Quantcast

Grupa A (Rusija, S.Arabija, Egipat, Urugvaj)

Ko prolazi dalje!

• Rusija

• S.Arabija

• Egipat

• Urugvaj

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Agram14

Aktivan član
Poruka
1.538
a najgore je što će im povećati broj. od 2026. će imati afrikanci 9 sa sadašnjih 5 i azijci 8 sa sadašnjih 4,5. a evropa i južna amerika će jedva dobiti jedno ili dva mesta više nego sad.
CONMEBOL će imati 7 mjesta. 3 reprezentacije od 10 neće ići na svjetsko. Pa ne može više od toga. Mislim, ako se gleda po kvaliteti, može, ali šta češ cijeli kontinent stavit na SP.
Saudijska Arabija koju sam gledao danas je vjerojatno najgora momčad koju sam u životu vidio na SP. Užas živi.

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.652
Ja ne znam sto neki umanjuju znacaj ove utakmice i rezultata kao da Brazilci komentarisu.
Zadnji put kad je Srbija nekom dala 5 komada cini mi se da je bila Rumunija pod Anticem.
Onaj Golovin je pretrcao preko 12km danas, namestio dva gola i dao jedan iz slobodnjaka - odlican igrac.
Mislim da ce da razbiju i Egipat ladno i idu dalje zajedno sa Urugvajem.
Zato sto uglavnom mrze Rusiju pa tu svoju mrznju projektuju na razne nacine......

Podsetio bih strucnjake da je ova Arabija igrala sa nemcima pre neki dan.....pobedili su saudijce 2:1.....

Poslednja izmena:

Mstislav

Elita
Poruka
17.130
CONMEBOL će imati 7 mjesta. 3 reprezentacije od 10 neće ići na svjetsko. Pa ne može više od toga. Mislim, ako se gleda po kvaliteti, može, ali šta češ cijeli kontinent stavit na SP.
Saudijska Arabija koju sam gledao danas je vjerojatno najgora momčad koju sam u životu vidio na SP. Užas živi.

Euro je donedavno bio prava krema, u nekim segmentima i bolji od Mundijala. Prosirivanjem sada se kvalifikuje i kuso i repato, bitan je kvalitet, a ne kvantitet.

јанпи

Poznat
Poruka
8.448
Египат не зна да игра фудбал,хаааа?
Хоћемо квалитет,хааа?

:D

Борбеност и дисциплина побеђују сваки квалитет.
Ако фараони наставе са овим ритмом у 2 пол.-они неће примити гол,
а ако га дају-добродошло :D

kapetanmark

Iskusan
Poruka
5.484
Izgleda da igra Salah danas.
Biće zanimljiv meč, ali Urugvaj dobija to.

Urugvajci bi mogli da budu hit ovog prvenstva.
o cemu ti to?

kavani je svoje odprdeo, i nema on vise onu ubojitost, plus sto je i psihicki porazen, jer nejmar dobija sva ovlascenja ko glavni igrac u psz i onaj koji se pita oko pjacanja... suarez? debil koji je grizao ljude, paljevina, cije je takodje proslo...

betankur godin varela? daleko od neke velike zvezde...

sto se tice ove utakmice mozda i dobiju faraone ali i to tesko! salah je za nji pet tata mata, samo da je u igri oduvao bi ih...

navijacemo za faraone naravno.

a da budu hit prvenstva?

daleko od toga...

Poslednja izmena:

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.652
Urugvaj ce mnogo bolje da igra protiv jacih ekipa. Ne umeju oni da otvaraju protivnika. Kavani je i dalje majstor, a Suarez ovako igra oduvek ali nekad ga hoce gol nekad ga nece..... Egipcani tvrd orah i bez Salaha i steta sto ne moze da igra jer bi sa njim ovo danas izgledalo dosta drugacije. Bice bas gadna i nezivesna utakmica izmedju Rusije i egipcana.....deluje mi kao veliki iks, nereseno 101%

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.535
Dobro je...jedva....ali prošlo :mrgreen:

Egipat je čvrsto odigrao, sa Salahom potpuno zdravim to bi bila jaka repka...

Ni ovako ih ne otpisujem...jedan na jedan direktno sa Rusima mogu da odluče.

Urugvaj prvo užas, u drugom su stisli lepo,kada su krila promenjena. Jači su od Rusa ali čini mi se da slično kao i kod nas imaju par slučajeva teške kurcobolje za nacionalni dres.

Suarez umalo da ugrize ponovo....:mrgreen:

jos_1_5ak

Iskusan
Poruka
5.193
Danas Urugvajci ocekivano tesko protiv Egipta koji vazi za izuzeltno defanzivno orijentisanu ekipu , inace reklo bi se da je ulazak Sanceza dobeo preokret , odlican igrac , ja ga se secam dobro dok je igrao za River Platu , sad je trenutno u meksickom Montereju.
Urugvaj mi je oduvek bio jako simpaticna ekipa i nadam se da mogu daleko da doguraju.

Rusi juce na otvaranju prijatno iznenadili , ocekivao sam da ce da pobede ,ali onako lako, ubedljivo i uz 3 maestralna gola nisam ocekivao , juce cetvrti gol Rusa verovatno ce na kraju biti medju top 3 na prvenstvu , iako je prvenstvo tek pocelo i do kraja prvenstva ima jos tacno 60 utakmica da se odigra.