gost 186661
Elita
- Poruka
- 24.166
Omladina koja učestvuje na demonstrativnom maršu kroz Atinu gađala je kamenicama policijske snage koje su odgovorile ispaljujući suzavac i šok-bombe.
![]()
Grčka je danas u štrajku
Još uvek nema izveštaja o povređenima ili uhapšenima posle sukoba tokom marša kroz Atinu u okviru 24-časovnog generalnog štrajka zbog najave Vlade da će uvesti nove mere štednje.
Godinu dana pošto je dobila 110 milijardi evra u zajmovima za spasavanje pod
uslovom da radikalno izmeni svoju privredu.
Grčka je i dalje u recesiji i mali su izgledi da će ponovo stati na noge pre 2013. godine, kada istekne tekući program izvlačenja Atine iz duboke dužničke krize.
http://www.vesti-online.com/Vesti/Svet/136413/Grcka-u-strajku-haos-na-ulicama-Atine-
Што вели просрпска омладина, кад ће Ехит?
Слет ''И ја волем еуропу'' са перформансима младих за људска права?
Парада поноса?
Можда нека рејв журеза у храму са све холограмима управника?






