Grupa E (Brazil, Švajcarska, Kostarika, Srbija) - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Ko prolazi dalje!

  • Brazil

  • Švajcarska

  • Kostarika

  • Srbija


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Realno sveopsti utisak je da su nasi podbacili na SP i razocarali , Ok jeste uspeh i sam plasman na SP ali igre kao i rezultat na SP su razocaravajuci.

Realno ne spadamo ni u red onih reprezrentacija koje su ispale ali su odigrali dobro, ostavili dobar utisak i mogu ponosno da se vrate kuci kao sto su to recimo Iran, Peru, Senegal, Nigerija, Maroko, Juzna Koreja svakako , vec zaista nista konkretno nisu pokazali (osim onog slobodnog udarca Kolarova protiv Kostarike, sto je zaista za 3 utakmice premalo).

Sto se tice nase reprezentacije nazalost jos jedno prvenstvo za zaborav.
 
Sada gledam neku izjavu Bjekovica pre utakmice sa Brazilom,boze kakava je to budala....
Nahvalio je igrace atmosferu,Krstajica,srpski inat islicne gluposti....
Kad ono na terenu tajac,kao da su igrali prijateljsku...

- - - - - - - - - -



Jos jedan biser...:mrgreen:

- - - - - - - - - -

http://www.zurnal.rs/sp-rusija-2018...tanku-krstajic-i-kolarov-u-centru-paznje-foto


Ma kakvi orlovi,dzivdzani...

- - - - - - - - - -

Kakav treba biti budala da ones na aerodrom da docekas gubitnike...:worth:

- - - - - - - - - -

Sigurno rodbina,prijatelji...
 
Pa dobro, vidite ljudi, vi se sad previse lozite i ne znam stvarno sta ste ocekivali.
Srbija ima fudbalsku ligu ŽNj kategorije. Timovi su igrali LŠ koliko puta u poslednijh 25g ? Dva puta jel ono bese ... stvarno se i ne secam. Jedva da se desi da prezime u LE.
Za SP su podmladili tim sa dosta novih igraca, selektor amater kojeg postavlja savez a ne igraci koje pljujete. Oni MORAJU na terenu da izvrsavaju zadatke i njegove zamisli inace nece igrati.
Kad se sve to uzme u obzir stvarno je glupo kriviti igrace.
Svako ko je ikad igrao fudbal zna koliko je tesko postici profesionalni uspeh, a pogotovu na inostranom nivou kao i ovi momci. Onda reci da nemaju volju da igraju za svoju drzavu, narod, familiju, ortake i sve ljude koje poznaju i ne poznaju moze reci samo neko nesvestan svog postojanja a kamoli sveta oko sebe.
Kad Srbija bude imala pravog trenera imace i pravu igru, a i to kad bude ne treba se loziti na medalju, jer fudbal SVI na svetu igraju, a mnogo vece i bogatije zemlje sa vecom fudbalskom tradicijom nisu nikad nista osvojile.
Citam komentare na devedesetdvojci i ne mogu da verujem da vecinu cine bukvalno kreteni. Pljuju i komenetarisu igrace na vesti o povratku na aerodromu, u trenutku kad je Bunjevcevic preminuo a pljuvanje i kritika se nastavlja.
Stvarno debilan narod, vecinski, cast izuzecima. Onda se neko pita sto je stanje u Srbiji takvo kakvo jeste.
 
Realno sveopsti utisak je da su nasi podbacili na SP i razocarali , Ok jeste uspeh i sam plasman na SP ali igre kao i rezultat na SP su razocaravajuci.

Realno ne spadamo ni u red onih reprezrentacija koje su ispale ali su odigrali dobro, ostavili dobar utisak i mogu ponosno da se vrate kuci kao sto su to recimo Iran, Peru, Senegal, Nigerija, Maroko, Juzna Koreja svakako , vec zaista nista konkretno nisu pokazali (osim onog slobodnog udarca Kolarova protiv Kostarike, sto je zaista za 3 utakmice premalo).

Sto se tice nase reprezentacije nazalost jos jedno prvenstvo za zaborav.

Moj utisak je da nasi NE ZNAJU DA TRCE!

To pitanje butuci seletori i trenberi PRVO treba da uzmu u resavanje, ako mislimo na neke uspehe na medjunarodnoj sceni.
 
Gledao sam Piksija mnogo puta u zivo.....

NIKADA, ama bas NIKADA NIJE VALJAO!

Spor do zla Boga, traljav, sipljiv, od 10 pasova 9 su mu bili pogresni....


Uprkos toga, publika mu je pljeskala, a stampa kovala u zvezde!

To je ONO STO JA NIKADA I NIKAKO NISAM MOGAO DA SHVATIM!


Ni dan danas ne mogu....


On je bio preteca srpskog sporog i neefikasnog fudbala!

Daj ne preteruj, kao fudbaler je bio bas dobar,pogotovo u Zvezdi, kakav dribling je samo imao, pregled igre, ma igrao je bas dobro. Posle Zvezde mu karijera nije bas isla najbolje, ali je uz neke bljeskove kao SP 1998 pokazao kakav je igrac. No da bi bio svetska velicina kako je agram napisao, moras tako u kontinuitetu a on to nije, sta ne znaci da nije bio dobar igrac..neki igraci pruzaju najbolje partije u odredjenom klubu, zasto je to tako ne znam ali seti se Panceva koji je bio Bog Isus na ovim prostorima i dalje dok je igrao u Zvezdi, kasnije ni on vani nista posebno nije napravio.

A sto se tice sporosti, pa Blajbi tada se igrao drugaciji fudbal, u danasnjem fudbalu ni jedan Mihajlovic, Prosinecki itd ne bi prosli, zadnje gde je takav fudbal mogao proci je 1998.g. gde je Piski pokazao svoju klasu, pa i Hrv repr. je imala jednog sporog Aljosu Asanovica koji je bio jedan od kljucnih igraca.



Retko kada me nesto raspozdi ovde na forumu kao ti sada....

Pokusavas da mi objasnjavas nesto sto sam ja GLEDAO SVOJIM OCIMA a ti na Yu tube....

Bezobrazluku nikad kraja!

A gledaj, niti si ti merilo necega a niti on a niti ja. Svako vidi svojim ocima. Ne verujem da si Piksija vidio vise puta od mene uzivo..;)

dobar je bio piksi

kao i dejo

ali prava snaga tog tima zvezde su bili najdoski- mihajlovic- pancev

oni su nosili ceo tim

I Prosinecki
 
Pa dobro, vidite ljudi, vi se sad previse lozite i ne znam stvarno sta ste ocekivali.
Srbija ima fudbalsku ligu ŽNj kategorije. Timovi su igrali LŠ koliko puta u poslednijh 25g ? Dva puta jel ono bese ... stvarno se i ne secam. Jedva da se desi da prezime u LE.
Za SP su podmladili tim sa dosta novih igraca, selektor amater kojeg postavlja savez a ne igraci koje pljujete. Oni MORAJU na terenu da izvrsavaju zadatke i njegove zamisli inace nece igrati.
Kad se sve to uzme u obzir stvarno je glupo kriviti igrace.
Svako ko je ikad igrao fudbal zna koliko je tesko postici profesionalni uspeh, a pogotovu na inostranom nivou kao i ovi momci. Onda reci da nemaju volju da igraju za svoju drzavu, narod, familiju, ortake i sve ljude koje poznaju i ne poznaju moze reci samo neko nesvestan svog postojanja a kamoli sveta oko sebe.
Kad Srbija bude imala pravog trenera imace i pravu igru, a i to kad bude ne treba se loziti na medalju, jer fudbal SVI na svetu igraju, a mnogo vece i bogatije zemlje sa vecom fudbalskom tradicijom nisu nikad nista osvojile.
Citam komentare na devedesetdvojci i ne mogu da verujem da vecinu cine bukvalno kreteni. Pljuju i komenetarisu igrace na vesti o povratku na aerodromu, u trenutku kad je Bunjevcevic preminuo a pljuvanje i kritika se nastavlja.
Stvarno debilan narod, vecinski, cast izuzecima. Onda se neko pita sto je stanje u Srbiji takvo kakvo jeste.

Kako objasniti letargicnost u igri kao da je prijateljska utakmica...
Kada ih pogledam kako se vuku po terenu,razumem ja da mi imamo spore igrace ali onakvo mrcvarenje po terenu je neprihvatljivo i za amatersku ekipu...
Pored struke problem su i igraci i stav prema reprezentaciji i jos 1000 stvari..
 
Nije problem u trcanju, ako hocete objektivnu analizu pogledajte pretrcanu kilometrazu u grupnoj fazi, SMS i Matic u top 3 ...problem je ocigledno postavka igre koja je naterala nase igrace da trce u prazno a tu je zakazao strucni stab
S tim da se slazem da na orvu loptu izgleda kao nezalaganje, ali pogotovo kod Sergeja to nije bio slucaj, nego jednostavno nije bila lopta kod njega ier smo pokusavali do besvesti da napucavamo Mitrovica...
Nasa sredina u sastavu Matic-Milivojevic-Sergej je sastavila 3-4 pasa mozda jedva na mecu izmedju sebe...sve teramo na stranu i na0rrd na spica
 
Kolektivna odgovornost ne moze da se ignorise....svi su podjednako krivi i igraci i strucni stab i savez. Argentinci se pobunili, preuzeli sve u svoje ruke i noge, a nasi su cutali iako im Krstajic ocigledno nije odgovarao, glumili nekakvo zajednistvo jer ih mnogo boli kkurac da se zbog Srbije zameraju sa nekim iz saveza i tako izgube sansu da kroz reprezentativnu karijeru naprave i dobru klupsku karijeru.....kukavice....svasta se danas srbinom zove....
 


21 Немања Матић 8 7 6,5

КОСТАРИКА: Као Зинедин Зидан у најбољим данима играо је наш најбољи фудбалер. Све је лопте ишчачкао, сачувао, проследио... (90)

ШВАЈЦАРСКА: Много посла имао је на средини са Џемаилијем, пуно лопти почистио позади... И он је спутан картоном... (90)

БРАЗИЛ: Пуно посла, прегршт дуела и на крају партија испод његових могућности. (90)


:mrgreen:
 
21 Немања Матић 8 7 6,5

КОСТАРИКА: Као Зинедин Зидан у најбољим данима играо је наш најбољи фудбалер. Све је лопте ишчачкао, сачувао, проследио... (90)

ШВАЈЦАРСКА: Много посла имао је на средини са Џемаилијем, пуно лопти почистио позади... И он је спутан картоном... (90)

БРАЗИЛ: Пуно посла, прегршт дуела и на крају партија испод његових могућности. (90)


:mrgreen:

***** ti budalu koja je ovo pisala pa Matic je bolje odigrao protiv Brazila nego protiv Kostarike
 
Не Крстајић само него пре свега они који су га довели. Кокеза. А ко је довео Кокезу? АВ.

Umjesto Krstajica slobodno su mogli stavit i Kusturicu da vodi reprezentaciju. Toliko su.strucni i jedan i drugi. Ako ovaj nesretnik budi vodio reprezentaciju sljedece veliko natjecanje cete igrat za dvadeset godina. Krstajic je po strucnosti pandan Igoru Stimcu. Mislim da je.Stimac cak puno bolji
 
Ако Крстајић остане на челу репрезентације свкако да од ЕП можемо да се опростимо.

Mislim da je to pitanje već rešeno sudeći po medijskom spinu.

- - - - - - - - - -

Da sam na mjestu Muslina tuzio bi FSS da isplate zadnji dinar. Sta su tom covjeku napravili to je uzas. Vidi se da je ovo menadzerska reprezentacija Srbije. Potjerali covjeka koji je odveo Srbiju na SP da bi onaj balvan SMS igrao

Sporazumno je bilo....izgleda da su ga isplatili.
 
Ако Крстајић остане на челу репрезентације свкако да од ЕП можемо да се опростимо.



Mitrovic balvan je izjavio da Krstajic treba da ostane.
Mada mislim da ce Piksi biti sledeci selektor...
Onaj transfer Tosica u guanzu mi je totalno nelogican, kupujes igraca pre SP,uglavnom svi kupuju posle SP.
Tosic uzeo lovu,Piksi uzeo procenat,sada ide raskid ugovora Piksi se odrice deo novca,i ide u reprezentaciju za neki milionski ugovor...
 
Da sam na mjestu Muslina tuzio bi FSS da isplate zadnji dinar. Sta su tom covjeku napravili to je uzas. Vidi se da je ovo menadzerska reprezentacija Srbije. Potjerali covjeka koji je odveo Srbiju na SP da bi onaj balvan SMS igrao

Nagodili se da mu plaćaju sve do kraja juna. Tako je Muslin pola godine dobijao platu a nije radio ništa.
Tolo Karadzić se zayebao slično sa Antićem, pa ga ovaj tužio i savez je pukao , mislim, dva miliona evra. Valjda su mu isplatili.

- - - - - - - - - -

Ако Крстајић остане на челу репрезентације свкако да од ЕП можемо да се опростимо.

To je vrlo moguće. Teško će iko pristati pose svega da vodi reprezentaciju sa ovakvim savezom.
Ili Krstajić ili neka slična budala tipa ŽonPi, Sliniša, Limeni...
P.S. Sliniša je dobio nogobulj u Sportingu. Eto potencijalnog selektora.
 

Back
Top