• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Grcevi u predelu listova noge i jak bol

Prekognisticar

Zainteresovan član
Poruka
278
Posavetuj se sa svojim lekarom da se vidi sta je uzrok tih grceva mogu biti treninzi,hladna voda, otkrivanje nocu, ma svasta. Moze biti i nesto ozbiljnije i svakom slucaju pravac kod lekara. Dobar je Trental ili Stop grc.Kao sto kazu ostali clanovi najverovatnije je nedostatak magnezijuma u pitanju
Mada ako te vec uhvati grc cuo sam za ekstra foru doduse trebalo mi je malo vremena da skapiram i da je primenim.Znam da je smesno i ja sam vristao od smeha kada sam cuo za to al ajd da kazem mozda nekom i pomogne.Kad te uhvati grc stvoris sliku u glavi i misao uff dobro prosao je I stvoris taj osecaj olaksanja posle grca i jednostavno misic popusti u sekundi .Ako se boris vuces za prst na nozi drzis se za list itd ono boli pa boli.

Atomic™

Starosedelac
Poruka
196.271
ako može malo detaljnije
koliko dugo to traje , da li je noga otečena , crvena , topla , hladna - u odnosu na drugu , ima li proširenih vena , crvenila na pojedinim mestima
kada boli - u miru , hodu ?
traje vec mesec dana ,nema nikakvog crvenila niti kojih otoka

posao mi je stojeci i u hodu

nekad me probudi grcevi nocu

LikiLee

Veoma poznat
Poruka
11.421
ako može malo detaljnije
koliko dugo to traje , da li je noga otečena , crvena , topla , hladna - u odnosu na drugu , ima li proširenih vena , crvenila na pojedinim mestima
kada boli - u miru , hodu ?
сад сам ја на реду.
скоро ништа од горе наведеног.
на једној нози проширена вена, али реагује на промену времена.
мислим да сам то наследила од маме, или шта зна.

повремено ме по ноћи улови грч. заборавим попити магнезију пред спавање.

можеш ли препоручити магнезијум, али онај у течном стању.
има ли смисла куповати тај?

LikiLee

Veoma poznat
Poruka
11.421
stvarno par sekundi onda izmasiram bolno mesto i prodje
па прође и мене немам појма како.
али ме пробуди, не баш често, али је за незаборав. :lol:

мени се чини читаву вечност... знам да није, али ја драмим.

pikax

Elita
Moderator
Poruka
15.403
сад сам ја на реду.
скоро ништа од горе наведеног.
на једној нози проширена вена, али реагује на промену времена.
мислим да сам то наследила од маме, или шта зна.

повремено ме по ноћи улови грч. заборавим попити магнезију пред спавање.

можеш ли препоручити магнезијум, али онај у течном стању.
има ли смисла куповати тај?
Misliš za lokalnu upotrebu , kao sprej ?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.