Grupa B (Holandija, Danska, Nemačka, Portugal) - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko ide u četvrtfinale?

  • Holandija

  • Danska

  • Nemačka

  • Portugal

  • Holandija

  • Danska

  • Nemačka

  • Portugal


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Kako mora?
Holandija dobije rezultatom 2:0 i ima gol razliku na 0, Portugal u tom slučaju ima -2, a Danci porazom od Njemačke imaju -1 (minimum).

Naravno, i ja mislim da se ne računaju rezultati sa Njemačkom ako se uđe u trougao,tako da ova moja priča gore svejedno nema poentu :mrgreen:
Kada bi ti ovo stajalo ispod svakog posta to bi bilo ono pravo.:lol::hahaha::rotf:
:mrgreen:
 
Šta bre ima da ih žališ, šta su pokazali, padanje u 16, ciganisanje sa sudijom i udaranje protivnika sa i bez lopte. Portugalci su za njih gospoda.

Kvalifikacije su odradili za medalju, nadavali su se brdo golova očekivao sam od njih dosta,a i gotivim holandski fudbal,a kako god Portugalce ne mogu da smislim nikako,to je jače od mene...//
 
Мени је глупо уопште кад чујем да људи озбиљно расправљају о томе да ли ће Холандија проћи, по мени шансе су 0,5% за тако нешто. Има више разлога. Као прво, тешко да ће добити Португал са пар комада разлике..
 
Definitivno, ali definitivno, Holandija je zasluzila da ispadne. Nisu pokazali nista, Roben i Van Persi - stvarno nikada losiji.. Roben ako je 5x tokom prvenstva bacio nekom loptu... Nista im ne stima, odbrana tuga, jad i cemer... Plus, onaj klinac je jako idiotski nastrojen, onakav start...

Konacno Ronaldo da proradi, kako je danas odigrao, svaka mu cast... Ni Portugal ne blista na ovom prvenstvu, ali bolji su bili od Holandjana... Dobijaju Cesku, sto ne bi trebalo da im bude problem... Nemci najkonstantniji tim na prvenstvu, sasvim zasluzeno i, mada ih uopste ne volim - ne samo kao repr. nego i generalno klubove, jedina reprezentacija koja je svaku tekmu odigrala do kraja i 100%.
 

Back
Top