Grupa A (Brazil, Hrvatska, Meksiko, Kamerun) - Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ide dalje?


  • Ukupno glasova
    42
  • Anketa je zatvorena .
Meksiko je dobra ekipa, ne znam šta se čudite toliko... imaju dosta iskusnih igrača koji su igrali/igraju u Evropi, a njihova liga je takođe jaka... Kamerun je slab i trebala bi ga Hrvatska pobijediti...

- - - - - - - - - -

Mexico pokidao! Ljudi zeleli bod i igru koju su imali je bila podredjena tome iako su i pored toga trazili sansu za gol, a brazilci....oni ladno usli u trku sa meksikancima umesto da probaju da kreiraju nesto, naprave neke lucidne poteze, otvore im odbranu - ulaze u duele kao sumanuti i izbezumljeni, svaki igrac vuce loptu dok je ne izgubi, nema smisljenih akcija sve se svodi na o-ruk....ovaj Brazil nije ni bleda senka onog Brazila koji je bio do 2002-e....posle toga su sve manje i manje licili na sebe...svojim sistemom igre koji su nekad praktikovali im je omogocuio da budu bolji od evropljana ali oni debili sad usvojise evropski sistem i na kraju ne dobise ni jedno ni drugo....mnogo su me razocarali a uvek sam ih gotivio zbog njih sam i zavoleo fudbal....
Fred, Zo....kakve su to cepanice ljudi moji pogotovo onaj Zo...ne mogu da verujem sta radi Skolari, a mislio sam da je odlican trener....nije pozvao uopste Lukasa Mouru koji je tata za sve igrace osim mozda za Nejmara, a ima jedno krsteno krilo na klupi (Bernard, koji se i nije nesto proslavio), ne igra mu Vilijan, stavlja dva zadnja vezna da mu kreiraju igru...pozvao covek 5 zadnjih veznih igraca jbt, a ima samo Oskara kao kreativca u vezi i tog Vilijana koga slabo koristi !!! Greota bi bilo za fudbal da osvoje...ma greota bi bilo da dodju i do polufinala...
Ja sam uvijek govorio da Skolari nije diobar trener...
 
Бебето и Ромарио кад виде ко игра у шпицу Бразила, стуку литру вињака и горко заплачу.

Мислим да ни Дунги није свеједно кад види своје наследнике, као ни Кафуу, а богме ни Раи-у:D
 
E moj ti, Meksiko jeste bio loš tokom kvalifikacija ali jednom kada dođu na mundijal znaju biti veom neugodni. Prvenstveno što se na njih vazda gleda kao na neku vrstu autsajdera, nemaju tako bučna imena kao primjerice Brazil ali zato imaju igrače koji se dobro poznaju i koji igraju već duže vrijeme zajedno, što nije slučaj kod Brazila koji je znatno promjenio ekipu u posljednih nekoliko godina. Sve je to još neuigrano, ustvari, neki igrači su još pak i pali u formi, kao primjerice Nejmar koji samo traći vrijeme u Barceloni.

Ostaje nam da još vidimo kako će sve to proći...

ajd da vidimo šta će naši uraditi večeras :per:
 
Zasto Meksikancima ne igra Karlos Vela? Je l` povredjen? Van forme? Igrao je fino u Sosijedadu ove sezone.

Navodno je u nekoj svađi s trenerom ili s fudbalskim savezom. Nisam siguran tačno.

Ronaldinjo, Kaka, Robinjo i Pato u ovakvoj reprezentaciji Brazila, u kakvoj god formi da su, imali su mesta.

Ne treba njima mnogo. Možda ronaldinjo eventualno kaka, onako jedan iskusni veznjak koji još može da pruži dobrih partija, a to su ova dvojica. Njemar je praktički pojeo ***** otkako je otišao u Barcelonu, ono na početku je pokazao nešto ali sada je u sjenci messia te doslovno i ne igra, šteta da takav potencijal sjedi na klupi. Ja bih iskreno otišao negdje dalje, primjerice Italija ili gore Francuska...
 
ДА ЧУЈЕМ? ЗА КОГА НАВИЈАМО ВЕЧЕРАС? :srecna:

kamerun.jpg


Zasto Meksikancima ne igra Karlos Vela? Je l` povredjen? Van forme? Igrao je fino u Sosijedadu ove sezone.

У лошим је односима са Савезом. Наводно је изјавио како га не поштују довољно. Размажена примадона, можеш мислити! :flert:
 

Back
Top