Grickanje noktiju..HELP!

  • Začetnik teme Majolinica
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja grickam otkad znam za sebe, i navikla sam se. Svi mi seru ali boli me uvo. Trudim se da ne grickam ali ne mogu protiv sebe. Grickanje je nesto sto bukvalno radim nesvesno..
Ono sto ti savetujem da se opustis, pocnes nesto da treniras, da postanes zadovoljna sobom kakva god da si. Jer ako sebe budes mocila samo ces se lose osecati i nista neces postici
 
Dragi teenovci,imam velik problem.

Vec 5 godina grickam nokte,i ne mogu da prestanem.Ustvari,mogu,na mozda 5 dana,ali to nije to.Roditelji su mi malo stroziji,i kupili su mu mobilni da ne grickam nokte.Vec su mi ga nekoliko puta uzimali,a ja nemogu da prestanem.Sada,u roku 10 dana,ako ne prestanem moj mobic ode za sva vremena.Ne zelim da se to desi!Pokusala sam sve:Lak protiv grickanja,onda ono:Reci sebi ''NE'',papriku,biber,rukavice,sve,sve,sveeeee...Ali nista!Ako nesto smislite,molim vas,javite,posto cu se ubitiiiiiiiiiiiiiiiiii...

UZIVAJTE i HELP ME
Vasa teenovka Majolinica

Jesi li prestala da grickas nokte?
 
Kako vam ne pomaze taj lak? A ti majonezice imas mnogo zaebane roditelje verujem da zivis u nekoj rularnoj sredini. Moja drugarica ima isti problem i kupila je AURIN lak koji sam ja liznula kao da vidim u cemu je stos znaci tako odvratno i gorko ne zna \m kako ne moze da te izleci ce dan sam osecala taj ukus u ustima. A da verovano si i jedinica...
 
Kako vam ne pomaze taj lak? A ti majonezice imas mnogo zaebane roditelje verujem da zivis u nekoj rularnoj sredini. Moja drugarica ima isti problem i kupila je AURIN lak koji sam ja liznula kao da vidim u cemu je stos znaci tako odvratno i gorko ne zna \m kako ne moze da te izleci ce dan sam osecala taj ukus u ustima. A da verovano si i jedinica...

no, stop, please, stop!! :rumenko:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top