Greta nam je navršila 17 ....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
У праву си. Ја свакако видим свет видим ружичастијим него што јесте.

Али ти грешиш по многим питањима.

Мислим да је штета јер си интелигентан човек, али си на Балкану наведен на криве путеве.

Nemam ja veze s Balkanom, tu griješiš, no to je nevažno....
 
giphy.gif
 
Vidim da je tema čisya zaebancija, jel može jedan pedofilski vic a da ne dobijem ban? Valjda može :roll:

Sjede dva pedofila na klupi ispred osnovne škole, i gledaju kako 5. razredu završava sat i curice kreću put kući. Okrene se jedan prema drugome, pa će mu sjetno:
- Jel vidiš ovu malo s dugom kosom?
- Vidim.
- E, kakva je to pichka nekad bila...

:lol:
 
stvarno nek kaze sta ko zeli ali izgleda 10 godina mladje. da je neka mala razlika ne bi niko primetio ali ovo se bas primeti i nije ni cudo sto ljudi komentarisu. mozda je zato i bila neprihvacena u drustvu pa je pocela da se bavi drustvenim aktivizmom (tamo uglavnom idu ovi koje niko nece da zbijaju redove, mislim ove nvo organizacije i to).
 
Vidim da je tema čisya zaebancija, jel može jedan pedofilski vic a da ne dobijem ban? Valjda može :roll:

Sjede dva pedofila na klupi ispred osnovne škole, i gledaju kako 5. razredu završava sat i curice kreću put kući. Okrene se jedan prema drugome, pa će mu sjetno:
- Jel vidiš ovu malo s dugom kosom?
- Vidim.
- E, kakva je to pichka nekad bila...

:lol:

Pa, tema nije bez veze baš zato što su mi pedofili pali na pamet oko Grete:

1. ona izgleda baš kao dijete

2. formalno, ima 17, a skoro će i 18. godina.

Zar to nije raj za pedofilske perveznjake? Izgleda kao skorojena po njihovim željama, a formalno-pravno ne možeš im ništa ako se ona svojevoljno uhvati s nekim od njih....
 
Pa, tema nije bez veze baš zato što su mi pedofili pali na pamet oko Grete:

1. ona izgleda baš kao dijete

2. formalno, ima 17, a skoro će i 18. godina.

Zar to nije raj za pedofilske perveznjake? Izgleda kao skorojena po njihovim željama, a formalno-pravno ne možeš im ništa ako se ona svojevoljno uhvati s nekim od njih....
Meni uvek bude zalije ove starije strane kad vidim klinku (~20) kako mu muti mozak i prazni novcanik, a on kukavac misli “ljubav” :lol:

Realno koji god da je i kad god da je, uz ovu malu ga je nahebo, mada se to vec oblikuje u men hejterku :mrgreen: al’ sve se nadam sarmirace je neki Somalijac, a dobro je i za biznis :lol: ... do prvog puta kad mu kaze “How dare you!” :hahaha:


1578516799712.gif
 
Meni uvek bude zalije ove starije strane kad vidim klinku (~20) kako mu muti mozak i prazni novcanik, a on kukavac misli “ljubav” :lol:

Realno koji god da je i kad god da je, uz ovu malu ga je nahebo, mada se to vec oblikuje u men hejterku :mrgreen: al’ sve se nadam sarmirace je neki Somalijac, a dobro je i za biznis :lol: ... do prvog puta kad mu kaze “How dare you!” :hahaha:


Pogledajte prilog 633687

Скроз сам те погрешно перципирао све ове године. :lol: Био самубеђен да си од оних #велкомрефјуџиз#спасимоамазон#путинјекривзасве ликова.
 
Мољац да ли би се забављао са Гретом да ти је седамнаест година и да знаш шфецки и да сте се срели на неком митингу за китове?
ma nikad brate hahahahhaha ova mozda na papiru ima 17 ali idalje ima 7 godina mene ako pitas. normalna devojka od 17 godina izgleda kao da ce jos malo da napuni 18.
 
rodjena si sa sisama,povukla na babu ?Devojcice do osmog razreda su bile ravne kao daske.Pogledaj skolske fotografije sa grupnog fotografisanja nekada i danas uzraste istih godina
Donekle ima istine ali ne mora da znači da je to od hrane tretirane sa pesticidima ili hormonima. Ja mislim da to ima veze sa klimom ili nadmorsko visinom. U osnovnu sam išao 90-ih 5 i 6 razred u Srbiju,jedno malo mjesto blizu Valjeva koje je na nekih 200 mnv. Djevojčice su već u tim razredima imale su formirane grudi,a u 7 ili 8 su bile građene ko žene. Zatim vraćam se u 7 razred u Sarajevo koje je na 500 mnv i hladnije nešto. Djevojčice u tom razredu gotovo sve ravne ko daske,tek u 8 razredu se dobijaju neku karakteristiku ženskog tijela. Kontam da je to od loše humanitarne ishrane u toku rata,pa su generacije izrasle žgoljave,dok su ove u Srbiji pucale kajmak. U srednjoj školi upoznam cure iz Sokoca i Pala(hladna planinska mjesta 900mnv) koje su jedino rasle u visinu,a formiranje grudi i ženskih atrubuta kreće kod njih iza 1 srednjeg ili 2 razreda srednje škole. Crte lica su im nekakve bebaste i bledolike.
 
Скроз сам те погрешно перципирао све ове године. :lol: Био самубеђен да си од оних #велкомрефјуџиз#спасимоамазон#путинјекривзасве ликова.

Nothing is the way it seems. :lol:

Mogu da podrzim #spasimoamazon , realno podrzavam sve eko mere koje se ticu podizanja svesti o ocuvanju zivotne sredine/prirode, ali to mora da se radi tamo gde je priroda najugrozenija.

Neki dan sam spominjao ove "eco-fasiste" koje finansiraju razne interesne grupe za unistavanje zapadnih ekonomija, dok sa druge strane niko ne spominje najvece zagadjivace u Aziji i Africi.

Evo da se podsetimo sta stoka radi, dok ova mala sa svojim starijim kujicama i fegetima obilazi Svedsku, Dansku, Kanadu i zemlje gde ne mozes naci papiric na ulici.

https://www.youtube.com/results?search_query=the+most+poluted+rivers+

https://www.visualcapitalist.com/wp-content/uploads/2019/02/rivers-of-plastic-full.png
 
Poslednja izmena:
zasto da ne izgleda ?Devojcice rodjene sedamdesetih do 17 godine nisu imale ni sise ni guzice,tek kasnije bi "procvetale".Ovo danas od kako se hrani mesom zivotinja prskanim hormonima rasta , dobija sise sa 14. i menstruaciju u jedanestoj.Pomocu kojih trikova uspevas da sastavis ovako debilne komentare

Greta je veganka, ne jede hormone ni zivotinje. Deca u Skandinaviji svakako imaju razvijenije zdrave zivotne navike. Cesto idu u prirodu, a kod nas bio je jedan cas nedeljno kada su nas vodili u sumu pored skole. Bila je sreca da je bila suma a ne samo beton pa smo bar taj jedan cas bili u prirodi.

Učenici u Finskoj do škole idu biciklima na temperaturi od minus 17


 
Greta je veganka, ne jede hormone ni zivotinje. Deca u Skandinaviji svakako imaju razvijenije zdrave zivotne navike. Cesto idu u prirodu, a kod nas bio je jedan cas nedeljno kada su nas vodili u sumu pored skole. Bila je sreca da je bila suma a ne samo beton pa smo bar taj jedan cas bili u prirodi.

Učenici u Finskoj do škole idu biciklima na temperaturi od minus 17


Sasvim je to logično,oni kompatabilni sa tom klimom i njima to ne smeta. Ako ništa imaju bickla. Mnoga srpska djeca koja žive na Pešteri,Romaniji klapaju pješke i na - 20 C za biciklio i nemaju para. Šta bi bilo kad bi te Fince prebacili na Balkan gdje temperatura ljeti šiba i preko 40 C. Postali bi ležerni i lijeni ko mi.
 
Sasvim je to logično,oni kompatabilni sa tom klimom i njima to ne smeta. Ako ništa imaju bickla. Mnoga srpska djeca koja žive na Pešteri,Romaniji klapaju pješke i na - 20 C za biciklio i nemaju para. Šta bi bilo kad bi te Fince prebacili na Balkan gdje temperatura ljeti šiba i preko 40 C. Postali bi ležerni i lijeni ko mi.
Ma imaju para za biciklo, nego roditelji nemaju osecaj da bi detetu bilo lakse da ide sa biciklom nego peske. U Finskoj deca mogu da izaberu u kantini da li hoce mesni obrok ili vegetarijanski, ovde bi da neko kaze da je vegetarijanac odmah reklida ce se razboleti i prehladiti ako ne jede meso.
 
Sasvim je to logično,oni kompatabilni sa tom klimom i njima to ne smeta. Ako ništa imaju bickla. Mnoga srpska djeca koja žive na Pešteri,Romaniji klapaju pješke i na - 20 C za biciklio i nemaju para. Šta bi bilo kad bi te Fince prebacili na Balkan gdje temperatura ljeti šiba i preko 40 C. Postali bi ležerni i lijeni ko mi.

Ђе ћеш бициклом кроз планину. Не мере се ту возит бицкло.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top