Quantcast

Grupa A (Rusija, S.Arabija, Egipat, Urugvaj)

Ko prolazi dalje!

• Rusija

• S.Arabija

• Egipat

• Urugvaj

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fanstebre

Domaćin
Poruka
4.652
Ovo ce biti najzanimljivija grupa na svetskom prvenstvu. U poslednjem kolu ce pasti odluka ko ide dalje. Saudijce vidim kao odlucujuci faktor proslaska dalje - ko njih pobedi u velikoj je prednosti. Prednost dajem urugvajcima i rusima pre egipcana jer su ovi prvi najjaci, a rusi nikad nisu bili motivisaniji da urade nesto vise na SP. Rusija je skladna ekipa, Egipat previse zavisi od 1-2 igraca....na pojedinim pozicijama su kao saudijci mozda i gori.

Poslednja izmena:

Sotir zvani djubre

Elita
Moderator
Poruka
15.552
Ovo ce biti najzanimljivija grupa na svetskom prvenstvu. U poslednjem kolu ce pasti odluka ko ide dalje. Saudijce vidim kao odlucujuci faktor proslaska dalje - ko njih pobedi u velikoj je prednosti. Prednost dajem urugvajcima i rusima pre egipcana jer su ovi prvi najjaci, a rusi nikad nisu bili motivisaniji da urade nesto vise na SP. Rusija je skladna ekipa, Egipat previse zavisi od 1-2 igraca....na pojedinim pozicijama su kao saudijci mozda i gori.
Salah ce sa 3 gola poniziti Ruse i to kazem ja koji nisam neki ljubitelj i fan Salaha

petar.petrovic

Iskusan
Poruka
6.461
Saudijci po imenima nikakvi a i od njih se nije ni ocekivala neka samba,meni oni uopste ne deluju toliko lose na terenu,barem pokusavaju da igraju fudbal,bilo je par lepih razmena paseva na sredini.
Dok Rusi vec godinama igraju fudbal koji je cak ruzniji i od fudbala koji igra Srbija,ocajno izgledaju na terenu,sva sreca sto su im protivnici ovi ubogi Saudijici...

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
10.555
Saudijci po imenima nikakvi a i od njih se nije ni ocekivala neka samba,meni oni uopste ne deluju toliko lose na terenu,barem pokusavaju da igraju fudbal,bilo je par lepih razmena paseva na sredini.
Dok Rusi vec godinama igraju fudbal koji je cak ruzniji i od fudbala koji igra Srbija,ocajno izgledaju na terenu,sva sreca sto su im protivnici ovi ubogi Saudijici...
Onaj ''chip'' Černiševa mi se baš svideo :D Dvojica po burek :lol:

Vasilij Zajcev

Veoma poznat
Poruka
10.555
Ne sviđaju mi se Rusi, bez obzira na 5 golova. Više je ovo rezultat jadnosti reprezentacije Saudijske Arabije nego njihove dobre igre. Ali dobro, makar smo videli lepe golove....

Inače, takmičarski, vrlo važan rezultat za Ruse ako o plasmanu bude odlučivala gol razlika.
Znači mnogo i za samopouzdanje. Kada domaćin otvori prvenstvo tako što nabambusa nekoga petardom, raste samopouzdanje igračima, ali i atmosfera u samoj državi.

Poslednja izmena:

јанпи

Poznat
Poruka
8.256
Русија веома лимитирана у нападу.
Да сам на њиховом месту-ја бих следећу тактику(тренинге) сконцетрисао на одбрану,одбрану и само одбрану
уз обавезни дупли,тродупли тренинг голмана.
Нека се сви играчи одрекну пола порције свог дневно оброка-а и да однесу то голманима.

Нисам знао да им и даље игра Жирков-Жирков бре,ево му је седа брада увелико,тај има 35+.

Све у свему,Руси исти ми-ако неког лопта погоди у главу-победа је ту :lol:

На Здоровје!