Grupa C (Španija, Italija, Rep. Irska, Hrvatska) - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko ide u četvrtfinale?

  • Španija

  • Italija

  • Republika Irska

  • Hrvatska


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.353
Raspored:

10.06.2012.
Španija - Italija 18:00 (PGE Arena, Gdanjsk)
Rep. Irska - Hrvatska 20:45 (Munisipal Stadion, Poznanj)


14.06.2012.
Italija - Hrvatska 18:00 (Munisipal Stadion, Poznanj)
Španija - Rep. Irska 20:45 (PGE Arena, Gdanjsk)


18.06.2012.
Hrvatska - Španija 20:45 (PGE Arena, Gdanjsk)
Italija - Rep. Irska 20:45 (Munisipal Stadion, Poznanj)
 
Poslednja izmena:
Ne znam ko će proći al u Poznanu pive neće biti u nedjelju već u podne:mrgreen:
Žao mi je što ne idem, Irci su kraljevi, u Beču su nas yebeno podržavali protiv Turaka...

Bog te za 3 dana pocinje. Kako nasi ne igraju uopste nema nikakve euforije, totalno sam nezainteresovan. Imate tesku grupu ali mozete da je prodjete samo ako maksimalno odigrate protiv svih reprezentacija. Spance ne mozete dobiti jaki su kao zemlja ali Italijane i Irce je sasvim moguce. Dosta ujednacena grupa sto se tice ovih tri ekipa i zato bi trebalo da bude zanimljiva.
 
Bog te za 3 dana pocinje. Kako nasi ne igraju uopste nema nikakve euforije, totalno sam nezainteresovan. Imate tesku grupu ali mozete da je prodjete samo ako maksimalno odigrate protiv svih reprezentacija. Spance ne mozete dobiti jaki su kao zemlja ali Italijane i Irce je sasvim moguce. Dosta ujednacena grupa sto se tice ovih tri ekipa i zato bi trebalo da bude zanimljiva.

Samo čuka ko Niko Kovač i Ivica Olić...to je to
 
Spanija je sigurna...
Italijani i Hrvati ce se boriti za drugo mesto, mada mislim da ce Italijani proci, jer su Hrvati dosta tanki pozadi i u spicu, posle povrede Olica...
Irska nema sta da trazi u ovoj grupi, mada je Trapatoni stari lisac...

Ne bih ja tako lako odbacio IRsku,iz navedenog razloga,a i ostrvljani su to,uvek su igrali dobro i uvek bili zajebani protivnik svakome,a ako je neke pravde negde treba da im se vrati sreca koja im je dosta falila prethodnih godina
 

Back
Top