Quantcast

Grupa A (Rusija, S.Arabija, Egipat, Urugvaj)

Ko prolazi dalje!

• Rusija

• S.Arabija

• Egipat

• Urugvaj

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

GrdobanS

Domaćin
Poruka
3.449
u tom eventualnom susretu sa tvojom pavelicevom gubernijom , izuce vas rujo ko beba patofnu.

fasisti nikada dobro ne prolaze u rusiji.

rusima bi to bio najlaksi moguci protivnik u cetvrtfinalu ako dodju dotle a verujem da hoce bez problema.

prdnuce te u cabar i dobiti i po nosu.
Sta trabunjas bre? Grupa A se ne ukrsta sa grupom D u kojoj igra Hrvatska, vec sa grupom B !

- - - - - - - - - -

Rusi dobijaju Spaniju ili Portugal i tu im se zavrsava sve.
Bas tako.

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.425
Sta trabunjas bre? Grupa A se ne ukrsta sa grupom D u kojoj igra Hrvatska, vec sa grupom B !

- - - - - - - - - -

Bas tako.
pogledaj malo bolje , veze ti nemas. da li sam lepo rekao o eventualnom cetvrtfinalu ? jesam
na to su mislili sokci ovde.

kontaju vec su prosli do cetvrtfinala.
u cetvrtfinalu rusi se ukrstaju sa d grupom ako prezive dotle.

stoga tupsone citaj sta je napisano.

kroasancici su upravo misli da mozda mogu da igraju sa rusijom.

rusi ce u cetvrtfinale, bilo nekom milo ili krivo. portugal je imao srece podosta sa spanijom i nece biti prvi. bice spanci a posle je vreme da portgalu sreca konacno malo okrene ledja i pred punim stadionom u rusiji , bacuske ce na sve ili nista i proce ...

rusi su u cetvrtfinalu. a kroasani? pa ako budu drugi idu na francusku sto mu dodje da idu u pm... jeidno ko prvi u grupi da po svaku cenu ibegnu francuze u osmini finala.

ali i argentina koja nije dobro pocela ima to u vidu. ako ne otresu kroasancice ode mast u propast i kuci mogu vec posle osmine finala...

dakle kroasani u cetvrt finalu ? vlazni snovi...

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.652
Neki su ovde prognozirali da nece proci ni grupu pored Egipta tako da....polako, ne budite toliko sigurni da ce ispasti u 1/8 finala, a cak i da ispadnu bice to neizvesna utakmica.
Sa spancima imaju 25% sanse, a sa Portugalom bar 40% rekao bih

Neki lud scenario bi bio da Portugal ispadne pa da rusi odu na irance...KGB like this :mrgreen:

Poslednja izmena:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.506
Više sam očekivao od Egipta. Rusi van svih očekivanja. Videćemo protiv Urugvaja i posle tek bilo Španija ili Portugal da ih dočekaju koliko su zaista jaki, kada ih malo jača veza i napad pritisnu. SA i Egipat čak i sa Salahom nisu realni reper, a ruska odbrana mi deluje sumnjivo.

Pitanje je samo da li im više odgovara Španija ili Ronaldo, biće taktiziranja u trećem.

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.425
rusi ako idu na portugal, prolaze sigurno.

ovi se na srecu provlace od prvog kola u grupi u francuskoj. sa neresenim rezultatima su dosli do polufinala.

previse srece i protiv spanije. stace jednom.

rusi ce ih odvaliti u osmini finala. bice to predivan ambijent i ruska igra bez pritiska jer su ih svi vec otpisali odavno ali sacekajmo...

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.696
Neki su ovde prognozirali da nece proci ni grupu pored Egipta tako da....polako, ne budite toliko sigurni da ce ispasti u 1/8 finala, a cak i da ispadnu bice to neizvesna utakmica.
Sa spancima imaju 25% sanse, a sa Portugalom bar 40% rekao bih

Neki lud scenario bi bio da Portugal ispadne pa da rusi odu na irance...KGB like this :mrgreen:
Priznajem . ja sam taj

Rusi su me bas iznenadili nisam gledao veceras utakmicu bio sam na treningu ali cu da vidim da uvatim reprizu nocas taman malo da napravim pauzu izmedju ucenja :D

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.652
Ispade Rusija jaca od Spanije i Portugala, sacuvaj me boze
Nema jacih i slabijih u osmini finala svetskog prvenstva....samo oni koji izgube ili pobede..... To je nokaut faza, sve je moguce pa i penali....nikog ne mozes da otpises tek tako. Na proslom SP nemci za malo da ispadnu od Alzira o 1/8 finala, a posle osvojise SP nakon sto su zgazili Brazil 7-1....