Quantcast

Grci besni: Sav ološ je ovde; Mi smo igralište srpskih kriminalaca; Postaćemo Bejrut

F. Chief

Veoma poznat
Poruka
12.230
pa krajnje je vreme da i grci prihvate AMERICAN WAY OF LIFE.
Ako se danas po svim americkim kolonijama ubijaju deca i cvetaju svi oblici kriminala zasto bi grci bili izuzeti ?
Uostalom NATO, PORED OKUPACIJE, DONOSI I SVA OVA NABROJANA ZLA...........a grci su u NATO ..........i onda nema sta da se bune.
Zasto bi ATINA bila sigurnija od Titograda kad su obe zemlje u NATO ?
Za one koji ne znaju, glavna strategija NATO u porobljenim zemljama je da se stanovnistvo ulicnim terorom sabije u stanove , da ne kontaktiraju medju sobom i da im tako razbijenim i uplasenim ne padne na pamet da izlaze na ulice i da demonstriraju protiv NWO.................To je uostalom AMERICKI MODEL RASTERIVANJA STANOVNISTVA SA ULICA...............primer AMERICKI GRADOVI.
Mda, srpski krimosi se kokaju po Ateni i to je američka krivica :hahaha:

Rayela

Legenda
Poruka
59.287
U pitanju je kakav takav očuvani grčki moral i sposobnost održavanja.

Kod nas je gora situacija.
Nema potrebe da "nas" uporedjues sa bilo kojim iole normalnim drustvom.
Grcka ima silne probleme, u prvoj liniji sa tim azilantima i ljudi su besni zbog njih,
a onda dodje i nekakva crnogorska stoka ( ja sam uvek mislila da je ovaj klan neki shiptarski,
kad ono braca Crnogorci) koja mrtva ladna puca po restoranima, na ulici.

Mystic+

Legenda
Poruka
50.350
Nema potreba da "nas" uporedjues sa bilo kojim iole normalnim drustvom.
Grcka ima silne probleme, u prvoj liniji sa tim azilantima i ljudi su besni zbog njih,
a onda dodje i nekakva crnogorska stoka ( ja sam uvek mislila da je ovaj klan neki shiptarski,
kad ono braca Crnogorci) koja mrtva ladna puca po restoranima, na ulici.
Sve to gvozdena metla može da pročisti, kada bolji građani od svoje elite, pročiste DB.

Sve oni znaju u DB jer su zajedno.

Pitanje je najviše politike u našem Klanu.

Rayela

Legenda
Poruka
59.287
Moraš piznati da i kriminalci imaju nekakav moral, znaš ono Ljuba Zemunac, Giška, Joca Amsterdam, Golubović i td...

Mi više nemamo ni takve, to su sve džukci i kerine ...
Ove ubice danas su kao neki roboti, ljudi bez ikakvog osecaja za nekakvu mafijasku cast i cest.
Mrtvi ladni pucaju, ne zanima ih da li ce i deca biti neka kolateralna steta, ili slucajni prolaznici.

комшија

Legenda
Poruka
56.300
Nisam sigurna da Gricma to bas mnogo smeta, Olosh ide tamo gde moze da podmiti neku policiju da mu da
dozvole boravka, tako da, jel;)
Не мора олош тамо уопште да подмити за боравак јер Грчка има закон који легално омогућава боравак и радну дозволу сваком ко депонује десетак хиљада долара на име отварања "резиденцијалне" поморске оф-шор компаније на коју онда власник плаћа грчкој држави паушални порез и може да седи у Грчкој до миле воље. Као, бродарска компанија, а не да фирма нема брод него нема ни канцеларију већ регистровано на стану.
Грцима одговара јер онда ти странци у Грчкој троше паре које су ко зна како зарадили ван Грчке.

Има много странаца у Грчкој из разних non-EU земаља који користе наведену погодност, а која је уведена после пада војне хунте да би привукла странце који ће тамо да остављају лову. Први су то користили Енглези који су се једини стварно бавили офшор поморским бизнисом седећи у Атини. Онда су осамдесетих Грчку са те стране открили Арапи који су то први користили да би тамо "вековали", а од деведесетих на овамо на исту фору у Грчку долазе и руси као и бизМисмени и кримоси из Србије и Црне Горе.

Убиство се десило у јужном предграђу Атине који се зове Вари, некада село а данас због близине мора престижно место за становање. Из времена када је то било село, у главној улици остале су те таверне - печењаре у које "наши" воле да одлазе.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.