grobovi

fightclub

Obećava
Poruka
64
iskreno dobro je kad rabim nekog groba od ribe, lakse mi je da se izivljavam i rabljenje bude uvek super, na dobroj ribi nekako ide malo teze to sa stepenima zestine tako da malo po malo covek se i navuce na grobove ( ili pak na ove sto znate da imaju debelu kilometrazu)......... ima li kog da deli ovo moje misljenje???????????????
 
Žešći post, nema šta. Veoma intrigantan. Lepo sročen i još lepše napisan. A najinteresantniji je način pisanja interpukcije. Sve tačke i svi znakovi pitanja odjednom. Pa neka svako raspoređuje kako mu se sviđa.
 
Milojko Vasic:
Žešći post, nema šta. Veoma intrigantan. Lepo sročen i još lepše napisan. A najinteresantniji je način pisanja interpukcije. Sve tačke i svi znakovi pitanja odjednom. Pa neka svako raspoređuje kako mu se sviđa.
Fu*k the pravopis! :lol: Groblje only!
 
fightclub:
iskreno dobro je kad rabim nekog groba od ribe, lakse mi je da se izivljavam i rabljenje bude uvek super, na dobroj ribi nekako ide malo teze to sa stepenima zestine tako da malo po malo covek se i navuce na grobove ( ili pak na ove sto znate da imaju debelu kilometrazu)......... ima li kog da deli ovo moje misljenje???????????????

:))))))))))
 
fightclub:
iskreno dobro je kad rabim nekog groba od ribe, lakse mi je da se izivljavam i rabljenje bude uvek super, na dobroj ribi nekako ide malo teze to sa stepenima zestine tako da malo po malo covek se i navuce na grobove ( ili pak na ove sto znate da imaju debelu kilometrazu)......... ima li kog da deli ovo moje misljenje???????????????

ima tu istine, nije da nema.... :roll:
 
fightclub:
iskreno dobro je kad rabim nekog groba od ribe, lakse mi je da se izivljavam i rabljenje bude uvek super, na dobroj ribi nekako ide malo teze to sa stepenima zestine tako da malo po malo covek se i navuce na grobove ( ili pak na ove sto znate da imaju debelu kilometrazu)......... ima li kog da deli ovo moje misljenje???????????????

a kome je bolje, ruznoj ili lepshoj curi s tobom
 
Anonymous:
fightclub:
iskreno dobro je kad rabim nekog groba od ribe, lakse mi je da se izivljavam i rabljenje bude uvek super, na dobroj ribi nekako ide malo teze to sa stepenima zestine tako da malo po malo covek se i navuce na grobove ( ili pak na ove sto znate da imaju debelu kilometrazu)......... ima li kog da deli ovo moje misljenje???????????????

a kome je bolje, ruznoj ili lepshoj curi s tobom


Lepe su mu nedostižne.
 
Pa to je kao kad bi mi sad krenule da skupljamo restlove od muškaraca, jer su glupi , tužni i sve će da ti daju oma....u čemu je tu čar? I onda, kao, navukle se na restlove - svi bi rekli paćenica, usamljena, iskompleksirana, traži manje nego što zaslužuje.....
 
Milojko Vasic:
Žešći post, nema šta. Veoma intrigantan. Lepo sročen i još lepše napisan. A najinteresantniji je način pisanja interpukcije. Sve tačke i svi znakovi pitanja odjednom. Pa neka svako raspoređuje kako mu se sviđa.

"Žešći post, nema šta." a onda - los ti pravopis :?: :!: :?:
Mozda te ovo jednostavno prevazilazi, a ti nisi spreman da priznas, nego trazis dlaku u jajetu :?: :twisted:
Budi musko - priznaj da imas devojacku dusu :twisted: :evil: :twisted:
 
IZVINI,ALI TI STVARNO NISI NORMALAN,KAD MOZES DA BUDES SA GABORIMA!ZNAM DA JE VAZNA UNUTRASNJA LEPOTA,ALI KOD TEBE SE OCIGLEDNO TO NE RACUNA,CIM TRAZIS ZABAVU ZA JEDNU NOC! :roll: BOLJE I CISTIJE BI SE OSECAO,PA MAKAR MORAO DOBRO DA SE NAMUCIS DA ODVEDES,,DOBRU"RIBU U KREVET,NEGO AKREPA,TEK TAKO, :( ZA RUKU,PA POD CEBE! :(
 
Milojko Vasic:
Žešći post, nema šta. Veoma intrigantan. Lepo sročen i još lepše napisan. A najinteresantniji je način pisanja interpukcije. Sve tačke i svi znakovi pitanja odjednom. Pa neka svako raspoređuje kako mu se sviđa.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bravo, covek, oduvek sam preferirala ovakve odgovore. E nasmeja me :wink:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Cime si nateran da zaapocnes ovu temu ? Bilo bi interesantno da iskreno odgovoris. Ja imam 52 godine ,sama sam iskolovala dvoje dece, dva ozbiljna fakulteta su zavrsili ,dobro sam ih vaspitala.Nikada o starijim ljudima ne razmisljaj na taj nacin, da su grobovi .
Ogromna vecina su normalni ljudi koji su se u zivotu zrtvovali za svoju ili tudju deci.Ako si zaista imao kontakt sa nekom od sebe mnogo starijom i aruniranom osobom do te mere da se moze reci da je grob, onda si verovatno otisao na drustveno dno ,a to je bio tvoj izbor.
 
:x :twisted: Tebi stvarno nesto zesce fali prijatelju. Ma ne radis ti nista ni sa "grobovima" ni sa bilo kim drugim. Ti bi bio srecan da imas bilo koga, ali bice da neces ti skoro naci nekog sa takvim stavovima. Tebi izgleda fali akcije u zivotu cim postavljas ovakve teme. :x :twisted:
 
ljudi moram da vam priznam da ste me razocarali
nisam bre ja trazio nikog pametnog ovde da me ispresionora kakvim intelektualnim odgovorom...
a ovi psihoanaliticari sto se trude da provale u moje mentalno stanje bojim se da vise govore o sebi sa svojim odgovorima nego o meni...
i ti bre ribo pa nisam nekrofil, mani zastranjivanje perverzije su u redu al bas...
starijoj gospodji moram da objasnim da su grobovi ruzne devojke posto joj spone verovatno zbog god slabije vataju
pozdrav svima FIGHT CLUB
 

Back
Top