Grupa A (Rusija, S.Arabija, Egipat, Urugvaj) - Svetsko prvenstvo 2018. u Rusiji

Ko prolazi dalje!

  • Rusija

  • S.Arabija

  • Egipat

  • Urugvaj


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
u tom eventualnom susretu sa tvojom pavelicevom gubernijom , izuce vas rujo ko beba patofnu.

fasisti nikada dobro ne prolaze u rusiji.

rusima bi to bio najlaksi moguci protivnik u cetvrtfinalu ako dodju dotle a verujem da hoce bez problema.

prdnuce te u cabar i dobiti i po nosu.

Sta trabunjas bre? Grupa A se ne ukrsta sa grupom D u kojoj igra Hrvatska, vec sa grupom B !

- - - - - - - - - -

Rusi dobijaju Spaniju ili Portugal i tu im se zavrsava sve.

Bas tako.
 
Rusi dobijaju Spaniju ili Portugal i tu im se zavrsava sve.


То. Колико год добри били до сад, екипу калибра Португала и Шпаније у групи нису имали. А све пријатељске са екипама тог ранга су изгубили редом.
 
Sta trabunjas bre? Grupa A se ne ukrsta sa grupom D u kojoj igra Hrvatska, vec sa grupom B !

- - - - - - - - - -



Bas tako.

pogledaj malo bolje , veze ti nemas. da li sam lepo rekao o eventualnom cetvrtfinalu ? jesam
na to su mislili sokci ovde.

kontaju vec su prosli do cetvrtfinala.
u cetvrtfinalu rusi se ukrstaju sa d grupom ako prezive dotle.

stoga tupsone citaj sta je napisano.

kroasancici su upravo misli da mozda mogu da igraju sa rusijom.

rusi ce u cetvrtfinale, bilo nekom milo ili krivo. portugal je imao srece podosta sa spanijom i nece biti prvi. bice spanci a posle je vreme da portgalu sreca konacno malo okrene ledja i pred punim stadionom u rusiji , bacuske ce na sve ili nista i proce ...

rusi su u cetvrtfinalu. a kroasani? pa ako budu drugi idu na francusku sto mu dodje da idu u pm... jeidno ko prvi u grupi da po svaku cenu ibegnu francuze u osmini finala.

ali i argentina koja nije dobro pocela ima to u vidu. ako ne otresu kroasancice ode mast u propast i kuci mogu vec posle osmine finala...

dakle kroasani u cetvrt finalu ? vlazni snovi...
 
Neki su ovde prognozirali da nece proci ni grupu pored Egipta tako da....polako, ne budite toliko sigurni da ce ispasti u 1/8 finala, a cak i da ispadnu bice to neizvesna utakmica.
Sa spancima imaju 25% sanse, a sa Portugalom bar 40% rekao bih

Neki lud scenario bi bio da Portugal ispadne pa da rusi odu na irance...KGB like this :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Više sam očekivao od Egipta. Rusi van svih očekivanja. Videćemo protiv Urugvaja i posle tek bilo Španija ili Portugal da ih dočekaju koliko su zaista jaki, kada ih malo jača veza i napad pritisnu. SA i Egipat čak i sa Salahom nisu realni reper, a ruska odbrana mi deluje sumnjivo.

Pitanje je samo da li im više odgovara Španija ili Ronaldo, biće taktiziranja u trećem.
 
Neki su ovde prognozirali da nece proci ni grupu pored Egipta tako da....polako, ne budite toliko sigurni da ce ispasti u 1/8 finala, a cak i da ispadnu bice to neizvesna utakmica.
Sa spancima imaju 25% sanse, a sa Portugalom bar 40% rekao bih

Neki lud scenario bi bio da Portugal ispadne pa da rusi odu na irance...KGB like this :mrgreen:

Priznajem . ja sam taj

Rusi su me bas iznenadili nisam gledao veceras utakmicu bio sam na treningu ali cu da vidim da uvatim reprizu nocas taman malo da napravim pauzu izmedju ucenja :D
 
Ispade Rusija jaca od Spanije i Portugala, sacuvaj me boze
Nema jacih i slabijih u osmini finala svetskog prvenstva....samo oni koji izgube ili pobede..... To je nokaut faza, sve je moguce pa i penali....nikog ne mozes da otpises tek tako. Na proslom SP nemci za malo da ispadnu od Alzira o 1/8 finala, a posle osvojise SP nakon sto su zgazili Brazil 7-1....
 

Back
Top