Grickanje noktiju..HELP!

  • Začetnik teme Majolinica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
M

Majolinica

Gost
Dragi teenovci,imam velik problem.

Vec 5 godina grickam nokte,i ne mogu da prestanem.Ustvari,mogu,na mozda 5 dana,ali to nije to.Roditelji su mi malo stroziji,i kupili su mu mobilni da ne grickam nokte.Vec su mi ga nekoliko puta uzimali,a ja nemogu da prestanem.Sada,u roku 10 dana,ako ne prestanem moj mobic ode za sva vremena.Ne zelim da se to desi!Pokusala sam sve:Lak protiv grickanja,onda ono:Reci sebi ''NE'',papriku,biber,rukavice,sve,sve,sveeeee...Ali nista!Ako nesto smislite,molim vas,javite,posto cu se ubitiiiiiiiiiiiiiiiiii...

UZIVAJTE i HELP ME
Vasa teenovka Majolinica
 
Ima neka krema za nokte da se kupi...uglavnom utrljas je na vrhove nokta i prstiju...to mozes da uradis subotom ili nedeljom kad ne ides u skoli ili sad na raspustu- posto ta krema odvratno smrdi- a da je nebi drugi osetili...
Uglavnom kad krenes da grizes nokte smucice ti se ceo zivot pa ih verujmi vise neces gristi!
:roll:
 
Majolinica:
Dragi teenovci,imam velik problem.

Vec 5 godina grickam nokte,i ne mogu da prestanem.Ustvari,mogu,na mozda 5 dana,ali to nije to.Roditelji su mi malo stroziji,i kupili su mu mobilni da ne grickam nokte.Vec su mi ga nekoliko puta uzimali,a ja nemogu da prestanem.Sada,u roku 10 dana,ako ne prestanem moj mobic ode za sva vremena.Ne zelim da se to desi!Pokusala sam sve:Lak protiv grickanja,onda ono:Reci sebi ''NE'',papriku,biber,rukavice,sve,sve,sveeeee...Ali nista!Ako nesto smislite,molim vas,javite,posto cu se ubitiiiiiiiiiiiiiiiiii...

UZIVAJTE i HELP ME
Vasa teenovka Majolinica

Nisi jedina... Samo sto ja grickam mnogo duze, a i meni svi preporucuju nadogradnju, samo nikako da odem... Uradi nadogradnju, pricala mi je drugarica koja je imala isti problem, nadogradila je nokte i kad je pokusala da zagrize... Nema sanse, samo zube sto nije slomila... Stvarno je cvrsto... Bar ona tako kaze... A kasnije je i zaboravila na nokte...
Probaj, ko ne reskira ne profitira... :)
Pozdrav

p.s. Onaj bezbojni lak za nokte - shit
 
Bliznakinja:
majolinica:
Moze nesto sto 100% pali?
Nadogradnja,nema sanse!Pa ja nesmem...ma nista!
sto da ne nadogradnja?sta fali?

Vec je bilo razgovora o tome,ali mislim da mi nece pomoci vec samo odmoci,jer i one plasticne odgrizem samo tako.Moja sestra od strica i jos poneka rodjaka su grickale nokte i jos ih grickaju,ali one za razliku od mene odgrickaju ih do korjena,znaci,kada nemaju stav,onda jedu ono meso,do krvi.Ja tako ne jedem,mislim,dosta ih ogrickam,ali jikada do krvi..
 
Pokusavala sam sa lakom.Kada zatrazim od mame da me odvede po tu kremu,ona samo okrene na drugu stranu,kao ''ma nema sanse,prestaces ti meni,ja se sve vise razocaravam u tebe,fino smo se dogovorili,a ti opet''

Vratili su mi,ali jos ne za stalno,jer ja sam taj telefon kupila SVOJIM novcem,a oni su oni...Mislim,uzimaju mi ga cesto,samo cekam kad ga necu vise videti;
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top