Quantcast

Grupa C (Kolumbija, Grčka, Obala Slonovače, Japan)

Ko ide dalje?

• Ukupno glasova
    18
  • Anketa je zatvorena .

Bari'91

Domaćin
Poruka
4.818
Ovde Grke otpisujem oni ljudi stvarno nista neigraju nit imaju igracki kadar za neku igru al eto vec 10 godina igraju na velikim takmicenjima iako se samo brane i jedan iz prekida uvaljaju...a ove tri stvarno neznam ko ce proci...nekako sam ranije razmisljo Obala Slonovace i Kolumbija...Ali kad vidim kakve igrace ima Japan :eek:...A bojim se da ce se Kolumbijci bez Falkaa raspasti...

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.118
Nemojmo da se zavaravamo Kolumbija je jaka i bez Falkaoa , , tu su im Baka , Teofilo Gutierez , Ramos iz Herte , Dzekson Martinez, Dzejms Rodrigez , Kuardado , Guarini , Agilar , Edvin Valensija, Jepes, Zuniga, Zapata, Perea..........imaju strasan tim.

Obala Slonovace ima izuzetan napadacki potencijal , sa Drogbom, Zervinjom, Dumbiom , Bonijem, Kaluom.........mozda su pozadi malo tanji ali dobro.

Grcka , iskreno ja ne razumem zasto oni forsiraju toliko tu defanzivnu igru , imaju sasvim dobre napadace Samarasa, Mitroglua, Gekasa, takodje u veznom redu imaju Fecfatidisa , jednog od najbrzih igraca na svetu..........svakako morali bi malo da se otvore ako misle da prodju dalje.

Japan , jedna veoma dobra ekipa , sa Kagavom, Hondom, Nagatomom , Endom.........izuzetno disciplinovani i uigrani , veoma brzi i tehnicki potkovani , sad jedini problem im je sto su uglavnom svi niski i sitni , pa su slabiji od duel igri i mogu da imaju problema sa visokim loptama.

Po meni ovo je jedna izuzetno kvalitetna grupa , ujednacena , moguce je cak da ce posle 3 kola sve 4 ekipe imati isto broj bodova , pa ce gol razlika , vise datih golova ili tako neki detalj odlucivati ko ide dalje , po meni ovo je mozda i najinteresantnija grupa na prvenstvu.