Grupa A (Brazil, Hrvatska, Meksiko, Kamerun) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    42
  • Anketa je zatvorena .
Rebić je zvir, tribalo bi mu dat više minutaže! Gleda sam dosta njegovih utakmica i rođo ne možeš ga čuvat, ni sekunde s njega ne smiš skinuti pogled!!

Koji je dar mar napravio kad je uša u igru protiv Brazila.

Ma znam pratim ga rođo odavno i priča san o njemu dosta sa njegovim bivšim trenerom i veli mi da takvoga nije vidio u životu,priča san sa igračima koji su ga čuvali isto vele,a polako ipak je Olić još ta marka koja treba da bude u prvih 11 a svako se slažem da Rebić treba malo veću minutažu ali Kovač ga čini mi se isto voli pa daje mu povjerenje-Mislim da Niko radi dobar posa iako mi još nismo pravi jer Štimac nas je bio srozao na niske grane.Da je nakon Bilića 2012 odmah došao Niko Kovač ja bih tipovao vrlo visoko a ovako ruku na srce vidi se da nismo jo uigrani ali malo na fali-par utakmica još i bićemo pravi.
 

pa kako nema veze...

mala držaa manje para za fudbal, manje stadiona, manje timova, manja selsekcija i profilacija igrača, manje iskustva, manje plate pa moraš raditi više poslova da preživiš i onda na kraju fudbal postane
rekreacija a ne profesionalni sport...al ajde svake godine je sve više igrača u vrhu europskih liga... pa im se to ovim španjolskim, engleskim, njemačkim, portugalskim reprezentacijama polako odbija u glavu
:bye:

To može reći neko ko nema blage o fudbalu.

Ako stvarno misliš da broj stanovnika utiče na kvalitet fudbala onda prestani pratiti ovaj sport...
 
O kakvoj ti "reklami" pricas non-stop sine? =)) Fali ti paznja ili tako nesto? Voleo bi da je vise ljudi culo za Hrvatsku, ne kapiram?

Sve je u reklami. Što nije u reklami, to je u banani.

- - - - - - - - - -

To može reći neko ko nema blage o fudbalu.

Ako stvarno misliš da broj stanovnika utiče na kvalitet fudbala onda prestani pratiti ovaj sport...

Jasno da broj stanovnika izravno utječe na kvaltetu nogometa.
 
Значи:
Уругвај<Хрватска
Немачка<Русија
Аргентина<Иран
:dash:

Nije sve u apsolutnim razmjerima. Sigurno da jedna Njemačka ima veći izbor kvalitetnih igrača, samo iz činjenice da ima onoliko registriranih profesionalnih nogometaša, koliko Hrvatska ima stanovnika.
 
BeautifulEachAmericanavocet.gif
 
To može reći neko ko nema blage o fudbalu.

Ako stvarno misliš da broj stanovnika utiče na kvalitet fudbala onda prestani pratiti ovaj sport...

Naravno da utjece. Hoce li se ikada Andora, Farski otoci, San Marino i sl. ikad kvalificirat za SP?


Sto se Kine tice. Ocito nemaju talenta za nogomet ili taj sport je tamo tek u zacetku i mali broj ljudi ga trenira.
 
Naravno da utjece. Hoce li se ikada Andora, Farski otoci, San Marino i sl. ikad kvalificirat za SP?


Sto se Kine tice. Ocito nemaju talenta za nogomet ili taj sport je tamo tek u zacetku i mali broj ljudi ga trenira.

To je očito vama Hrvatima utiče.

Nego, Kosta Rika ima svega 4 miliona stanovnika i uspjeli su da nadjačaju Italiju koja ima 60 miliona stanovnika. Dalje, Urugvaj ima 3 miliona stanovnika a svjetsko prvenstvo su uzeli dvaput. Sve je stvar u mentalnom sklopu i mentalitetu, neke države imaju TO za fudbal a neke nemaju, džaba sve silne pare koje ulažu kada nemaju TO...
 
To je očito vama Hrvatima utiče.

Nego, Kosta Rika ima svega 4 miliona stanovnika i uspjeli su da nadjačaju Italiju koja ima 60 miliona stanovnika. Dalje, Urugvaj ima 3 miliona stanovnika a svjetsko prvenstvo su uzeli dvaput. Sve je stvar u mentalnom sklopu i mentalitetu, neke države imaju TO za fudbal a neke nemaju, džaba sve silne pare koje ulažu kada nemaju TO...

Pobjedila je i Hrvatska Italiju. Pa što?
 
НАПРЕД МЕКСИКО! :heart: СРБИЈА ЈЕ УЗ ВАС!


To može reći neko ko nema blage o fudbalu. Ako stvarno misliš da broj stanovnika utiče na kvalitet fudbala onda prestani pratiti ovaj sport...

ЈБте, нисам знао да је Кина фудбалска велесила без премца! :rotf:

Simunic 10 dana zabrane zbog nacistih podvika nakon pobjede.

Кевће кученце, присећа се старих (нових) господара. :mrgreen:
 

Back
Top