Grejanje kuće

sasasta

Buduća legenda
Poruka
27.426
To znači da ne može da zameni klimu.. jer u gradu zna da bude po 45 stepeni danima, kada upeče asfalt.. a baš bi mi se svidelo da mogu da izbegnem klimu.. podiže prašinu po kući i intenzivno ubacuje ružni gradski vazduh..

Ali OK - kad nisu baš tako vrući dani, izgleda da je ovaj sistem onda super.. i svakako je zanimljiv ako je cena grejanja tako ekonomična..

Hvala na podacima, jolemisa.. :)
zavisi od okoline, ako je svuda beton i asfalt - mora klima

ali ako imas mogucnost da posadis neko drvo , da udaljis kucu od objekata koji akumuliraju toplotu , onda je druga prica

kao kad stavis kola na sunce i kad ih stavis u hlad - drasticna razlika

Moje ime je Đurđija

Aktivan član
Moderator
Poruka
1.987
zavisi od okoline, ako je svuda beton i asfalt - mora klima

ali ako imas mogucnost da posadis neko drvo , da udaljis kucu od objekata koji akumuliraju toplotu , onda je druga prica

kao kad stavis kola na sunce i kad ih stavis u hlad - drasticna razlika
Pa, znaš kako.. ja živim u gradu, i tu nikad nema previše prostora između kuća.. Iako imam dvorište, ono nije mnogo veliko. Imam i drvored tuja tik uz ogradu moje kuće, a i kraj u kojem živim takođe baš obiluje zelenilom.. ali to ipak ne pomaže leti kada upeče vrelina.. bude veoma vruće. Zato mi je ona ideja o "tihom" hlađenju bila zanimljiva.. ali, nažalost, ona ne spušta temperaturu dovoljno..
Poruka je automatski spojena:

Метар дрва толико..док купиш, украду на мери, исцепаш, ложиш, пепео износиш...нека хвала. Гас мајка мара...
Jeste.. elegantno je, čisto.. i nema baš nikakve muke oko njega..
Meni se samo kotao na struju u tom pogledu još više dopadao.. jer gas ume da se oseća oko podstanica..

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.