Grupa E: Italija, Gana, SAD, Ceska Republika - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

_Milanche_:
Italija je realno najbolja ali Cesi nisu mnogo iza Italije...USA je izuzetno ozbilja ekipa(barem je bila na proslom prvenstvu) a Gana je afrika ekipa o kojoj ne znam mnogo ali sigurno je tvrda...
Realno postoje 2 eksta ekipe i jedna dobra koja lako moze da prodje...takodje ni jedna Afrika reprezentacija u zadnjih 15 godina se ne moze vise smatrati aucajderom.
Mislim da je ovo druga grupa po tezini.

Cesi su po meni daleko bolja ekipa od Italije,medju cetiri najbolje na prvenstvu. Ovi drugi se uvek provuku,zelim im da ispadnu. Ganu nisam gledao.
 
68Charger440:
Bas mi je drago sto su Cesi razbili Amerikance. Jer ovi Amerikanci su se toliko digli u nebesa posle 1/4 finala na proslom SP, da su ove godine bili sigurni da ce otici korak dalje.
A ja ti rek'o da ce Cesi gadno da vas ubiju. Sigurno se secas nase diskusije.I jos jednom te podsecam: Brazil nece biti prvak sveta! (To ne znaci da ih ja ne volim).Ja znam ko ce biti ali ne smem da vam kazem. Svi cete da tipujete na kladionici a ova ce da krahira. Lovu uzimam ja!!!
 
v.v.ilic:
A ja ti rek'o da ce Cesi gadno da vas ubiju. Sigurno se secas nase diskusije.I jos jednom te podsecam: Brazil nece biti prvak sveta! (To ne znaci da ih ja ne volim).Ja znam ko ce biti ali ne smem da vam kazem. Svi cete da tipujete na kladionici a ova ce da krahira. Lovu uzimam ja!!!

Ocekivao sam pobedu Ceske, ali ne onako lako jer rezultat uopste nije realan jer Amerikanci nisu jednom sutnuli na gol.
Mozda bi stvari ipak bile drugacije da su Ameri pogodili gol kad su pogodili stativu pri 0:1.
 
68Charger440:
Ocekivao sam pobedu Ceske, ali ne onako lako jer rezultat uopste nije realan jer Amerikanci nisu jednom sutnuli na gol.
Mozda bi stvari ipak bile drugacije da su Ameri pogodili gol kad su pogodili stativu pri 0:1.
U tome i jeste stvar. POGODITI GOL!!!! Tek posle toga dolazi DATI GOL!!!

Vidim da se mnogima svidja kako cesi igraju. A igraju svakako odgovorno i bore se za SVAKU loptu!!!

To ih uce od malih nogu. Pratim njihov djacki i omladinski fudbal vec 10 godina i veoma brzo sam shvatio razliku u pristupu treninzima i igri koja postoji izmedju nas i njih. Oni igraju fudbal a mi se igramo fudbala. Zao mi je sto niko od vas ne moze da gleda utakmice omladinske lige ceske pa da shvati da se postaje fudbaler u desetoj godini a ne u dvadeset petoj kao kod nas.
 

Back
Top