Quantcast

Grlom u jagode ...

kokanbabic

Početnik
Poruka
38
Jao postoji jedna prica u vezi te Raheline komsinice sa piskavim glasom,naime ta zena se zove JovankaKotlajic i bila je dugo godina kucna pomocnica prvo kod Vere Cukic a potom kod Ruzice Sokic kod koje je u poznim godinama i umrla,inace serija je fenomenalna meni licno uz Otvorena vrata i rode jedna od najboljih,a posebnu draz i neku vrstu nostalgije daje onaj vremeplov na kraju epizode koji pocinje recenicom te 1963...

Poruka
15.993
e super verovatno ću gledati
Po koji put?

Ja ne znam kako moze da vam se svidja ta odvratna serija. To je kao Beverli Hils iz 50-tih, 60-tih. Kada li vec? Onaj debeli Bane Cvejic me uzasno nervira, kao i ona Olivera Markovic sa onim njenim iskrivljenim grimasama. Rahela Ferari kao corava koka. A Jataganac, dok je jos i licio na coveka, a sada lici na natruntanog ovna. Stalno nesto mumlja, izgirava facu. A onaj Miki Manojlovic, uvek mi je delovao kao neka vucibatina. Serija je "zali Boze".
Ne razmumem kakve kvalitete ima ta odvratn serija?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.