Quantcast

Grupa F (Argentina, BiH, Iran, Nigerija)

Ko ide dalje?

• Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .

Велебитдрема

Iskusan
Banovan
Poruka
6.538
Irance i mogu da razumem dosli po neki bod, igrali defanzivno ali one druge mucenike ne mogu nikako....totalni nedostatak kreativnosti da se bilo sta napravi - najdosadnija utakmica mundijala koju sam ikada gledao definitivno....BiH ako ne prodje dalje neka ugase fudbal
Ниси ти гледао Парагвај -Бугарска 1998.

Гамбино

Iskusan
Poruka
5.311
Zašto Haris Medunjanin ima bradu?!

Svima nama je poznato da svaki sportaš ima neki svoj imidž. Ali fanove reprezentacije BiH je zanimalo zašto Haris Medunjanin ima bradu.
Nedugo nakon toga oglasio se Haris. Neke je odgovor pomalo i začudio, a neki su to prihvatili sasvim normalno. I Vas će možda začuditi, ali i ne mora!

``Bradu nosim jer je imao i naš Poslanik Muhammed a.s.!`` rekao je naš reprezentativac Haris.

Poruka
7.075
Sve africke ekipe i dalje boluju od stare boljke. Totalna nedisciplina i odsustvo taktike. Izgleda da nisu umno kadri da skopcaju sta im selektori pricaju. Nigerija i Kamerun su pravi primeri. Tek ponekad neka ekipa bljesne, najvise zahvaljujuci individualnim kvalitetima veceg broja pojedinaca. Cim nalete na neku potkovaniju ekipu prdnu u cabar.

Mucice se Bosna, iz tog razloga, sa Iranom vise nego sa Nigerijom. Tj. ako uqenjaju Bosanci protiv Nigerije i ne pobede, bogme im se mozda smesi i povratak kuci. Halilhodzic, jasno kao dan, ide na prolaz na gol razliku, tipuje na Nigeriju protiv Bosne i pobedu protiv Bosne u poslednjem mecu na kontru. Racunajuci da ce svi izgubiti od Argentinaca u tom krugu, Iran ima sasvim lepe sanse.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Slepci argentinski bem vas usta..ni bod niste zasluzili a kamo li pobedu...igram 3+ a jedva jedan dadose..zombiji obicni....mesi je obican mali guzonja...

Meni je baš drago što je Argentina pobedila

ne volim antifudbal koji igraju Iran, Grčka i slične momčadi... :roll:

a pogotovo ne koji još izgraju 0:0 :roll:

bzvz

takvima nebi ni bod dao...

ebesh tekmu bez golova

vidi utakmicu Nemačka - Gana ... baš sam uživao gledajući tekmu... ono kad protivnici daju gol pa uzavre krv pa i ovi daju i tako jurcaju jedni frugima na gol...to je fudbal:rtfm: