Quantcast

Grupa F (Argentina, BiH, Iran, Nigerija)

Ko ide dalje?

• Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
913
Sramota koga sve postavljaju da sudi utakmice najveceg takmicenja.

Em sto nema ni govora o ofsajdu, em mu treba pola sata da podigne zastavicu. :eek:
Slažem se šteta BiH je oštećena i sve vodi tome da ispadne sa SP-jer ako te sudac ne šmeka,ako ti poništi čist gol i ako nemaš sreće teško prolaziš dalje.

Neznam na SP uvijek ista priča pojave se neki sudci iz npr.maldiva i zajebu sve-- od 1986 pratim prvenstva i nemogu se otet dojmu da je to slučajno.

Sam sam imao priliku raditi za rtv servis na utakmicama i snimao sam samo liniju zaleđa i mogu reći kad se čovjek skoncentrira na tu liniju samo tjekom utakmice-ispada mi nemoguće da se Džeki sudi zaleđe pa ondje se sve vidi-sve je tako jednostavno sve se odvija u rasponu od 10 metara-nemože me niko ubjediti da je sudac pogriješio-ne sudac je ukrao isto ko i Hrvatskoj protiv Brazila ko i Meksiku protiv Kameruna

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Sramota koga sve postavljaju da sudi utakmice najveceg takmicenja.

Em sto nema ni govora o ofsajdu, em mu treba pola sata da podigne zastavicu. :eek:

može neko ne volit, mrzit ili se veseliti nečijoj nesreći pa bila to Bosna, Hrvatska ili Kirgistan... al kad sudačka nepravda odluči pobednika ...
ruku na srce to nije u redu... onda nit ne treba ići na takmičenje... suci nek odma odluče ko je pobednik i to je to :rtfm:

TARAS BULJBA

Primećen član
Poruka
913
Kolko veze nema ova Bosna...steta za ponisten gol Dzeka, ali bolja Nigerija ovde..
Daj bolan ne volim ni ja Bosnu a živim u Hercegovinu-nevolim iz razloga što službeni spiker najavljuje bosnu i veli bosanski narod

al ruku na srce budi pošten pa reci po čemu je nigerija bolja u prvih 45 minuta-malo su čvršći na lopti što je normalno kod afrikanaca ali sve ostalo je na strani BIH

Nikko

Aktivan član
Poruka
1.669
Daj bolan ne volim ni ja Bosnu a živim u Hercegovinu-nevolim iz razloga što službeni spiker najavljuje bosnu i veli bosanski narod

al ruku na srce budi pošten pa reci po čemu je nigerija bolja u prvih 45 minuta-malo su čvršći na lopti što je normalno kod afrikanaca ali sve ostalo je na strani BIH
Sta po cemu su bolji? =)) Pa pravili su im 5 puta vise problema nego Bosanci njima...konkretniji, brzi, raznovrsniji..i 5 puta lakse su dolazili u sanse...mene boli dupe i za Bosnu i za Nigeriju i ko ce da pobedi, navijam za golove...ali Nigerija je bila bolja bez ikakve dileme

Poruka
17.330
Gledao sam poslednjih 10-15 minuta.
Da li je moguće da se ovako vuku po terenu? Šta koje ***** materine igraju, kada ne mogu da trče 90 minuta?
Nisu oni mogli da istrce ni prvih 45 minuta :mrgreen:

Generalno, Bosna je zaista lose delovala veceras, Nigerija bila konkretnija (ne ulazim u to da li je bio sudijski previd, kradja ili slicno)...
Bosanci su se vukli kao babe, bolelo ih uvo za odbranu, svako je zeleo da da gol i da se proslavi, kad se pogresi, odmah medjusobna prepucavanja igraca - klasican balkanski sindrom...

kyo.

Elita
Poruka
22.686
E moja Bosno....koja beda... :fdlan:

nisi pravedan:rtfm:

ja ne želim takvo suđenje nit Bosni nit mojoj Hrvatskoj nit Srbiji nit bilo kojoj zemlji na ovoj planeti...

a tebi ako je do sprdačine... ja ti želim takvog jednog životnog sudiju ceo život kakvog su imali Bosanci:rtfm:

neko bi rekao da želi da Srbiji da tako poništavaju gol...al ja neću to reći jer u Srbiji postoje ogromna većina poštenih i dobronamerni
koji će priznat da su Bosanci pokradeni u ovoj utakmici i tačka

PS neka te je sramota bre :rtfm: