Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U kom si to filmu išla BG vozom do Pančeva?!
Kada BG voz saobraća samo do Ovče.
😵

Inače BG voz fantastično saobraća, zato je bilo potrebno da unište Beovoz kao servis...jer kod nas sve tako ide ...ne mogu oba nego jedno...
ma bem ga de ide, htela sam jednostavno da pređem pančevac.
neverovatno,ali istinito samo sam jednom u životu prešla preko njega pre 10ak godina i to po mraku.
na "onu stranu grada" nisam nikad osim tada išla dalje od okretnice tridesetsedmice.
voz sam koristila na potezu vuk-bataja.
i ne mogu da verujem da se ljudi klackaju sedmicom minimum 30 min da stignu sa nbg-a a od buvljaka do vuka vozom za 10 min.
btw. danas sam otišla i do ovče. :lol:
nisam znala da je tako daleko.
 
Ja se ne sećam da ga je ikada i bilo. Ranijih godina, vidim da piše u busu "Free Wi-Fi", pokušam da se povežem... 'oćeš. Ali sada imam mobilni net koga nikad ne potrošim do kraja, tako da ne jurim više Wi-Fi po gradu.
Bilo je pre,,nego kad se svi nakace bude spor.A sada nema pa nema na vise linija buseva probao.
Koristim da ustedim svoj kad ono cvrc :D
 
Od veceras blokada centra grada zbog pesackog vikenda i nekih budalastina.

Сад ће цео град да затворе да се не би видело да је Весић слагао да неће бити обуставе саобраћаја на Тргу републике,који је од синоћ тотално обустављен.Па ће онда бити,знате није саобраћај обустављен него је пешачки викенд...
 
mene baš zabole za net u busu...i ovako je skroz čudno kako svi zevaju u telefon tokom vožnje, kao da će im pobeći neka krucijalna informacija za tih 20-30 minuta vožnje.
Ja otprilike nesto manje od 2 sata dnevno provedem u gradskom prevozu (nazalost), tako da se trudim da to vreme ispunim citajuci, kako papirnih knjiga, tako i e-knjiga jer kad su guzve, i nemas gde da sednes, lakse je telefon drzati u jednoj ruci :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top