Quantcast

Grupa A (Brazil, Hrvatska, Meksiko, Kamerun)

Ko ide dalje?

• Ukupno glasova
    42
  • Anketa je zatvorena .

IvoJovo

Početnik
Poruka
5
Vi Hrvati, gledano iz fudbalskog aspekta, treba vam trener. Ako ostavite ovog nećete daleko dogurati bez obzira kakva vam je grupa...
Apsolutno se slažem.Još kad vidim da zbog neuspjeha izbornici Obale bjelokosti i Italije daju ostavke,a evo naš Niko(nisam balkanac ja sam ipak rodjen u njemačkoj) Kovač tvrdi da je sve u redu i da nije nigdje pogriješio onda ti stvarno bude žao :(

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Meksiko je zasluženo pobjedio-bolja momčad je prošla oduševili su me igrom u sve 3 utakmice i iskreno navijat ću za njih uz Urugvaj i SAD i naravno Kostariku.

Pokradeni smo protiv Brazila ali ruku na srce u ovoj skupini mi nismo zasužili prolaz dalje.
Naši dečki su se dobro borili ali treće mjessto u skupini je objektivno u ovom momentu naš limit.

Volio bih da Kovač ostane izbornik jer u 5 službenih utakmica pod njegovim vodstvom imamo dvije pobjede -dva poraza jedan remi i gol razliku + 2

naši su loše igrali protvi Meksika... al nije me ni Meksiko oduševio sa svojim fudbalom... ne volim njihov način igre... čuvali 60-70 minuta rezultat.. jer im je i nerešeno igralo za prolaz... bzvz

naši pa se potpiše sa prvim golom... tipično za balkance :lol:

aj barem su počasni dali :lol:

ma dobro bitno da smo igrali na sveCkom prvenstvu... mnogi su želeli a nisu mogli, hteli al nisu uspeli :(

dalje navijam za Nemačku i Kostariku, a volio bi da Holandžani nokautiraju Meksiko čisto zbog bezobraznih meksičkih navijača i zbog onog mafijaškog im selektora :roll:

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Ma nije stvar samo u golovima treba tu i igra da bude zanimljiva mada to ide uvek jedno s drugim....ponekad :) Ocekujem bas uzbudljivu drugu fazu jer cak i ako neka ekipa bude isla na to da se brani i da muljavi nece joj uspeti.

Od sad pa na dalje moj omiljeni trener :D Konacno neko sa srcem, emocijom u moru fudbalskih zombija...

na živce mi je išao taj njihov selektor... al ovo mi je smešno ko je god to uradio :lol:

Poruka
5.757

ma Brazil osvaja ... to je sve već namešteno od prve tekme ;)
....ne verujem da je namešteno.....Brazil je veliki favorit, ali mene su na prvenstvu oduševile manje ekipe..........mislim da pobednik duela Holandija-Meksiko ima šanse, onda tu je uvek nezgodna Nemačka,mada sumnjam da mogu da igraju protiv Brazila, ali zato Belgija može da iznenadi........
....za početak videćemo da li će da prodju Čile........:D

Poslednja izmena:

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Hmmm...ne razumem nemački, pa ako neko može da potvrdi ili demantuje ovu vest?

Nemački list Špigl tvrdi: Meč Hrvatska – Kamerun namešten!

http://www.utakmica.rs/vesti/nemacki-list-spigl-tvrdi-mec-hrvatska-kamerun-namesten

A evo i originalne vesti
http://www.spiegel.de/sport/fussball/wm-2014-wettpate-perumal-spricht-von-betrug-bei-kamerun-spielen-a-978091.html

nije bio namešten nego se ovi posvađali za šaku dolara... nisu hteli igrati fudbal pre nego su im isplačene premije....

Велебитдрема

Iskusan
Banovan
Poruka
6.538
Moze biti da su namerno izgubili, ako se pogleda nacin na koji su dobili crveni karton, i ona smesna 'ofsajd zamka' koju su napravili kod 3. gola.
Да, ево и ја читам решену енигму победе ,,ватрених". Шпигл је сувише озбиљан лист да би писао пуке трачеве. Мислим, реално, само тако су и могли некога победити, са они аматером на клупи.

kyo.

Elita
Poruka
22.686
Да, ево и ја читам решену енигму победе ,,ватрених". Шпигл је сувише озбиљан лист да би писао пуке трачеве. Мислим, реално, само тако су и могли некога победити, са они аматером на клупи.

Hrvatska i BiH su u Brazilu a gde je Srbija? :per:

i ko zna kad ce se plasirati za jedno veliko takmicenje.:mrgreen:

Poslednji put kad se Srbija plasirala na SP bila je tolika euforija i hvalisanje "mozemo" osvojiti SP:lol: a gde je Srbija zavrsila na poslednjem mestu u grupi izgubivsi od Gane i Australije.:hahaha1:

Na SP 2006 u Nemackoj zadnji u grupi sa 0 (nula) bodova sa gol razlikom -8 datih 2 a primljenih 10 golova :mrgreen: izgubivsi od Argentine sa 6-0 (ovakav debakl retko ko doživi) :lol:
i bili zadnji na celom prvenstvu.:mrgreen:

Prema tome Hrvatska i BiH su bolje od Srbije:rtfm:

toliko :bye:

Poruka
5.757

Poslednji put kad se Srbija plasirala na SP bila je tolika euforija i hvalisanje "mozemo" osvojiti SP:lol: a gde je Srbija zavrsila na poslednjem mestu u grupi izgubivsi od Gane i Australije.:hahaha1:

Na SP 2006 u Nemackoj zadnji u grupi sa 0 (nula) bodova sa gol razlikom -8 datih 2 a primljenih 10 golova :mrgreen: izgubivsi od Argentine sa 6-0 (ovakav debakl retko ko doživi) :lol:

....dobro kyo shvatili smo vise....... :lol: realno i nije teško biti bolji od naše fudbalske reprezentacije.....:sad2:

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.355

Nije istina da je bila euforija da cemo osvojiti SP, svi smo znali da je realan domet osmina finala, eventualno cetvrtfinale ako nas usere u zrebu (kao Grke sada, npr.).

Na SP u J.A.R smo solidno odigrali, pobedili smo Nemacku i nismo imali srece protiv Australije. Promasili smo 4-5 zicera i u 90. minutu nam nije dosudjen cist penal, dok su oni iskoristili dve sanse koje su imali.

A ono u Nemackoj jeste bila blamaza.

Велебитдрема

Iskusan
Banovan
Poruka
6.538
Zaista mi imponuje što neki od iskompleksiranih predstavnika foruma iz zemalja u okruženju budnog oka prate sve moje postove. I onda u skladu sa svojom ljudskom,moralnom i intelektualnom veličinom, potpuno nepovezano u kontekst ubacuju reprezentaciju Srbije, koju ozbiljno shvataju još samoHrvati jer su strahu i kompleksu oči uvek velike.

Dakle,konstatacija o srpskim učešćima na,svetskim prvenstvima nema apsolutno nikakve veze sa ponižavanjem koje su saplemenici josipa šimunića doživeli na ovom sp,kao ni sa činjenicom da im je Zdravkec kupio 3 Boda protiv Kameruna. Ako želite da nastavite sa praćenjem mojih postova mogu vam ostaviti i neke druge kontakte...Pusa.

Владан

Buduća legenda
Poruka
29.050
Zaista mi imponuje što neki od iskompleksiranih predstavnika foruma iz zemalja u okruženju budnog oka prate sve moje postove. I onda u skladu sa svojom ljudskom,moralnom i intelektualnom veličinom, potpuno nepovezano u kontekst ubacuju reprezentaciju Srbije, koju ozbiljno shvataju još samoHrvati jer su strahu i kompleksu oči uvek velike.

Dakle,konstatacija o srpskim učešćima na,svetskim prvenstvima nema apsolutno nikakve veze sa ponižavanjem koje su saplemenici josipa šimunića doživeli na ovom sp,kao ni sa činjenicom da im je Zdravkec kupio 3 Boda protiv Kameruna. Ako želite da nastavite sa praćenjem mojih postova mogu vam ostaviti i neke druge kontakte...Pusa.
tacno

Bastiani

Poznat
Poruka
7.342

Ne sumnja se za sada da je Hrvatska učestvovala u nameštanju sa Kamerunom, ali jeste neobično da se u svim monumentalnim krađama i nameštanjima kao akter pojavljuje Hrvatska .
http://www.caughtoffside.com/2011/12/08/match-fixing-lyons-7-1-win-against-dinamo-zagreb-should-be-investigated/

Talamasca42

Aktivan član
Poruka
1.254
ma Brazil osvaja ... to je sve već namešteno od prve tekme ;)
Волео бих финале Бразил - Аргентина! :mrgreen:
А Холандези да освоје треће место.

....ne verujem da je namešteno.....Brazil je veliki favorit, ali mene su na prvenstvu oduševile manje ekipe..........mislim da pobednik duela Holandija-Meksiko ima šanse, onda tu je uvek nezgodna Nemačka,mada sumnjam da mogu da igraju protiv Brazila, ali zato Belgija može da iznenadi........
....za početak videćemo da li će da prodju Čile........:D
И где сте сад сви ви који сте величали уједињене имигранте Белгије? Непоновљива, никад виђена велесила! Минимум финале! :rotf:
Ништа нису показали на Мундијалу! И то у оној спрдњи од групе! Зихерашки фудбал без икакве идеје, умртвљен до бола.

Poruka
5.757
Волео бих финале Бразил - Аргентина! :mrgreen:
А Холандези да освоје треће место.

И где сте сад сви ви који сте величали уједињене имигранте Белгије? Непоновљива, никад виђена велесила! Минимум финале! :rotf:
Ништа нису показали на Мундијалу! И то у оној спрдњи од групе! Зихерашки фудбал без икакве идеје, умртвљен до бола.
.....pa šta ću, pogrešio sam, izvini........:lol: