Sally_Solomon
Poznat
- Poruka
- 9.492
Gde najvise volite da grickate voljenu osobu?
Za obraze, ushi, nos, rame..ha?
Za obraze, ushi, nos, rame..ha?
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.




Gde najvise volite da grickate voljenu osobu?
Za obraze, ushi, nos, rame..ha?![]()
El sam ja nenormalna ako volim da gricnem nos i obraze?![]()
Ne volim da grickam, al volim da je opalim po guzicetini ili da je davim. Ponekad opalim i samar, mnoge se loze na to.

Ti si neki opasan frajer!![]()


ma volim za sve (posebno sisice i bedra), ali sta da radim ako ona mene ujeda, a ja samo grickam?

Volim da ga nezno gricnem za usnu i napravim mu sljivicu na vratu, a i ja obozavam da imam tu slatku malu flekicu na kozi od njega...