Grupa F (Argentina, BiH, Iran, Nigerija) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    33
  • Anketa je zatvorena .

nisi pravedan:rtfm:

ja ne želim takvo suđenje nit Bosni nit mojoj Hrvatskoj nit Srbiji nit bilo kojoj zemlji na ovoj planeti...

a tebi ako je do sprdačine... ja ti želim takvog jednog životnog sudiju ceo život kakvog su imali Bosanci:rtfm:

neko bi rekao da želi da Srbiji da tako poništavaju gol...al ja neću to reći jer u Srbiji postoje ogromna većina poštenih i dobronamerni
koji će priznat da su Bosanci pokradeni u ovoj utakmici i tačka

PS neka te je sramota bre :rtfm:

Шта ти је човече? Опусти се, чињеница је да је БиХ катастрофално одиграла, читаву утакмицу бунаре на Џека, нити трче, нити се труде... 10 мин до краја, а пресинга нигде...
 
Шта ти је човече? Опусти се, чињеница је да је БиХ катастрофално одиграла, читаву утакмицу бунаре на Џека, нити трче, нити се труде... 10 мин до краја, а пресинга нигде...


odnele ih emocije... debitanti su na SPu, neiskusni na takvim takmičenjima, selektor je napravio krivu procenu... itd itd

u duelu sa Argentinom su pokazali da mogu...šteta... nije im bio dan i još ih k tome sudija značajno pokrao...


treba li još?


- - - - - - - - - -

Porediš Hrvatsku iz 98 sa ovim timom? budi ozbiljan jbt. :)
Kostarika je pobedila, i šta sad, ljudi mogu da trče za razliku od ovih statičara.
Još nisam video da se utakmica mož' dobit' na stajanje i međusbono prepucavanje zašto mu nije bocnuo loptu, nego dao po zemlji. Mislim daj budi ozbiljan. Bosna nit ima kontinuitet dobrih igara, niti kvalitetnu odbranu.

pa ti si napisao prijašnji post u futuru alo bre... šta sad izvrčeš? :dontunderstand:

 
Pamtite sta vam kazem, nece Bosna videti veliko takmicenje narednih 20 godina

Ovo se desilo jednom i nikad vise

Zestoko ih je ukenjala onako laka grupa, gde su Grci bili "najjaci"

Imaju 3-4 dobra igraca ali ostatak tima je krs, kvalitet neujednacen, a dodajmo tome i balkanski mentalitet, tako da epilog je ocekivan

evo još jedne babe Vange sa pdf Politika

zašto me to ne iznenađuje :roll:
 
Da se igralo jos 180 minuta Bosna ne bi postigla gol. Ali ipak je sudija prelomio utakmicu.

goldzeko1d.jpg


Pa BIH je postigla čist gol i od 10-35te minute su igrali jako kreativno sa dosta šansi-a kasnije posle nego je nigerija postigla gol došla je do izražaja ta afrička fizička sprema i vremenski uvjeti koji pogoduju afrikancima-opet u zadnjoj minuti Džeo pogađa stativu .Ruku na srce BIH-Nigerija najrealnije neriješeno Ali BIH nije imala nimalo sreće a znamo da se bez sreće ne uzimaju bodovi sva 3 sudca su bili protiv BIH .

Žalosno je kad je sudija najspominjaniji lik na utakmici
 
Pa BIH je postigla čist gol i od 10-35te minute su igrali jako kreativno sa dosta šansi-a kasnije posle nego je nigerija postigla gol došla je do izražaja ta afrička fizička sprema i vremenski uvjeti koji pogoduju afrikancima-opet u zadnjoj minuti Džeo pogađa stativu .Ruku na srce BIH-Nigerija najrealnije neriješeno Ali BIH nije imala nimalo sreće a znamo da se bez sreće ne uzimaju bodovi sva 3 sudca su bili protiv BIH .

Žalosno je kad je sudija najspominjaniji lik na utakmici

Ercegovino jeste i vi ispali? hehehehe nego ocete li tuci Meksikance il se vracate odmah u Capljinu na vafle to mi reci?
 
Mihajlovic jeste stosta zasro, al je i dosta igraca otkrio i pretvorio ih u vazne srafove u reprezentaciji

Mihajlovic je dobar trener za takmičenja na duze staze, dakle za klubove jer mu treba dosta vremena da izgradi dobar tim i da proba sve moguce kombinacije, taktike, igrace. Za kvalifikacije se ne zove takav trener nego neko ko je sposoban da za krace vreme izgradi tim.
 
Pamtite sta vam kazem, nece Bosna videti veliko takmicenje narednih 20 godina

Ovo se desilo jednom i nikad vise

Zestoko ih je ukenjala onako laka grupa, gde su Grci bili "najjaci"

Imaju 3-4 dobra igraca ali ostatak tima je krs, kvalitet neujednacen, a dodajmo tome i balkanski mentalitet, tako da epilog je ocekivan

Igrace vec na sledecem evropskom prvenstvu posto im je glavni protivnik za drugo mjesto mrtvi Izrael.
 
Nisu oni mogli da istrce ni prvih 45 minuta :mrgreen:

Generalno, Bosna je zaista lose delovala veceras, Nigerija bila konkretnija (ne ulazim u to da li je bio sudijski previd, kradja ili slicno)...
Bosanci su se vukli kao babe, bolelo ih uvo za odbranu, svako je zeleo da da gol i da se proslavi, kad se pogresi, odmah medjusobna prepucavanja igraca - klasican balkanski sindrom...

Gledah od 30. minuta. ALi verujem da je tako bio i od prvog. Kako se Dzeko lepo prosetao kroz utakmicu.
 
Bosna izgledala veceras kao izdrkan ****.

Ja sam bas navijao za Bosnu i nadao se da mogu da naprave nesto na ovom prvenstvu , ali zaista su lose igrali , uostalom jos od meca protiv Argentine videlo se da to nije vise ni bleda senka one ekipe iz kvalifikacija , niti imaju tu igru , niti ima tog elana, te energije..........jednostavno nista.
Jeste cist gol Bosne ponisten , mozda je sudija kod gola Nigerije i mogao da svira faul (makar kao kompenzaciju) i jeste Dzeko pogodio stativu u zaustavnom vremenu , ali realno Bosna je stvarno podbacila i razocarala igrom , protiv jedne solidne ali ipak ipak osrednje Nigerije.
Veceras protiv Nigerije su svi samo stajali , dodavanja neprecizna i katastrofa , trcanja i ubacivanja nije ni bilo , ideje nigde, a odbrana spora i mlaka.
Glavne zvezde tima koje su nosile Bosnu kroz citave kvalifikacije i kroz nekoliko prethodnih ciklusa su potpuno podbacile , Misimovic nula , Dzeko takodje, jedino sto su nesto pokazali su golman Begovic i Muhamed Besic , a to je zaista premalo za jedno Svetsko prvensto.
Mozda su igraci i izgoreli od prevelike zelje jer iako su debitanti svi su dosta ocekivali od njih i bili su pod pritiskom , takodje ovo prvenstvo je verovatno doslo i u najgorem mogucem trenutku za njih jer imaju dosta i rovitih i umornih igraca..........ali u svakom slucaju veoma lose partije Bosne i ni bleda senka one ekipe iz kvalifikacija.
 

Back
Top