Grupa D (Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska) - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko ide u četvrtfinale?

  • Ukrajina

  • Švedska

  • Francuska

  • Engleska


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Englezi još od onog nabušavanja Nemaca u Minhenu postavljaju igru tako kao da ne znaju da igraju. Oni su danas igrali skoro pa bunker sa 8-9 igrača u bloku na 35 metara od gola. Uz sve to, ja ne verujem da oni mogu bolje i sa Runijem. Moguće je da će njega ludi Hodžson staviti kao usamljenog napadača, a ovaj će poludeti zbog važnosti utakmice i krljanja i dobie crveni karton...
Bili su solidni i posle 1-5 masakra u Minhenu,i 2002 u Koreji i Japanu,i 2004 u Portugalu i u sledećim kvalifikacijama,ali od SP 2006.kreće njihov sunovrat koji traje sve do danas...
 
Englezi još od onog nabušavanja Nemaca u Minhenu postavljaju igru tako kao da ne znaju da igraju. Oni su danas igrali skoro pa bunker sa 8-9 igrača u bloku na 35 metara od gola. Nigde presinga :neutral: Uz sve to, ja ne verujem da oni mogu bolje i sa Runijem. Moguće je da će njega ludi Hodžson staviti kao usamljenog napadača, a ovaj će poludeti zbog važnosti utakmice i krljanja i dobiće crveni karton... Na sredini ne mogu da povežu 3 pasa. Steva je mator, a ostali su daleko od klase... Ako Ukrajinci uđu bez nekog straha u meč sa Englezima ima da ih oderu...

Ja ne pamtim kad su Englezi igrali dobar fudbal... Vecito igraci svetske klase a nikada neki zapazen rezultat. I to su u proslosti imali mnogo zvucniji tim od ovoga danas. Dva, tri rasna igraca i to je to, plus im jedan nije ni igrao.
 
Bili su solidni i posle 1-5 masakra u Minhenu,i 2002 u Koreji i Japanu,i 2004 u Portugalu i u sledećim kvalifikacijama,ali od SP 2006.kreće njihov sunovrat koji traje sve do dan danas...

Ma gde su bili korektni u Japanu i Koreji. Dali su na frku 3 gola Dancima i onda bunkeraj. Isto tako i protiv Brazilaca dali slučajan gol i onda opet bunkerica. U grupi su dobili Argentinu nekim usranim penalom, 2-2 sa Šveđanima i 0-0 sa Nigerijom.
2004. jesu pošteno rasturili Hrvate i za to im svaka čast, ali i to bi bilo to...
 
Ja ne pamtim kad su Englezi igrali dobar fudbal... Vecito igraci svetske klase a nikada neki zapazen rezultat. I to su u proslosti imali mnogo zvucniji tim od ovoga danas. Dva, tri rasna igraca i to je to, plus im jedan nije ni igrao.

Onaj najrasniji :lol: Ne samo što nemaju rezulatat od 96. kad su igrali polufinale, nego i igraju krajnje nakaradno. Nema presinga, nema borbenosti, beže od lopte i inicijative. Ako nešto umuvaju iz prekida ili neke duge lopte i to im je to...
 
Ma gde su bili korektni u Japanu i Koreji. Dali su na frku 3 gola Dancima i onda bunkeraj. Isto tako i protiv Brazilaca dali slučajan gol i onda opet bunkerica. U grupi su dobili Argentinu nekim usranim penalom, 2-2 sa Šveđanima i 0-0 sa Nigerijom.
2004. jesu pošteno rasturili Hrvate i za to im svaka čast, ali i to bi bilo to...

Pa ja ne znam šta ti očekuješ od njih ali bili su solidni za ovo danas imali su neki rezultat pobeđivali su velike ekipe,2004. su ispali na penale od Portugalaca ako se sećam i to je to,ništa spektakularno ali nije ni loše...nisu imali ne znam kakve blamove i to...
 
Onaj najrasniji :lol: Ne samo što nemaju rezulatat od 96. kad su igrali polufinale, nego i igraju krajnje nakaradno. Nema presinga, nema borbenosti, beže od lopte i inicijative. Ako nešto umuvaju iz prekida ili neke duge lopte i to im je to...

Ne mogu Englezi da se razviju u dobre igrace pored tolikog broja stranaca u ligi. Ukoliko na neki nacin ne ogranice broj domacih igraca bice im sve gore i gore. Inace mi ih sad tu pljujemo nesto a oni ljudi likuju. Hvale Hodzsonove takticke zamisli i celokupnu igru ekipe :rotf:

"Engleska je još jednom s Hodgsonom na klupi odigrala taktički disciplinirano i vrlo organizirano. Šanse za prolazak skupine rastu s ovim rezultatom i povratkom Wayne Rooneya u momčad protiv Ukrajine", piše BBC koji je pohvalio odluku izbornika Roya Hodgsona da pruži priliku mladom Alexu Oxlade-Chamberlainu."

thesun_screenshot_euro2012.png
 
Pa ja ne znam šta ti očekuješ od njih ali bili su solidni za ovo danas imali su neki rezultat pobeđivali su velike ekipe,2004. su ispali na penale od Portugalaca ako se sećam i to je to,ništa spektakularno ali nije ni loše...nisu imali ne znam kakve blamove i to...

Po meni je ovo blam
nije ih bilo 2008. Gde ćeš veći blam...
 
Ne mogu Englezi da se razviju u dobre igrace pored tolikog broja stranaca u ligi. Ukoliko na neki nacin ne ogranice broj domacih igraca bice im sve gore i gore. Inace mi ih sad tu pljujemo nesto a oni ljudi likuju. Hvale Hodzsonove takticke zamisli i celokupnu igru ekipe :rotf:

"Engleska je još jednom s Hodgsonom na klupi odigrala taktički disciplinirano i vrlo organizirano. Šanse za prolazak skupine rastu s ovim rezultatom i povratkom Wayne Rooneya u momčad protiv Ukrajine", piše BBC koji je pohvalio odluku izbornika Roya Hodgsona da pruži priliku mladom Alexu Oxlade-Chamberlainu."

thesun_screenshot_euro2012.png

Imaju oni vrlo dobre igrače, al im nešto drugo ne štima. Izloženi su strašnom pritisku svoje javnosti i možda im se zbog toga vežu noge, a možda se jednostavno ne bore :think:
 
Po meni je ovo blam nije ih bilo 2008. Gde ćeš veći blam...

Pa sto bi bio blam kad izgubis od ekipe koja je bolje plasirana na FIFA-inoj listi, kakva god nebulozna lista bila? Bili su bolji Hrvati tada od njih jednostavno, mozda nam je tesko to da priznamo ali je tako. Jos teze nam je da priznamo da su trenutno daleko bolji od nas i da nam nece biti bas prijatno u kvalifikacijama...al verujemo u cudo! :)
 
Pa sto bi bio blam kad izgubis od ekipe koja je bolje plasirana na FIFA-inoj listi, kakva god nebulozna lista bila? Bili su bolji Hrvati tada od njih jednostavno, mozda nam je tesko to da priznamo ali je tako. Jos teze nam je da priznamo da su trenutno daleko bolji od nas i da nam nece biti bas prijatno u kvalifikacijama...al verujemo u cudo! :)

Zar nije blam za Englesku koja najviše ulaže u fudbal da je tamo neka Hrvatska koja ima 3 stadiona, pri čemu joj se najveći urušava, bude bolja od nje i to na Vembliju?
 

Back
Top