifikacija.
Pa normalno jer Nigerija i Argentina nisu Linhenstajn, Litvanija, Latvija, Slovacka i normalno "najjaca" Grcka

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.129
Tu gresis , jer nisu imali nimalo naivnu grupu , grupa mozda nije bila tako atraktivna , ali tu je Grcka , jedna Slovacka ucesnik osmine finala na proslom Mondijalu , zatim veoma neugodna i tvrda Litvanija (pogotovo kuci), takodje i veoma tvrda Letonija ............znaci sve su to veoma tvrde ekipe koje primaju malo golova i oni su u jednoj takvoj grupi postigli 30ak golova sto je stvarno impresivno , eto ja mogu da ti garantujem da smo mi bili u toj grupi tesko da bi dali i 10ak golova , ako i toliko , a ako se secas na proslom Svetskom prvenstvu je bas ta Grcka pobedila ovu Nigeriju.........tako da.......Bosna jeste bila ocajna veceras , jesu odigrali lose i protiv Argentine , podbacili su svakako , ali ne treba sad tako kurvanjski omalovazavati ih i potcenjivati neki minuli rad i neke ranije rezultate.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Klasicna balkanska prica..sad im sudia kriv....a sto posle toga nisu dali bar jos jedan? Ako si dozvolio da te poremeti greska sudije pa narednih 70 minuta nisi mogao gol da das ne zsluzujes sa takvim karakterom da igras osminu finala SP-a....a imali su osminu finala na tacni.
al to ti je boljka i Hrvatske i Srbije... jednostavno takav smo mentalitet... da nas to izbaci iz takta
plus još su ionako loše igrali, mogli su puno bolje.. i eto 1:0 za Nigeriju

- - - - - - - - - -

Haha, za Nemacku...gle cuda =))

pa što? zar bi trebao za Španiju? :rotf:

ebote Španci i Englezi pre završile prvenstvo:lol: i od pokradene Bosne :(

Poslednja izmena od moderatora:

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Pa ako ti je kriterijum samo kvalitet igre za navijanje mogao bi za Holandiju ili Čile da navijaš, al ti odlučio za Švabe jer postoje i drugi razlozi tvog navijanja za njih, na primer istorijski.

ja naijam za kontinuitet, disciplinu, rad i pre svega timski duh... a ne za one koji zabljesnu na jednom SPu ...
rto a to su Nemci... ovi drugi mogu pokupiti moje simpatije al ništa više :bye: