Грета Тунберг оптужила Израел за геноцид

Ja mogu da shvatim da je ona nekom odvratna, mogu da shvatim i da se mnogi ne slazu sa njenim aktivizmom, sa dobrim delom se ni sama ne slazem, ali ako vredi nesto, uvek cu podrzati a za ovo joj svaka cast.

Vece je "musko" od mnogih muskaraca.
nije musko vec ima zastitu i moze da radi sta zeli.
izadji ti pred masu i lupetaj kao ona pa da vis dal ce murija da te ispendreci, ili da te fino privede i pusti posle sat vremena kao nju.

izadji ti pred masu i lupetaj kao ona pa da vis dal ce murija da te ispendreci, ili da te fino privede i pusti posle sat vremena kao nju.
Pa i to je umesnost i hrabrost, da iskoristis svoj polozaj i kazes sa te pozicije nesto. Mogla je da cuti, ali kao sto je i sama dobro primetila i sto jeste tako, cutanje bi bilo saucesnistvo.

Moze to i svaki politicar da uradi, ni njega ne bi "pendrecili", ali cute i ev. balansiraju samo zbog javnog mnjenja. Ovo vodi u ili vec jeste, poraz covecanstva i privremena pobeda potkuljenih i mocnih prema ostatku sveta, obicnim ljudima i civilima koji su za njih samo broj.

Pa i to je umesnost i hrabrost, da iskoristis svoj polozaj i kazes sa te pozicije nesto. Mogla je da cuti, ali kao sto je i sama dobro primetila i sto jeste tako, cutanje bi bilo saucesnistvo.

Moze to i svaki politicar da uradi, ni njega ne bi "pendrecili", ali cute i ev. balansiraju samo zbog javnog mnjenja. Ovo vodi u ili vec jeste, poraz covecanstva.
imas gradaciju, od poznatih silnika tipa svaba i slicnih...pa dosta prazno, pa imas buraniju koja radi iste stvari, za istu stvar i zato je debelo placena kao ona...da ne radi nista.

najlepse je ono da se bori protiv zagadjenja a putuje avionima sa kraj na kraj sveta :hahaha:

imas gradaciju, od poznatih silnika tipa svaba i slicnih...pa dosta prazno, pa imas buraniju koja radi iste stvari, za istu stvar i zato je debelo placena kao ona...da ne radi nista.

najlepse je ono da se bori protiv zagadjenja a putuje avionima sa kraj na kraj sveta :hahaha:
Neka je i placena da ne radi nista, makar je sada obelila obraz.

A neki nece nikada.

Neka je i placena da ne radi nista, makar je sada obelila obraz.

A neki nece nikada.
nije obelila zato sto to nije njen stav jer se ona ne mesa u zvanicnu politiku. a rekla je da bi svi koji sa razlogom danas pljuju po izraelu, posle njenog izrecenog stava zacute jer sa njom niko sa gramom mozga nece da deli iste stavove.

srbi kazu to je duplo vezano :lol:

nije obelila zato sto to nije njen stav jer se ona ne mesa u zvanicnu politiku. a rekla je da bi svi koji sa razlogom danas pljuju po izraelu, posle njenog izrecenog stava zacute jer sa njom niko sa gramom mozga nece da deli iste stavove.

srbi kazu to je duplo vezano :lol:
E pa sad ti znas bolje i od nje same da li je to njen stav. Ona ga je izrekla i to je za sada dovoljno, i vise nego dovoljno, i lepo. Mozda ce time apelovati na savest onih koji nisu sasvim izgubljeni ili podmiceni u politici i van nje.

U svakom slucaju, svaka javna licnost nesto treba da kaze ili preduzme da se ovaj pokolj zaustavi.

To je zaista dobro, da se okrnji grozna izraelska propaganda, i forsaz izraelskog lobija da svakoj javnoj
licnosti zapusi usta. Svakom ko zna da broji do 10 je jasno sta se dole desava...

To je zaista dobro, da se okrnji grozna izraelska propaganda, i forsaz izraelskog lobija da svakoj javnoj
licnosti zapusi usta. Svakom ko zna da broji do 10 je jasno sta se dole desava...
nece greta da je okrnji, ona ce samo da je zabetonira. ziv bio pa video.

svako cudo za tri dana, sutra kad pocne klanje na tajvanu jevreje ce svako da zaboravi.

E pa sad ti znas bolje i od nje same da li je to njen stav. Ona ga je izrekla i to je za sada dovoljno, i vise nego dovoljno, i lepo. Mozda ce time apelovati na savest onih koji nisu sasvim izgubljeni ili podmiceni u politici i van nje.

U svakom slucaju, svaka javna licnost nesto treba da kaze ili preduzme da se ovaj pokolj zaustavi.
znam da prepoznam retarda
i znam sta moze iz takvih usta da izadje

meni je to sasvim dovoljno

nece greta da je okrnji, ona ce samo da je zabetonira. ziv bio pa video.

svako cudo za tri dana, sutra kad pocne klanje na tajvanu jevreje ce svako da zaboravi.
Izrael ima duge ruke na zapadu, prakticno upravjaju NATO paktom, i svim
tim drzavama, ali genocid je genocid. I to pravi pravcati. E sad ako to
moze da prodje, proci ce i Tajvan...

Tebi preostaje samo da budes nerazumno zavidan.

Kazi i ti nesto, niko ti ne brani.

zaista verujes da se malena Greta tek tako pojavila
i istupila ispred "svetskih medija" onako slucajno.
Posto je na visokom nivou svesti
i kao simpaticna ?

Zaista verujes da je slucajnost ?

Ja sam zelo da nesto kazem na TV i nisu mi dali. Zamisli. "Odakle vam gospodine krompir ideja da podelite zivotne mudrosti na nacionalnoj frekfenciji?"
- kad moze ona JJ mogu i ja - odgovorih onako sav pun sebe obzirom da sam spretan sa recima i jezikom
- "aaaaaaaaa pa to kad vas mitrovic zaposli pa vi pricajte"

i kraj ...

cuj mala pala sa marsa i kao bitan je njen glas ... moz mislisti

Izrael ima duge ruke na zapadu, prakticno upravjaju NATO paktom, i svim
tim drzavama, ali genocid je genocid. I to pravi pravcati. E sad ako to
moze da prodje, proci ce i Tajvan...
pa ko danas prica o ukrajini?
kolko je ljudi izginulo? koliko je pobeglo u eu? kako se za samo dve godine skroz promenio zapadni narativ spram njih?

jevreji su poprilicno sposobni u manipulisanju javnim mnjenjem, ne zaboravi da sve americke medijske kuce drze oni... od abc preko cbs, nbc, cnn... da ne nabrajam manje. najbolji magovi propagande za menjanje sistema u zemljama treceg sveta su opet oni, ko je angazovao njihovu najskuplju propagandnu kucu da zastupa interese sns-a?

kao sto imas istrazivanje kako smanjiti pljuvanje po odabranom narodu od poznatih svetskih faca, postoji i taktika pljuvanja po istom od debila da se umanji znacaj i glas tih poznatih ili visokoumnih.

ubode me u zicu :hahaha:
Iskreno mislim da svi vi koji cutite na ovo ste na neki nacin podmiceni ili ucenjeni. U nekom "talu", politickom ili finansijskom. Ovo nije smesno i nema mesta smehu.
zaista verujes da se malena Greta tek tako pojavila
i istupila ispred "svetskih medija" onako slucajno.
Posto je na visokom nivou svesti
i kao simpaticna ?

Zaista verujes da je slucajnost ?

Ja sam zelo da nesto kazem na TV i nisu mi dali. Zamisli. "Odakle vam gospodine krompir ideja da podelite zivotne mudrosti na nacionalnoj frekfenciji?"
- kad moze ona JJ mogu i ja - odgovorih onako sav pun sebe obzirom da sam spretan sa recima i jezikom
- "aaaaaaaaa pa to kad vas mitrovic zaposli pa vi pricajte"

i kraj ...

cuj mala pala sa marsa i kao bitan je njen glas ... moz mislisti
Utoliko bolje ako neko stoji iza nje, neko veliki.

Nij bitna Greta, bitno i dobro je da neko probudi svest velikih i malobrojnih nepodmicenih.

Iskreno mislim da svi vi koji cutite na ovo ste na neki nacin podmiceni ili ucenjeni. U nekom "talu", politickom ili finansijskom. Ovo nije smesno i nema mesta smehu.

Utoliko bolje ako neko stoji iza nje, neko veliki.

naravno da iza male debiluse stoji neko

nisam se sprdao kada sam se najavljivao da gostujem u emisiji i oladili me sa "ko si bre ti"?

Ja mogu da shvatim da je ona nekom odvratna, mogu da shvatim i da se mnogi ne slazu sa njenim aktivizmom, sa dobrim delom se ni sama ne slazem, ali ako vredi nesto, uvek cu podrzati a za ovo joj svaka cast.

Vece je "musko" od mnogih muskaraca.
I De Sisi je neko muško i građanin sveta ...
Mada nigde ga nije bilo da zahebava ukočenu kada je napadala Kinu za toliku seču drveća zbog štapića za jelo . Tada je odbrana došla sama po sebi , u njenom neobrazovanju ; ti štapići se ne prave od drveća .

Poslednja izmena:

Back