Quantcast

Grupa C (Kolumbija, Grčka, Obala Slonovače, Japan)

Ko ide dalje?

• Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

admiral1

Iskusan
Poruka
5.176
Slonovi imaju neki blok u glavi,kao i mi....najbolja africka selekcija po imenima,a nikad nista ne urade
Cak i nije toliki problem sto je prosla Grcka koliko to sto ce igrati protiv Kostarike, 2 leve reprezentacije i jedna obavezno prolazi,a s druge strane derbi Urugvaj Kolumbija, utakmica za 1/2 finale....bas je glupo ispalo,ali dobro sta je tu je.....

Poruka
7.010
Prvi put sam gledao Bjelokost na SP sinoc. Sve sam mislio da su nesrecno izgubili od Kolumbije i da je Japan dosta jak pa su ih jedva pobedili. Al` ono je katastrofa. U jednom trenu uhvatih, negde mozda oko 60. minuta, u zaostatku od jednog gola, svi crnci bukvalno hodaju po terenu, sa njima i onaj koji vodi loptu :eek:

Ocajni su. Niti igre, niti zalaganja. Ako su ovako igrali i prve dve, onda, zao mi je Drogbe i Jaje, ali neka su ispali

crni lepotan

Elita
Poruka
21.375
Slonovi nikad muški da krenu. Po igračkom kadru su trebali da očerupaju ove Grke, ali očito da im nešto fali kad eto već treći put za redom ne prolaze grupu na SP.
Što se tiče Grka, meni ona penal deluje iscenirano, ali s obzirom da sam to gledao bez naočara u trenutku kada mi je duša spavala, ne mogu da budem siguran 100%. Kako je krenulo ne bi čudilo ni da se provuku u polufinale. Kad su već ispali Italijani moraju neke druge funjare da se provuku.