Quantcast

Grupa D (Ukrajina, Švedska, Francuska, Engleska) - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko ide u četvrtfinale?

• Ukrajina

• Švedska

• Francuska

• Engleska

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fauler

Poznat
Poruka
8.677
Još kao klinac sam uvek navijao za Englesku kad nas nema na nekom od tih prvenstava,a to je bilo često:mrgreen:,ali ova utakmica danas je smorila samo tako valjda će da krenu da igraju kada se Runi vrati ako ne prestaću da ih pratim pa nek vide onda šta će:lol:,i u Africi su bili žalosni, ajde videćemo još protiv Šveđana i Ukrajinaca kako će biti...
Inače Ševčenko-CAR!:klap::worth:

crni lepotan

Elita
Poruka
21.390
Još kao klinac sam uvek navijao za Englesku kad nas nema na nekom od tih prvenstava,a to je bilo često:mrgreen:,ali ova utakmica danas je smorila samo tako valjda će da krenu da igraju kada se Runi vrati ako ne prestaću da ih pratim pa nek vide onda šta će:lol:,i u Africi su bili žalosni, ajde videćemo još protiv Šveđana i Ukrajinaca kako će biti...
Inače Ševčenko-CAR!:klap::worth:
Englezi još od onog nabušavanja Nemaca u Minhenu postavljaju igru tako kao da ne znaju da igraju. Oni su danas igrali skoro pa bunker sa 8-9 igrača u bloku na 35 metara od gola. Nigde presinga :neutral: Uz sve to, ja ne verujem da oni mogu bolje i sa Runijem. Moguće je da će njega ludi Hodžson staviti kao usamljenog napadača, a ovaj će poludeti zbog važnosti utakmice i krljanja i dobiće crveni karton... Na sredini ne mogu da povežu 3 pasa. Steva je mator, a ostali su daleko od klase... Ako Ukrajinci uđu bez nekog straha u meč sa Englezima ima da ih oderu...

Poslednja izmena:
  Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.