Grupa C: Argentina, Obala Slonovace, Srbija & Crna Gora, Holandija - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

Svi su oni poceli da igraju fudbal zbog para a ne iz ljubavi prema fudbalu.
Dodju u reprezentaciju da bi se zajebavali, j-e-b-a-l-i nesto sa strane /ako su ozenjeni a vecina jeste/
i da se malo izreklamiraju.
Zato je Sakota uradio pravi potez.Isutira iz reprezentacije govnare Jarica,Radmanovica,Stojakovica.......ma ne zanimaju ga ni malo.Pozvao druge momke pa kako se pokazu.Za ove vec zna da su jajare.
 
torrente_bg:
Svi su oni poceli da igraju fudbal zbog para a ne iz ljubavi prema fudbalu.
Dodju u reprezentaciju da bi se zajebavali, j-e-b-a-l-i nesto sa strane /ako su ozenjeni a vecina jeste/
i da se malo izreklamiraju.
Zato je Sakota uradio ravi potez.Isutira iz reprezentacije govnare Jarica,Radmanovica,Stojakovica.......ma ne zanimaju ga ni malo.Pozvao druge momke pa kako se pokazu.Za ove vec zna da su jajare.

Pa ko danas igra fudbal iz ljubavi?Sve je samo novac.Kad se moj cale nervirao zbog utakmica,moja keva je rekla:Sta,oni sad kao nece da imaju leba da jedu kad su izgubili?Sta njih briga bitno da dobijaju milione.
I u pravu je......Pogotovo za ove nase!
 
Danas pricam sa ovim jednim Holandjaninom sa kojim radim...pricamo o trenerima,ja mu pomenuh da ce mozda Gulit biti novi selektor Srbije,pa predjosmo na Van Bastena i on kaze: "Jesi primetio da u holandskom timu nema nijedan crnac...moguce da je ovaj rasista". :lol:
I ja premotam film...i stavrno nema nijedan crnac! Hehehehehe!
 
PLESsitnihDEMONA:
Danas pricam sa ovim jednim Holandjaninom sa kojim radim...pricamo o trenerima,ja mu pomenuh da ce mozda Gulit biti novi selektor Srbije,pa predjosmo na Van Bastena i on kaze: "Jesi primetio da u holandskom timu nema nijedan crnac...moguce da je ovaj rasista". :lol:
I ja premotam film...i stavrno nema nijedan crnac! Hehehehehe!
I ja se razmisljam sad nesto da Marco nije rasista :D
 
Ma sta me briga iako jeste! Ove crnje sto ja poznajem su nista vise nego CRNJE !!!
Nisam rasista i nisma ni bio...ali ovih nekoliko meseci koje sam proveo u Kini nateralo me je da razisljam u pravcu da su belci na odredjeni nacin "sofisticiraniji" (da se blago izrazim) od ostalih obojenih rasa.
To mi malo padne na pamet...ali idalje nemam nista protiv obojenih.
 
68Charger440:
Nije on kriv sto nemamo boljih.

Mozda ce zvucati kontradiktorno ali mislim da ste obojica u pravu.
Petkovic stvarno nije kriv sto mi nemamo dobre igrace i sto ti vec tako losi igraci,da stvar bude gora,ne znaju i ne zele da trce.
Medjutim,kriv je zato sto nije pozvao neke koji nisu izvikani ,a sigurno bi se bar malo vise trudili,ili sto od ovih pozvanih na teren nije izvodio one koji bi se bar MALO(svi su oni slicni)vise trudili.
 
FLUID:
Mnogo se koristi ta parola: Posle bitke svi su generali...
Naravno, kad nemamo selektora koji će biti general za vreme bitke. Već običan luzer koji ne zna taktiku da postavi u odnosu na ekipu protiv koje igra. Pa našima je ceo srednji red Argentine yebo majku, a on nije umeo da zatvori ta ubacivanja. E, tada i tako se postaje general, a ovaj naš je pokazao kako se postaje pokojnik i pre prvog metka (čitaj gola).

Mislim da tu nisu bili u pitanju ni taktika ni kao toliko dobra igra veznog reda Argentine.
Ljudi su trckarali kao na treningu,uopste se nisu nesto trudili.Jednostavno su videli da tu ima mnogo prostora i koristili su to,lagano. Pa igrali su petom 10-ak puta u nasem 16-ercu! Problem je u tome sto nasi igraci(narocito mislim na vezni red i to ponavljam vec ko zna koji put) NE ZNAJU da pokrivaju prostor i igraca,a jos kad se doda da ne znaju i nece da trce... Mogao je Petkovic da postavi ne znam kakvu taktiku kad ovi to nisu u stanju da ispune. Uopste ga ne branim ,ne mislim da on nije kriv ali ipak su vise krivi igraci.
 
Ne znam da li je neko gledao ukljucenje posle utakmice SCG:CIV, komentator Milinkovic je u jednom trenutku rekao kako Stankovic treba da bude vodja nove reprezentacije Srbije. Mislio sam da posle ovoga na SP-u srpski fudbal ne moze nize ali sam se izgleda prevario.

Kad sam spomenuo komentatora, nedavno "kod Timofejeva" Milojko Pantic rece kako su sadasnji
komentatori dosli sa vasara i seoskih stadiona po Srbiji pravo na SP,a on je godinama donosio kafu
starijim komentatorima da bi i sam to postao :). Jos nam je samo falilo da on bude komentator na ovom SP-u pa da katastrofa bude potpuna. Po mom misljenju Andrijasevic i Nebojsa(ne znam prezime) su odlicni .Banjac malo gnjavi ,bio je bolji kao radijski voditelj. Ipak su svi bolji(na stranu sto je Pantica bilo zanimljivo slusati zbog lupetanja) od Milojka.
 

Back
Top