Grupa A (Poljska, Grčka, Rusija, Češka) - Evropsko prvenstvo 2012.

Ko ide u četvrtfinale?

  • Poljska

  • Grčka

  • Rusija

  • Češka


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Sad je pitanje da li su i mogli da dobiju Poljake. Jedna opcija jeste bila ta da su kalkulisali kako bi videli šta će se desiti u drugoj grupi, verovatno i izbegli Nemce - ali druga, a sad i verovatnija, je bila ta da su jednostavno matori. Uspeli su da sakriju svoje godine u prvoj utakmici ali nemaju snage da odigraju dve odlične utakmice u pet dana. I to sve pored toga što nikad nisu ni bili poznati po naročitoj kondiciji. I još i pored toga što je i sam Aršavin na šampionat došao slabo fizički pripremljen.

Kako utakmica prolazi, koncentracija im je sve gora i gora. Tako su i primili danas ovaj luzerski gol nakon dve greške. Prvo Žirkova a posle i Ignaševiča. Ljudi su na poluvreme otišli u nekom 43. minutu. ******, ne može se tako igrati Evropsko Prvenstvo.
 
gledo sam samo zadnjih 20 minuta...
ali ovo kad pogledam dovoljno mi je...
rusija grcka
shots on target : 2 - 5
shots off target : 3 - 19
possession (%) : 38 - 62

***** ti fudbal
pa ja nepmatim nijednu utakmicu grcke da su oni igrali fudbal i prodjose u drugi kurg...

Samo okreni Rusiju i Grčku, pošto po ovome ispade da su ih Grci razguzili :lol:
 
U našu odbranu - baš niko nije pogodio ko će proći dalje.

Ali bar znate za ubuduće - šta god ja kažem, vi suprotno. I stavite slobodno sve pare i pokretnu i nepokretnu imovinu na to.

yebes ga, meni deluje da cemo samo da ujedinimo sve moguce crne magije, pa ce da diskvalifikuju celu grupu ili nesto slicno
 
lebron-crying.jpg
 
Neshvatljivo losa igra Rusa. Vidi se da imamo zajednicki taj mentalitet i da ni mi ni oni nikad nista necemo napraviti na velikim takmicenjima. Posle odlicne prve utakmice, katastrofa naredne dve,previse su kalkulisali bas kao i mi a tako se ne igra fudbal.Primetio sam da igraju ziheraski fudbal, kada daju gol automatski se povlace na svoju polovinu bas kao i mi umesto da dokrajce protivnika. A i po licima par ruskih igraca zakljucio sam da nekolicinu njih tako boli k**** za reprezentaciju :D bas kao i ove nase iz Srbije. Steta,imali su odlican tim a na SP 2010 se nisu uspeli ni plasirati sa takvim timom (opet igrali neshvatljivo ocajno protiv Slovenije u barazu)
 
Neshvatljivo losa igra Rusa. Vidi se da imamo zajednicki taj mentalitet i da ni mi ni oni nikad nista necemo napraviti na velikim takmicenjima. Posle odlicne prve utakmice, katastrofa naredne dve,previse su kalkulisali bas kao i mi a tako se ne igra fudbal.Primetio sam da igraju ziheraski fudbal, kada daju gol automatski se povlace na svoju polovinu bas kao i mi umesto da dokrajce protivnika. A i po licima par ruskih igraca zakljucio sam da nekolicinu njih tako boli k**** za reprezentaciju :D bas kao i ove nase iz Srbije. Steta,imali su odlican tim a na SP 2010 se nisu uspeli ni plasirati sa takvim timom (opet igrali neshvatljivo ocajno protiv Slovenije u barazu)

Hmm ne bih reko da je neko sa 25 suteva ziheras......pre ce biti ziherasi ovi protiv kojih su igrali
za mentalitet se slazem,s tim da su ipak dosta bolji od nas.....
nisam primetio povlacenje,dobili su cesku 4:1
 

Back
Top