• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Grand Cherokee pao na popravnom! VIDEO

dejannn

Iskusan
Poruka
5.719
Grand Cherokee pao na popravnom

Nedavno smo vam preneli vest o zabrinjavajućim karakteristikama Grand Cherokee-ja prilikom manevra iznenadnog izbegavanja prepreke na putu. Pogledajte kako je Grand Cherokee prošao na popravnom.

Švedski automobilski magazin Teknikens Värld uporan je u svojim tvrdnjama da je poslednja generacija modela Jeep Grand Cherokee sklona prevrtanju pri nagloj promeni pravca kod izbegavanja prepreke na putu. Posle odgovora proizvođača u kojem se tvrdi da švedski test nije bio izveden po standardima, skandinavske kolege odlučile su da ponovo dokažu da ne greše.
http://www.***************/vesti-auto/grand-cherokee-pao-na-popravnom

Sada sam siguran da nisu lazne price o americkim automobilima, ajde sto nema nikakvu stabilnost, ali da mu eksplodira guma, nikad Aamerikanac

Party Boy

Iskusan
Poruka
5.347
Ovakva bruka sa Grand Cirokijem nikad nije vidjena. jugo je misaona imenica stabilnosti za ovaj najveci krs ikad proizveden
svako ima svoj ukus,ali ovde i u svetu prodaja ide dobro,automobil po meni je izuzetno lep,na onaj smekerski ''Americki'' nacin,izuzetno udoban....pa uostalom radjen je na platformi nove ML klase....ovo prevrtanje vec bih mu oprostio.....

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.