Quantcast

GRESKA NA HDD-U MAXTOR 40GB N40P

NICS

Iskusan
Poruka
5.707
a koja je to greska ima razinh grasaka?
Bios flasujes za plocu da t prepozna veci hard disk a ne sam Hard disk. Hard disk nema nikkve veze sa flasovanjem.
Ako nikad nisi radio flasovanje preporuuka NEMOJ se petljati sa tim nije zdravo jer ako pogresis programce za flasovanje sj**o si 50% plocu. Jer posle vratiti ispravan BIOS samo budale rade

emtec

Početnik
Poruka
5
NICS:
a koja je to greska ima razinh grasaka?
Bios flasujes za plocu da t prepozna veci hard disk a ne sam Hard disk. Hard disk nema nikkve veze sa flasovanjem.
Ako nikad nisi radio flasovanje preporuuka NEMOJ se petljati sa tim nije zdravo jer ako pogresis programce za flasovanje sj**o si 50% plocu. Jer posle vratiti ispravan BIOS samo budale rade
ja sam jedna od tih budala izvadim bios sa ploce (ili ga odletujem pa posle zaletujem podnozje)
ubacim u eprom programator napunim sa starim ili novim biosom i to je to ali ako nisi znao to isto radim i sa grafickim kartama cd romovima dvd rezacima mreznim kartama i ostalim komponentama
ali sa hardovima nisam do sad radio pa molim nekog ko zna da mi pomogne neka kaze par reci u vezi greske N40P NA MAXTOROVOM HDD-u . PAWER MAX NE POMAZE.
(napravio sam eprom programator za gore navedene komponente ali nemam adapter za hdd-ove. tako da mi on ne pomaze nista)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.