Grupa E: Italija, Gana, SAD, Ceska Republika - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

68Charger440:
Razocarala me Ceska bas mnogo. Gana ih ubija.
Ja sam malo navijao za Ganu, ni sam ne znam zasto? Zbog Dujkovica ili zato sto su me ovde za'ebavali za 6:0? Sta kazes, kako Cech brani? A drugo, cesi igraju sa 10 igraca i jos se ne predaju. Ne treba zaboraviti da igraju bez Kollera i Barosa, sa kojima je koncepcija napada sasvim drigacija od ove sa Lokvencom (4-4-2 i 4-1-4-1)
 
68Charger440:
Cesi mogu biti zahvalni sto su izgubili sa samo 2:0. Jer su ladno mogli primiti duplo vise golova.
. Moglo je biti i 6 da je na golu bio onaj nas majmun. Ovako su popili samo 2 a ja idem napolje da im vratim za ono 6:0. A Stefanovom treneru cu napisati SMS da su trebali da Stefana pozovu u reprezentaciju, bilo bi 3:2 za njih.
 
bejbica:
Ja navijam za Ghanu, jer su Chesi mislili da ce sa njima da imaju lak posao, pa da pale dalje.Ubise im crnci moral samo tako ;)
Ghana, Ghanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Nisu cesi nikako mislili da ce sa Ganom imati lak posao. Znali su da ce biti gadno jer im nisu igrali Koller, Baros a i Smicer koji je ostao kuci. Ja volim sto su izgubili. Yebali me za onih 6:0. Sada idem napolje da ja njih malo *****.
 
Da su oni Ganjani bili precizniji, što je mana ekipa iz Afrike, eto nam još jedne ŠESTICE na Svetskom prvenstvu. Argentinci bi ladno dali Česima, koji su igrali kao naše BABE, isto 6 komada. Bila je potpuno ista situacija kao kod nas, samo bez penala. Isto su Česi igrali sa igračem manje. Voleo sam da Česi naprave nešto na ovom prvenstvu, ali kad sam video kako igra Gana vratio sam se u realnost da Česi nisu ništa posebno.
 
FLUID:
Da su oni Ganjani bili precizniji, što je mana ekipa iz Afrike, eto nam još jedne ŠESTICE na Svetskom prvenstvu. Argentinci bi ladno dali Česima, koji su igrali kao naše BABE, isto 6 komada. Bila je potpuno ista situacija kao kod nas, samo bez penala. Isto su Česi igrali sa igračem manje. Voleo sam da Česi naprave nešto na ovom prvenstvu, ali kad sam video kako igra Gana vratio sam se u realnost da Česi nisu ništa posebno.
Negde si zalutao u realnom razmisljanju.
1. Ganijci su bili precizni! Pogadjali su okvir gola ali na ceskom golu je bio golma! CECH!
Branio na svom nivou, svetskom.Da je bio onaj nas majmun, dobio bi ne sest, nego sedam komada!
2. Cesi jesu "nesto posebno" bar sto se tice mentaliteta. Oni su se, za razliku od nasih borili do poslednjeg zvizduka ali nije islo.
3. Zaboravljas da su igrali bez kompletne trojice napadaca (Koller, Baros i Smicer). Nama je falio jedan Vidic i vec placete kako nismo igrali kompletni.
4. Zbog izostanka napadacke dvojice igralo se u formaciji 4-1-4-1 sa Lokvencom napred pa se nije uspelo jer je priprema ekipe za ovo prvenstvo bila 4-4-2 sto je nesto sasvim drugo. Zato i nismo mogli da vidimo cehe u svom elementu.
5. Igrali su sa 10 igraca.
6. Zasto mislis da jedna Gana nije ekipa za postovanje?
 
v.v.ilic:
Negde si zalutao u realnom razmisljanju.
1. Ganijci su bili precizni! Pogadjali su okvir gola ali na ceskom golu je bio golma! CECH!
Branio na svom nivou, svetskom.Da je bio onaj nas majmun, dobio bi ne sest, nego sedam komada!
2. Cesi jesu "nesto posebno" bar sto se tice mentaliteta. Oni su se, za razliku od nasih borili do poslednjeg zvizduka ali nije islo.
3. Zaboravljas da su igrali bez kompletne trojice napadaca (Koller, Baros i Smicer). Nama je falio jedan Vidic i vec placete kako nismo igrali kompletni.
4. Zbog izostanka napadacke dvojice igralo se u formaciji 4-1-4-1 sa Lokvencom napred pa se nije uspelo jer je priprema ekipe za ovo prvenstvo bila 4-4-2 sto je nesto sasvim drugo. Zato i nismo mogli da vidimo cehe u svom elementu.
5. Igrali su sa 10 igraca.
6. Zasto mislis da jedna Gana nije ekipa za postovanje?
1. Bilo je i promašaja kompletnog gola iz izglednih situacija, kao na primer penal. Malo li je? ;)
2. Jesu se borili, ali će se možda vratiti kući kao i ove naše BABE. Uteha, ako ispadnu, biće im da su se borili. Svaka čast na tome.
3. Znam da igraju bez svojih najboljih napadača i krivo mi je zbog toga jer, kao što rekoh, voleo sam da Češka napravi nešto na ovom prvenstvu.
4. To nije izgovor. Svaki trener ima svoje rezervne varijante.
5. Igrao je i Truinidad i Tobago sa 10.
6. Mislim da jeste, ali sam mislio da su Česi bolji nego što jesu (bez pomenutih igrača).

Nema pod 7 jer smo nučili da brojimo samo do 6. :lol: :lol: :lol:
 
68Charger440:
Ovaj Brian McBride je toliko smotan igrac da nebi mogao pogoditi prazan gol sa 10 metara.

Da ,steta sto umesto njega nije igrao 9-ka(zaboravio sam ime) koji je protiv Ceha imao nekoliko dobrih suteva. Moguce je da bi Ameri dobli s njim u postavi.
U svakom slucaju ,igrali su bolje od Italijana citavu utakmicu i na pocetku i kad su imali igraca vise i kad su imali igraca manje.
Nadam se da ce Cesi pokazati pravo lice i da ce izbaciti Italijane,a da nece biti nereseno u drugoj utakmici.
 
ono sinoc nije bila utakmica nego RAT. gledajuci face amerikanaca stekao sam utisak da zamisljaju da su na bojnom polju. vjerujem da su u svlacionici prije pocetka utakmice pricali o svojim zemljacima u iraku. takođe mislim da je brus arena (selektor SAD) namjerno naelektrisao atmosferu pred utakmicu pominjuci rat, znajuci da ce tako izvuci 100% od svojih igraca. cini se da je uspio u tome, borili su se ko lavovi i navijao sam za njih.
slazem se da je ITA - SAD jedna od najboljih utakmica do sad viđena na ovom prvenstvu.
 

Back
Top