Grupa B (Portugal, Španija, Maroko, Iran) - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Ko prolazi dalje!

  • Portugal

  • Španija

  • Maroko

  • Iran


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Godina mu je 33, ali to se ne oseti ni malo :D Ladno brat trčao 40 km/h :D

M2W162i_780.jpg
 
Kristina postavio novi rekord. Postao je najbolji evropski reprezentativni strelac i drugi svetski reprezentativni strelac u istoriji!

Gol protiv Maroka mu je bio 85. gol, time je prestigao Puškaša koji je imao 84 gola. Iznad njega je još samo neki Iranac sa 109 golova, mislim da će to teško stići, mada nikada ne znaš. U ovoj eri napraviti tako nešto, stvarno zaslužuje dubok naklon. :worth:

78I0iaw5gt0.jpg
 
Nakon što je Iran primio gol, odigrao je sasvim pristojnu utakmicu. Ostaje pitanje zašto nisu pre pokušali da napadnu jer onakav bunker retko kad daje rezultate, baš zato što se primaju golovi upravo ovako kako su primili. Čim lopta kruži oko 16erca i non stop je odbrana pod pritiskom, pitanje je trenutka kada će pasti gol.

Iran je prilično čvrst i verovatno će namučiti Portugal. Moraće malo da se otvore jer im nerešeno ne odgovara pa možemo gledati pristojnu utakmicu. Inače, nisu mi se dojmile ni Portugalija ni Španija za sada.
 
Danas baš loše utakmice. Mislim da ipak treba da se desi čudo da ne prođu Španija i Portugal.

- - - - - - - - - -

Nakon što je Iran primio gol, odigrao je sasvim pristojnu utakmicu. Ostaje pitanje zašto nisu pre pokušali da napadnu jer onakav bunker retko kad daje rezultate, baš zato što se primaju golovi upravo ovako kako su primili. Čim lopta kruži oko 16erca i non stop je odbrana pod pritiskom, pitanje je trenutka kada će pasti gol.

Iran je prilično čvrst i verovatno će namučiti Portugal. Moraće malo da se otvore jer im nerešeno ne odgovara pa možemo gledati pristojnu utakmicu. Inače, nisu mi se dojmile ni Portugalija ni Španija za sada.

Teško je i ostaviti utisak kada igraš protiv klasičnog bunkera.
 
Ne treba da čudi lošiji fudbal na SP. Igrači su očigledno umorni. Većina njih je odmah po završenoj sezoni u klubovima otišla na pripreme reprezentacije i prijateljske utakmice širom sveta. A mnogi od njih su odigrali preko 60 utakmica u klubovima. Pogotovo Španci. A sa SP će pravo na pripreme u klubovima. Tako da imamo Iran koji je loš i koji će igrati ultra defanzivno i imamo Španiju koja je daleko jača i koja će da napada ali je pitanje koliko imaju snage a i motivacije.
 
Иранци свирали кхурцу пред хотелом репрезентације Португала, разбудили нам Кристину. Човек замолио за мало кућног реда, који се изгледа не учи по техеранским домовима.

https://vk.com/video-8722610_456262108
 

Back
Top