Moderna Pevacica
Elita
- Poruka
- 16.002
Jutros sam malo setala po komsiliku. Kako je odvratno i hladno. Nerviraju me rupe po trotoaru, pa mi stiklica upada. Svratila sam na kafu sa drugarima. Odjednom, kada sam posla kuci videla sam neki auto koji prolazi ispred. Vozac je bio tako sladak. Bio je sa nekom zenom. Bas mi se svideo. Na autu je bio postavljen oglas da se prodaje. Brzo sam pozvala i javio se neki muski glas, cula sam da je u kolima. Nisam sigurna da li je to bi on. Ja sam mu rekla: - Javljam se zbog oglasa o prodaji automobila. Onda je on poceo da prica neke glupost o registraciji, generalnoj, potrosnji benzina, o ceni, bla, bla, bla. Nisam mogla da ga zaustavim. Kada je uzeo dah ja sam mu rekla: "Ja sam samo htela da pitam da li je i vozac ukljucen u cenu, posto je mnogo sladak?" On je rekao: "Je l' mozemo da se cujemo kasnije? Trenutno idem na izlet." Sada sam sva nestrpljiva da se cujemo. Ja moram da se vidim sa deckom kasnije, posto mu je rodjendan.
Sta mislite, kako sam ga galantno obradila?
Sta mislite, kako sam ga galantno obradila?


