Grupa C (Francuska, Australija, Peru, Danska) - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Ko prolazi dalje!

  • Francuska

  • Australija

  • Peru

  • Danska


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Штета за Перу, јако симпатична екипа, радије бих видео њих у 1/8 финала него анемичне Данце.

Potpis , ponovio sam to vec x puta , ali jbga bas nisu imali srece , ni protiv Francuza kada su ih potpuno nadigrali u drugom poluvremenu ni protiv Danske od koje su bili bolji ceo mec , izgleda da im je onaj penal Kueve zapecatio sudbinu na ovom Svetskom prvenstvu.

Inace Hrvatska : Peru bi ja verujem bio jako zanimljiv mec , pogotovo kad uzmemo u obzir da su ih Peruanci skroz nadigrali i dobili u prijateljskom mecu sa i pobdili ih 2:0 gotovo rutinski, cini mi se u Martu mesecu, ali jbga , sta je tu je.
 
Danci su imali odlicne meceve u kvalifikacijama i nisu ekipa koja se moze podceniti, nadam se i zelja mi je da ce oni izbaciti Hrvate u osmini. Poulsen njihov igrac broj dva se vraca za taj mec a nadam se i Kvist uz odlicnog pleja Eriksena imace oruzija za taj mec.

Primetio sam da su ovaj mec dosta kombinovali pa je umesto spica N.Jorgensena igrao Kornelius a defanzivac Celzija Kristensen nije igrao stopera kao u prethodnim mecevima vec zadnjeg veznog.
 
Poslednja izmena:
Један коментатор на утакмици Француска-Данска. Ово је крвав 'лебац.

Один из комментаторов уснул на матче Дания — Франция

Судя по трибунам, его так никто и не разбудил после матча

0hd9HIdfq8M.jpg
 
Danci su imali odlicne meceve u kvalifikacijama i nisu ekipa koja se moze podceniti, nadam se i zelja mi je da ce oni izbaciti Hrvate u osmini. Poulsen njihov igrac broj dva se vraca za taj mec a nadam se i Kvist uz odlicnog pleja Eriksena imace oruzija za taj mec.

Primetio sam da su ovaj mec dosta kombinovali pa je umesto spica N.Jorgensena igrao Kornelius a defanzivac Celzija Kristensen nije igrao stopera kao u prethodnim mecevima vec zadnjeg veznog.

sta vam je

ebo rvate to stoji i nek im crkne krava ali su dva puta bolji od danske...

treba da se desi cudo da ih izbace

jedino da ovi useru ...
 

Back
Top