Grupa B: Engleska, Paragvaj, Trinidad & Tobago, Svedska - Svetsko prvenstvo 2006. u Nemačkoj

FLUID:
Onaj Crouch je ubedljivo najsmešniji centarfor na prvenstvu. Bruka da jedna Engleska ima takvog centarfora. Ni onaj gol ga ne može učiniti igračem. Jednostavno je izgubljen slučaj.

Potpuno se slazem nemoze da se sastavi sa loptom stvarno mi nije jasno sta englezi vide
u njemu pa zar oni nemaju boljih napadaca a najaca liga na svetu.............Ma Zigic je za njega velemajstor
 
Zar posle onakve sramne igre i koncepcije neko jos moze da kaze da ce Englezi biti prvaci? Jadno i zalosno sto se usudjujete da kritikujete nase. Pa mi smo za njih izmislili fudbal. Onakav fudbal se u Srbiji ne igra ni u Ripnju. Verujem i da lazarevacka Kolubara ima bolje napadace od onog zubatog engleza, odvratno mi je i ime da mu kazem.A jedan tu kaze kako je najbolji. Boze pomozi.
 
Mislim da ima neko jadniji i od nas...ENGLEZI !!! Samo sto oni jos uvek nisu svesni koliko su jadni,,jer su na cistu srecu dobili dve utakmice. Treba da se stide. Kada procitas sastav pre utakmice pomislis "ovi gaze redom"...a oni mrcine obicne.
Erikoson je 10x gori selektor od Petka,jer nista ne zna,a ima onakav izbor igraca. Strasno!
 
Arnold_Layne:
normalno. igramo taman koliko nam treba....
protiv Švedjana će biti klanja, jedva čekam...

Vi (Engleska) uopste i ne igrate nego se vucete po terenu i simulirate igru centar sutevima na ubogog Krauca.
Nemoj da se zavaravas...pocistice vas Nemacka ili Ekvador (MOJ FAVORIT) kao nista.
Zao mi je, i ja sam mislio da Englezi mogu mnogo vise,ali video sam da ne mogu. Cak sam ih video i u polu finalu...mozda sledece SP. :D
 
PLESsitnihDEMONA:
Vi (Engleska) uopste i ne igrate nego se vucete po terenu i simulirate igru centar sutevima na ubogog Krauca.
Nemoj da se zavaravas...pocistice vas Nemacka ili Ekvador (MOJ FAVORIT) kao nista.
Zao mi je, i ja sam mislio da Englezi mogu mnogo vise,ali video sam da ne mogu. Cak sam ih video i u polu finalu...mozda sledece SP. :D
Samo polako dosad su se pronjunjali, ali kasnije kad bude bitno... otiće do polufinala
 

Back
Top