Grupa C: Argentina, Obala Slonovace, Srbija & Crna Gora, Holandija - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

LIBERTAS:
Srbija nista ne gubi u sportu za razliku od Crne Gore!
Ubjedjen sam da ce reprezentacije Srbije u svim sportovima postizati mnogo bolje rezultate,jer nije isto igrati za reprezentaciju cijoj himni zvizdite a zastavu ne nosite!
Uz BOZE PRAVDE i srpsku zastavu ,bice mnogo vise truda i zalaganja a samim tim i rezultata!
Crna Gora i njen klupski sport bice na poluprofesionalnom nivou a reprezentacije ,naravno,nesto bolje ali najvise na nivou Albanije!
Jednostavno ne postoji zemlja sa 620 hiljada stanovnika koja ima kvalitetan sport!Radi se o matematici!
Ako bi se uspostavile regionalne lige i to je nesto sasvim drugo...
Himna i zastava na uspehe imaju samo 5% udela. Ostatak je znanje i umece a mi ni u cemu vise nemamo ni jedno ni drugo. Nemamo ni drzavu ni politicare ni sport. Tu i tamo se neki pojedinac (tenis, streljastvo..) jos malo koprcaju u ropcu. Dao Bog da uspeju i to je sve. Dok se ne promeni takvo stanje u drzavnim i sportskim strukturama ostace ovako kako kaze torrente_bg.
 
Ma cak himna ni tih 5% nema udela.
Sve su ti sada u sportu teski seljaci i kompleksasi.Slicno kao i u drustvu.
Dodju u reprezentaci ju kako bi se malo izreklamirali,da se malo njihovo ime provuce kroz novine i tabloide pa kad dodju u Srbiju/ukoliko igraju napolju/ da mogu da izadju u neki klub i sl. i da se pacenice od sirotinjskih srpskih devojaka otimaju oko njih.
Generalno sve je to u glavi.Dovoljno je da podjete od sebe.Ako volite da igrate fudbal i kad odete da ga igrate,pa maximalno se trudite a za to vas niko ne placa ili sl.Jednostavno to volite .
A za ove nase fudbalere se vidi da igraju fudbal samo zbog novca a ne zato sto vole taj sport.
Zato nam se i jesu srozali svi sportovi/u kojima ima para/ jer deca koja stvarno vole, na primer fudbal
ne mogu da dodju do izrazaja od onih koje neko gura.Kao i u ostalim sverama drustva.Pa kad se osvrnete oko sebe i vidite ko se uvalio na neki dobar posao ili neko rukovodece mesto,sve sam kreten i glupak.Ali imala se veza.
Pa na sosu sam gledao onog majmuna Purovica /uzgred decko blage veze sa fudbalom nema/ kada je na pitanje voditelja"kako je dosao u zvezdu"'odgovori"DOVO ME TECO"
I STA DALJE DA SE PRICA.

Pa eto vam i u Partizanu onaj Babovic.Decko je smesan ali u nasoj smesnoj ligi on je kao talenat.
Pa zamislite sta je u glavi tom decku? Cale mu pun,ima firme i umesto da ode napolje da zavrsi neki koledz i sl. njemu tata placa da bi ovaj igrao fudbal.
 
v.v.ilic:
Treba da da ostavku. Japanski ministar saobracaja daje ostavku kada im vozovi godisnje imaju zakasnjenja vise od jednog minuta. Kakav "uspeh" treba da ima nas selektor pa da to ucini? Da mu reprezentacija dobije 12 komada?
Pa on nije kriv za tih 6 niti ce biti za sledecih 3(po mojoj proceni). A da sam na njegovom mestu dala bih otkaz cisto iz principa, koj' ce mu ***** ovi gubitnici i idioti.Neka ide da trenira neku africku reprezentaciju, ako nista drugo bar ce ljudi da trce i da se bore, a nece da se puvaju a ovamo corak.Nista.
 
JekaiGeorge:
Pa on nije kriv za tih 6 niti ce biti za sledecih 3(po mojoj proceni). A da sam na njegovom mestu dala bih otkaz cisto iz principa, koj' ce mu ***** ovi gubitnici i idioti.Neka ide da trenira neku africku reprezentaciju, ako nista drugo bar ce ljudi da trce i da se bore, a nece da se puvaju a ovamo corak.Nista.
Kriv je jer je ON postavio tu jedanaestoricu. Kriv je jer On nije nista menjao u momentu kada smo poceli ga gubimo, vec je srljao svojom taktikom glavom kroz zid. A som, imao je pouku iz prve utakmice.
 
Mnogo se koristi ta parola: Posle bitke svi su generali...
Naravno, kad nemamo selektora koji će biti general za vreme bitke. Već običan luzer koji ne zna taktiku da postavi u odnosu na ekipu protiv koje igra. Pa našima je ceo srednji red Argentine yebo majku, a on nije umeo da zatvori ta ubacivanja. E, tada i tako se postaje general, a ovaj naš je pokazao kako se postaje pokojnik i pre prvog metka (čitaj gola).
 
FLUID:
Mnogo se koristi ta parola: Posle bitke svi su generali...
Naravno, kad nemamo selektora koji će biti general za vreme bitke. Već običan luzer koji ne zna taktiku da postavi u odnosu na ekipu protiv koje igra. Pa našima je ceo srednji red Argentine yebo majku, a on nije umeo da zatvori ta ubacivanja. E, tada i tako se postaje general, a ovaj naš je pokazao kako se postaje pokojnik i pre prvog metka (čitaj gola).
Vidis kako misljenja mogu da se podudaraju iako su iz dva razlicita tabora.(Sta ja to lupam? To su misljenja iz istog tabora. FK Krstarica):D
 
v.v.ilic:
Kriv je jer je ON postavio tu jedanaestoricu. Kriv je jer On nije nista menjao u momentu kada smo poceli ga gubimo, vec je srljao svojom taktikom glavom kroz zid. A som, imao je pouku iz prve utakmice.
A zasto bi ON nesto menjao,kad su ga posle prve utakmice razapeli kako igra defanzivan (citaj:kukavicki) fudbal. Ovo igra protiv Arg. nije bila njegova taktika,vec je jednostavno poslusao one kretene i eto rezultata.koliko se secam kad je igrano po njegovom bilo je
1:0 ,a ne 6.A i osim toga kad je hteo da dovede Dusana, opet se digla prasina.Pa zasto onda uopste hoce selektora kad mu ne dozvoljavaju da radi?
I definitivno nije kriv za poraz.
 
JekaiGeorge:
A zasto bi ON nesto menjao,kad su ga posle prve utakmice razapeli kako igra defanzivan (citaj:kukavicki) fudbal. Ovo igra protiv Arg. nije bila njegova taktika,vec je jednostavno poslusao one kretene i eto rezultata.koliko se secam kad je igrano po njegovom bilo je
1:0 ,a ne 6.A i osim toga kad je hteo da dovede Dusana, opet se digla prasina.Pa zasto onda uopste hoce selektora kad mu ne dozvoljavaju da radi?
I definitivno nije kriv za poraz.
Ama curice, definitivno znaci konacno! Logika poznaje relacije iz kojih se izvode konkluzije ali u zakljucivanju postoje i premise. Iz dve premise: Ja sam selektor i Ja postavljam tim izvodi se konkluzija: Ja odgovaram za rezultate. Zakljucak je deduktivan! Induktivni zakljucci se postavljaju na osnovu jedne premise (tvoj slucaj : Ja sam selektor! Konkluzija: Ja ne odgovaram za rezultate). Mogu da budu tacni ali ne moraju. Znaci: TVOJ ZAKLJUCAK NIJE DEFINITIVAN!!! a KAMO LI KONKLUZIJA. !!!
 
Taj njegov nazovi izgovor kao:"novinari ga naterali"je totalno debilan......mogo je bar neceg inteligentnijeg da se seti.Nevernovatno,ali to je nasa stara boljka u svim sferama drustva,uvek je neko drugi kriv-nesposobnost,nemanje hrabrosti i morala da se prihvati odgovornost za svoje promashaje i prizna greska,potpuno odsustvo osecaja odgovornosti za svoje postupke.ON je vodio reprezentaciju,ON je selektirao tim,ON je postavljao taktiku,ON je pozvao svog sina,ON nije zvao mladje igrace nego penzionere-ON je kriv.Ne,novinari ili vanzemlajci ili pokriven stadion ili povrede igraca.Da smo igrali ofanzivno ko sto Petko kaze stvorili bi bar JEDNU sansu za 90 minuta.....a jel bilo sanse za gol?I kako je to onda ofanzivno?
 
frozen1982.:
Taj njegov nazovi izgovor kao:"novinari ga naterali"je totalno debilan......mogo je bar neceg inteligentnijeg da se seti.Nevernovatno,ali to je nasa stara boljka u svim sferama drustva,uvek je neko drugi kriv-nesposobnost,nemanje hrabrosti i morala da se prihvati odgovornost za svoje promashaje i prizna greska,potpuno odsustvo osecaja odgovornosti za svoje postupke.ON je vodio reprezentaciju,ON je selektirao tim,ON je postavljao taktiku,ON je pozvao svog sina,ON nije zvao mladje igrace nego penzionere-ON je kriv.Ne,novinari ili vanzemlajci ili pokriven stadion ili povrede igraca.Da smo igrali ofanzivno ko sto Petko kaze stvorili bi bar JEDNU sansu za 90 minuta.....a jel bilo sanse za gol?I kako je to onda ofanzivno?
Mi izgibosmo argumentujuci a oni ladno kazu: ON nije kriv!!! Ne, kriva je uprava vodovoda i kanalizacije iz sela Sopica kod Lazarevca!
 
JekaiGeorge:
A zasto bi ON nesto menjao,kad su ga posle prve utakmice razapeli kako igra defanzivan (citaj:kukavicki) fudbal. Ovo igra protiv Arg. nije bila njegova taktika,vec je jednostavno poslusao one kretene i eto rezultata.koliko se secam kad je igrano po njegovom bilo je
1:0 ,a ne 6.A i osim toga kad je hteo da dovede Dusana, opet se digla prasina.Pa zasto onda uopste hoce selektora kad mu ne dozvoljavaju da radi?
I definitivno nije kriv za poraz.

E stvarno svashta.

Kad je igrano po njegovom bilo je 1:0. Pa fudbal se igra da se pobedi, a ne da se izgubi sa shto manje golova.

A drugo Sestko je glup. Trebao je da igra ofanzivno protiv Holandije, jer je tu bila jedina nasa sansa ako smo je uopshte imali.

Kad smo tu utakmicu izgubili, posle je sve bilo potpuno nebitno. Posle poraza protiv Holandije su mogli odmah da pakuju kofere.

Shto se tice nekakve ofanzivne taktike protiv Argentine.

Nemojte bre da vas laze Sestko. Pa taktika je bila ista kao i protiv Holandije, cak i mnogo defanzivnija.

Ali tu nema pomoci. Pogledajte snimak golova. U svakoj situaciji stoji postavljena odbrana na 16 metara, a ispred nje postavljen ceo srednji red. I onda dolaze dva argentinca i predriblaju svih 8 nasih igraca i jos se i dodaju pri tom.

I niko ne sme ni da pomisli da ih zaustavi. Dudic se sklanjao da prodju Argentinci. Da su bar napravili 6 penala pa bi valjda masili neki.

Uzmi bilo koji gol. Evo Krespov na primer. Mesi pusta loptu kroz peterac i ona prolazi pored Duljaja, Gavrancica, Krstajica, Jevrica koji je posao po burek, Dudica koji ne zna gde se nalazi i na kraju pored presporog veterana Stankovica.

Mislim shta vise. Svi su tu. Koliko jos defanzivnije moze da se igra? Jedino da svih 11 stane na gol liniju.

Mislim to su bre price za malu decu. Mi kao igrali ofanzivno, navaljivali, a onda kao primili gol iz kontre. Koje kontre? Nema kontre nigde. Jedan njihov dribla minimum cetvoricu nasih.

Ljudi se nisu cak ni trudili da igraju po bokovima. Ovde nije bilo nikakve potrebe. Nego samo pravo kroz sredinu, kroz 8 igraca. Dribling, brzina, nesebicnost, ideja, znanje, to je Argentina.


A Sestko je najveci krivac.

1. Izbor igraca. Svete krave, bolesni, nikavi, povredjeni, nisu igrali mesecima....
1.1. Mucke i pozivanje nikakvih igraca da bi se prodali - Dudic, Djordjevic, Petkovic...
1.2. Osvete kriticarima. Pixi - Zigic.

2. Nikakav strucni stab.

3. Taktika.

4. Pripremne utakmice. Urugvaj i Korushka. Protiv te Korushke smo mogli i mi da igramo i to ovako u papucama i da pobedimo. I josh smo posle toga morali da slushamo kako se Sestko jr. hvali kako je dao gol i eto dokazao da je za reprezentaciju.

5. Hvalisanje preko svake mere. Mangupsko ponasanje u medijima. Igranje po zivcima cele nacije.

6. Treniranje medija. To je lepo objasnio Simic iz Zurnala kad je rekao da su Sestku smetali naslovi, podnaslovi, nadnaslovi, zuta stampa, bela stampa... Umesto da trenira igrace on se bavio disciplinovanjem i treniranjem medija.

7....
 
JekaiGeorge:
A zasto bi ON nesto menjao,kad su ga posle prve utakmice razapeli kako igra defanzivan (citaj:kukavicki) fudbal. Ovo igra protiv Arg. nije bila njegova taktika,vec je jednostavno poslusao one kretene i eto rezultata.koliko se secam kad je igrano po njegovom bilo je
1:0 ,a ne 6.A i osim toga kad je hteo da dovede Dusana, opet se digla prasina.Pa zasto onda uopste hoce selektora kad mu ne dozvoljavaju da radi?
I definitivno nije kriv za poraz.
Pa i tih 1-0,da nismo imali srece moglo je opusteno da bude bar 4-0.
Pa koji je to trener kad on procita novine i onda kao promeni taktiku jer u nekom tamo BLICU ili KURIRU pise da je igrao defanzivno.Pa to je k-u-r-c-i-n-a od trenera.
A sto se sina tice ,da je on zaista mislio i bio uveren da njegov sin zasluzuje da ide na SP pre nekih drugih igraca,a ne samo zato jer mu je sincic;Dusan Petkovic se ne bi ni vratio nazad.
 

Back
Top